Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Śniezynko, na tej fotce zima wygląda tak... bezpiecznie, sielsko.. A to góry, lawiny...
[url]http://img42.imageshack.us/img42/6111/20100116013.jpg[/url]

[quote name='Dojo']Hey,
We will meet mit Draco on saturday on the race track :-D and will try to make some nice photos and post them here...and of course will do some show training with him :-*[/QUOTE]
Right! The shows rings are inviting!:)

[quote name='despera']Cześć:) piękne zimowe fotki, ale dobrze że już krajobraz się zmienił;) kiciaste zdjęcia słodkie:loveu: a może jakieś zdjęcie Wahzirka obejmujące nieco większę partie ciała?:cool3: Pozdrawiam![/QUOTE]
Hahaha, fotki większej partii ciała Wahzirka będa na pewno. Ale jeszcze przed Wami - niespodziewajka...

[quote name='deer_1987']Nie jedyna, ja tez lubie :D tylko ze nikt u mnie nie docenia.. nie chca juz ogladac zimowych :([/QUOTE]
Powiem szczerze - chyba juz nastąpił przesyt zimą, śniegiem, zimnem... Czekamy na wiosnę:)

[quote name='Dojo']No, he is to young, but maybe they will show him the "rabbit" and let him discover that hunting on race track is great.
I think he will do it in future.
The only basenjis that run on track are mine, Peony & Dojo ;-)[/QUOTE]
O, many congrats for Peony& Dojo!

[quote name='Kashdog']Asiaczku,a ja mam do Ciebie pytanie- co to oznacza " Status zgłoszenia-wyeksportowany" :oops: ?
Bo taki problem moja znajoma ma i nie wie o co chodzi, a ma właśnie swoją sucz wystawić.[/QUOTE]
Może chodzi, że zgłoszenie zostało wysłane do głównego kompa i jest OK?

[quote name='Elitesse']wpadlam wlasnie na genialny pomysl - przestane spac to bede miala czas na komputer :evil_lol:
wiosna wrocila i nie wiem jak sie nazywam tylu klientow mi sie narobilo ;)
maluszki, Madzia i strzyzenia i doba robi sie za krotka[/QUOTE]
Tak, tak, tak! Przestań spac, zacznij zyc zyciem komputerowym...;)
A co do zbyt krótkiej doby - wiem coś na ten temat:)

[quote name='agaciaaa'][url]http://img718.imageshack.us/img718/1406/img9775.jpg[/url] ciekawa te dekoracja :razz:
[url]http://img408.imageshack.us/img408/4729/img9893u.jpg[/url] odkręcony ogonek! ;)[/QUOTE]
Wilno zawsze coś ciekawego wymyśli jako dekoracje:)

[quote name='dzasta']O ile niespodzianek ale najbardziej mi się zadek pewnego Pana spodobał z ogonkiem :D
I jestem pod wrażeniem tych medali Cacibowych bo takie inne ciekawe.[/QUOTE]
Muszę dobrać jeszcze jakąś ciekawa wstążeczkę i siup! na scianę:)

[quote name='alive']Ooo te medale jak z czekolady wyglądają! :eating:[/QUOTE]
Prawda, prawda! Ale, niestety, nie są jadalne, za twarde:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dopiero teraz siadłam do kompa a to z jednego, bardzo ważnego powodu - brak prądu. A dlaczego brak prądu?
Hm, to dłuuuga historia, muszę Wam ja opisać.:)

Kończę ostatni wieczorny spacerek i mam w planach szybki prysznic i hop do łóżeczka, bo dzisiaj powinnam wstać o 4.00, aby wyrobić się na 7.00 do fryzjera (baleyage).
Widzę, że na "mój" podjazd podjeżdża samochod Policji. Zastanawiam się, kto tym razem nabroił...
Podchodzę do klatki a tutaj juz połowa bloku stoi z gołymi nogami na dworzu patrząc z wielkim zaciekawieniem w góę. Patrzę i ja. Z okien klatki schodowej II piętra wydobywa się czarny, śmierdzący dym!!! Rrrrrrany...
Lecę do domu a tutaj gazownicy, Straz Pożarna, Policja woła, aby wychodzić z mieszkań, bo może byc zagrożenie WYBUCHEM!

Smród na klatce, gryzący dym, spanikowani sąsiedzi..... Pomagam ubrac się moim sąsiadom (starsi ludzie, rzadko wychodzący z domu) poganiana przez Strażaków...

Uf, po chwili juz jestem na dworze, sadzam sąsiadów na łąweczce na przystanku autobusowym i słyszę, jak moja koleżanka z sąsiedniego bloku biega wokół mojego domu i woła "Asia!", "Asia!". Łapię ją za rękaw i pytam, jaką Asię szukasz? A ona mi na to "Ciebie, qurwa, szukam! Nie widzisz, co się dzieje...?!?!?!"
Gdyby nie tragizm i koszmar sytuacji, zagrożenie życia, to sytuacja może i byłaby śmieszna, ale...

Okazało się, że nasz sąsiad z II piętra, menel i pijak, wiecznie na głodzie alkoholowym, zostawił peta. Pet zaczął się tlić i ... pożar pięknie sfajczył mu całe mieszkanie. Szyby powybijane, rzeczy powyrzucane z mieszkania, wszędzie mokro i pełno piany... Sąsiada, oczywiście, nie ma. Poszedł sobie gdzie popijać...
Niestety, to nie jedyne straty. Mieszkanie powyżej - wybite okna, smród w domu, sadza na ścianach.
Oba mieszkania poniżej - zalane i smierdzące...Straz Pożarna nie skąpiła wody, piany itp. środków, ale tez i nie ma się co dziwić...

Akcja zakończyła się o ok. 23-ej. (od 22.00). W mieszkaniach nie było prądu, gazu, energii... Niby dobrze, bo pewnie usiadłabym do komputera, a tak to poszłam spać. Ale niewiele mogłam zdziałać, bo walałam się po łóżku i nie mogłam spać. Myslę, że dopiero wtedy dotarło do mnie, co się stało i CO SIĘ NAPRAWDĘ MOGŁO STAĆ!
Rano tez jeszcze nie ma prądu, gazu... To wszystko zaczęło działać dopiero około południa.

Ja się cieszę, że ten pan mieszka nie nade mną i to nie ja będę się kotłować z tym całym bajzlem z ubezpieczeniem, malowaniem, wietrzeniem... eh.... żal mi sąsiadów, bo akurat wszyscy mieli w ub.r. odnawiane mieszkania i wstawiane okna...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']u nieciekawa sytuacja
ale dobrze że wszystko się dobrze skończyło
miłego wieczora[/QUOTE]
Wieczór miły, a będzie jeszcze ciekawiej, bo w perspektywie mam You can dance i Kill Bill2:)

[quote name='dzasta']O qrcze dobrze że nic się nie stało...
Takie uroki mieszkania w bloku...[/QUOTE]
Wiesz, w domku mogłoby byc tak samo. No, może oprócz zalania sąsiadów i osmalenia innym okien...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']oni uwielbiają spać na moim łóżku[/QUOTE]
A myślisz, że moje to nie lubią...?

[quote name='Zuza i Noddy']Tez mam takie plany + jeszcze muszę ściągę z geografii napisać i zacznę powtarzać ta piątkową biologie.[/QUOTE]
O, jak dobrze, że ja juz nie muszę pisac ściąg...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

skonczylam dzis strzyc po 21 - na sam koniec dnia trafil mi sie pudel królewski zakoltuniony tak ze czulam sie jakbym jakiegos komondora strzygla :shake: nogi mi do d.. wlaza, kregoslup ledwo zipie a Przemo z tekstem - choc pojedziemy do Tesco na zakupy :evil_lol: dodam ze Tesco jest we Wroclawiu - ok 25 km od nas... ale nic pojechalismy :lol:
wrocilam z nowa suszarka do wlosow, miseczkami do lodow i paroma innymi *******ami :lol: fajnie sie robi zakupy po 22 bo kolejek nie ma hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']skonczylam dzis strzyc po 21 - na sam koniec dnia trafil mi sie pudel królewski zakoltuniony tak ze czulam sie jakbym jakiegos komondora strzygla :shake: nogi mi do d.. wlaza, kregoslup ledwo zipie a Przemo z tekstem - choc pojedziemy do Tesco na zakupy :evil_lol: dodam ze Tesco jest we Wroclawiu - ok 25 km od nas... ale nic pojechalismy :lol:
wrocilam z nowa suszarka do wlosow, miseczkami do lodow i paroma innymi *******ami :lol: fajnie sie robi zakupy po 22 bo kolejek nie ma hihi[/QUOTE]
Jakbys strzygła komondora, to sprawa byłaby załatwiona w godzinę, bo ostrzyżenie tych dredów to małe miki w porównaniu z pudlem... Zły przykład;)
Ja tez lubię robic zakupy po 22-ej. Sama przyjemność:)

[quote name='gosiaja']myślę że też lubią
moim najbardziej odpowiada jak całe łóżko (160x200) mają do własnej dyspozycji[/QUOTE]
Dlatego musisz chodzic do pracy;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My juz powoli zaczynamy pakowanie na jutrzejszą wystawę w Katowicach.

Na potwierdzeniu napisano, że powinnam miec oryginał rodowodu psa. Hm, woziłam, woziłam, z letka się wysmotruchały te rodowody. Ale nic to. Trzeba zapakować na na nowo, coby miec pod ręką:)

Jabłuszka na szarlotkę juz przygotowane, po popołudniowych spacerkach będę piekła. Pewnie znowu będzie zbyt krucha; nic na to nie poradzę - wczoraj zupełnie nie miałam na to czasu...

No i biorę szampana; wszak trzeba oblać wyniki Jumaszkowe na Cruft'cie, prawda?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...