Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[COLOR=DarkRed][B]Słuchajcie, jak jeszcze można pomóc?
[/B][/COLOR]
U kolegi na budowie przybłąkał się młody owcz. niemiecki. Pies. Jest b.ufny i towarzyski. Oni nie moga go wziąć do mieszkania (malutka klitka na 3 osoby), a budowę to skończa dopiero za jakieś 2-3 miesiące (tak sobie myslą). Nie chca , żeby było tak, że najpierw do złapią a potem oddadzą do schronu.
Poradziłam tak:
Straz dla Zwierząt
Forum "Owczarki w potrzebie".

Nic mi więcej do głowy nie przychodzi. Nikt z moich znajomych nie wspominał, że chce owczarka... Żal malucha...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']Może faktycznie najlepiej będzie , straż dla zwierząt ... ja nie mam chętnych na łowcarki ..[/QUOTE]
Dzięki.

[quote name='Śnieżynka'][URL]http://picasaweb.google.pl/maga1985/WDSHerning26062010#5488156294717468226[/URL] Asiaczku to nie Twój basek ??[/QUOTE]
Nie, żaden z moich trikolorów nie był prezentowany na WDS.

[quote name='Śnieżynka'][URL]http://picasaweb.google.pl/maga1985/WDSHerning26062010#5488156388788824738[/URL][/QUOTE]
Nie, to nie mój basek...

[quote name='deer_1987']Witanko wieczorne![/QUOTE]
Witaj!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Fotki - jak najbardziej, szczególnie, że jest to trikolorek:)

Co do remontu. Jak szłam do Galerii Mokotów zrobic małe zakupy, to akurat zadzwonił szefu panów od szafek i potwierdził, że jutro 9.00-9.30 będą panowie montowac blaty, szafkę pod zlewozmywak, zlewozmyka , baterię i ciągadełka do szafek. Fronty jeszcze nie są gotowe. Czyli nadal będzie w kuchni tak, jak było... bajzel... Bo ja nie zacznę przekładać rzeczy z dużego pokoju do szafek w kuchni, jeśli nie będzie frontów. Inaczej, to te wszystkie rzeczy zostaną pogryzione, wymemlane, wyciągnięte i co tam jeszcze chcesz...:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację! Bo te starsze to aż tak bardzo to nie interesują się zawartościa szafek... Za to Serek - taki ciekawy świata Aborygen - nie popusci. Wszędzie nos wstawi, głowę, wszędzie wejdzie... Juz kilka razy trzepnęłam go drzwiami:):evil_lol: Bo ja chcę drzwi zamykać a on łeb podstawia, głupolek...

Wczoraj np. spróbował czy te półeczki w szafkach są jadalne:angryy:...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']hehe no to malusi :D ostatnio zauważyłam, że coraz więcej ras zaczyna mocno przerastać wzorce. To pewnie kwestia ekologicznych kurczaczkow bez hormownow w karmach :D[/QUOTE]
Zgadza się. W baskach też to widac. O ile w sukach jeszcze jakos trzymamy się wzorca, o tyle w psach - zdecydowana większość jest przerośnięta. A gdy na wystawie trafi się jakis "wzrostowo zgodny ze wzorcem", to wydaje się niski. I tak tez większość sędziów patrzy.
Chociaz znam kilku sędziów, dla których wzrost jest dosyć istotny. I potrafia nie dać BOB'ka pięknemu psu, a nieco mniej efektownej suce tylko dlatego, że pies za wysoki, a suka - OK:)

[quote name='jamnicze']Melduję się, że jestem.
Saidi spokojnie przespała podróż i następny dzień :) o dziwo nawet nie zbudziła mnie ramo tylko dopiero o 8.30 - byłam w szoku.[/QUOTE]
Witaj, cieszę się, że juz jesteś z nami:)
A Sajdusia - fakt - wymęczona przez pobratymców, to i nie dziwota, że padła:)
CD z fotkami z wystaw w Ukmerge i Marijampolu - wysłana:)

[quote name='Vectra']eeee , to baski są psotne ?
to ja chcę , to ja chcę :multi: :evil_lol:[/QUOTE]
Nie dziwię się. Miałabys kogo wyprowadzać na ludzi...

[quote name='deer_1987']Witam sie! Milego dnia![/QUOTE]
Wzajemnie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Czytałam ze Serek jedzie a wakacje do Vectry ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
Hahaha, chce - to niech bierze małego rozbójnika Rumcajsa...:)

[quote name='despera']Dzień dobry, melduję się u Asiaczków:)[/QUOTE]
Witaj, wiem, że juz jestes, wiem:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wczoraj np. spróbował czy te półeczki w szafkach są jadalne:angryy:...

Pzdr.[/QUOTE]

Urocze maleństwo:loveu::evil_lol:
Wiesz Asiu, że u Aborygenów jest do góry nogami...więc Serek jeszcze się nie zająłą właściwej pozycji;):cool1:

...a co wzrostu, to w niektóych rasach przerost, a w innych dążymy do .....miniaturyzacji:diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...