Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='jamnicze']
Gratulacje, super!!! :multi:
A u mnie jeszcze cisza
[/QUOTE]
Dla mniej zorientowanych Sajdi od jamnicze to siostra mojej Erki:)

[quote name='DominikaAnna']To Asiaczku dawaj te zdjęcia. Faktycznie jesteś zajęta. Rzadko ostatnio bywasz.[/QUOTE]
No, jakos tak się złozyło, że ciągle jest cos innego do zrobienia niz DGM... I przyszły tydzięń tez tak mi się zapowiada...

[quote name='Kincia']czekamy z niecierpliwością na nowe zdjęcia :D[/QUOTE]
Ooooo, Kincia o nas nie zapomniała:) Jak miło!

[quote name='Ciapkowa.']Można liczyć na jakieś nowe zdjęcia, mimo tego, że jesteś zajęta? :)[/QUOTE]
No mam posegregowane, opisane.....

[quote name='Iza.']Też mam na teatr ogromna ochotę, ale nikt ze znajomych nie chce ze mną pójść...[/QUOTE]
Przyjedź do W-wy, to sobie razem pójdziemy:)

[quote name='Paula03']Nadrobiłam wszystko! ;)
[url]http://img262.imageshack.us/img262/4448/resizeofimg6857.jpg[/url]
To mi się strasznie podoba :loveu:
Lubię bywać u was w galerii, zawsze coś się dzieję ;)[/QUOTE]
Oj, od jakichs 2 dni to tempo "dziania się" jakos osłabło...

[quote name='ewtos']ja też ale Asiaczek chyba zaginął :???:[/QUOTE]
Jestem, jestem, ale z czasem się nie wyrabiam...

[quote name='Alicja']Teraz dopiero czytam że moja Ercia liścik dostała z Belgii ;) :multi:[/QUOTE]
A dostała, dostała, ale jakos nic się z tego powodu nie zmieniła;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zobaczcie, jaki kolorowy i pachnący bazarek...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201754-PACHN%C4%84CE-R%C3%93%C5%BBE-DO-K%C4%84PIELI-CHUSTECZKI-SZMINKI-WAZELINOWE-KOMPLETY-DO-PAZNOKCI-Do.28.02?p=16279555#post16279555[/url]

Pzdr.[/QUOTE]

byłam ...oglądałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Oto, co otrzymałam od mojej koleżanki na maila. Na pewno nie wszyscy z Was TO potwierdzą, ale jak nie teraz, to może za kilka-kilkanaście lat... kto wie...?
[INDENT] [COLOR=black][FONT=Arial][B]Wszystko mi się zgadza i ostatecznie uwierzyłam w spisek


[/B][/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial][COLOR=red][FONT=Arial][B]Ostrzeżenie
Grozi nam spisek !
i to stanie się tu w naszym kraju !![/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][B]
**********
Czy zauważyłeś, że każdego dnia schody stają się oraz bardziej strome ? codzienne zakupy coraz cięższe i odległości do pokonania coraz dłuższe ?
**********
[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000099][FONT=Arial][COLOR=#000099][FONT=Arial][B]Grawitacja ziemska też uległa zmianie w ostatnich 30 latach, czuję to szczególnie podczas wstawania
**********[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][B]
A i ludzie ostatnio mają mniej szacunku, szczególnie ci młodzi, którzy cały czas szepcą coś.
Jak ich prosisz aby mówili głośniej to szeroko poruszają ustami!
Co oni sobie w ogóle myślą, że czytam z ust ?
Oni są jak oceniam znacznie ode mnie młodsi, ale z drugiej strony ludzie w moim wieku wyglądają znacznie starzej.
**********
[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000099][FONT=Arial][COLOR=#000099][FONT=Arial][B]Niedawno spotkałem znajomą, która znacznie bardziej niż ja postarzała się, gdyż w ogóle nie poznała mnie
Ja przecież sam nadal mogę swoje odbicie rozpoznać w lustrze
W każdym razie i lustra to już nie te co były kiedyś[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][B]
**********
Ponadto ludzie jeżdżą tak szybko !!
Człowiek po prostu ryzykuje za wiele jadąc szczególnie autostradą, wszyscy za tobą nagle hamują i coś gestykulują, widzę to wszystko w lusterku. Muszą po prostu mieć strasznie zdarte hamulce.
**********
[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000099][FONT=Arial][COLOR=#000099][FONT=Arial][B]Także producenci odzieży nie są obecnie już poważni, dlaczego rozmiary 36 lub 38 oznaczają teraz jako 48 lub 50 ?
Myślą, że tego nikt nie zauważy ?[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][B]
**********
Tak samo niepoważni są obecni producenci aut, myślą pewnie, że ja wierzę w to co widzę na liczniku
HA ! HA ! dobrze, że nigdy nie robiłem sobie problemu z liczb
Kogo oni chcą właściwie oszukać ?
**********
[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000099][FONT=Arial][COLOR=#000099][FONT=Arial][B]Niedawno chciałem o tym wszystkim kogoś powiadomić i stwierdziłem, że Telekomunikacja też uczestniczy w tym wielkim spisku, wydali książkę telefoniczną z tak małym pismem, że nikt nie znajdzie numeru telefonu ![/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][B]

[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=Arial][COLOR=red][FONT=Arial][B]Wszystko co mogę w tej sprawie zrobić to wysłać to ostrzeżenie:
Jesteśmy zagrożeni !
Jeżeli w najbliższym czasie nie stanie się coś decydującego to każdy z nas ulegnie temu upokorzeniu
Proszę wyślij to ostrzeżenie możliwie do wielu znajomych abyśmy mogli zatrzymać ten spisek[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][B]
[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#CC0000][FONT=Arial][COLOR=#CC0000][FONT=Arial][B]P.S. wysyłam to w większej czcionce, ponieważ z pismem w moim komputerze też coś się popieprzyło - jest mniejsze niż kiedyś. :-)[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B]



[/INDENT] Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...