Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Urozmaicenie, ale i cena tez może byc różna...;)

Pzdr.[/QUOTE]


wiem.. ja o moich cenach słyszałam już różne opinie ;) sporo osób mnie obsztorcowało, że są za niskie patrząc na jakość wykonanej pracy :D
teraz i tak są "niższe", bo doliczony został VAT, a ja ich nie zmieniłam - mam możliwość wystawiania paragonów i faktur, więc wsjo jak najbardziej cacy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']Cześć, dopiero teraz w miarę normalnie weszłam na dogo.....
Baw się dobrze na wystawie i przywieź, co trzeba:):)[/QUOTE]
Sama się będę bawiła... smutno mi będzie...

[quote name='agnethka']wiem.. ja o moich cenach słyszałam już różne opinie ;) sporo osób mnie obsztorcowało, że są za niskie patrząc na jakość wykonanej pracy :D
teraz i tak są "niższe", bo doliczony został VAT, a ja ich nie zmieniłam - mam możliwość wystawiania paragonów i faktur, więc wsjo jak najbardziej cacy ;)[/QUOTE]
Dlas niektórych to dobra wiadomość (ta o VAT). Mnie to akurat anie dotyczy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirkan']Powodzenia na Łotwie!
My w niedzielę walczymy na klubówce terrierów we Włocławku.
A porównanie baska do konia czystej krwi oczywiście że trafione-patrzę,obserwuję i wysuwam wnioski:-).[/QUOTE]
Na Łotwie juz nie było tak oszałamiających sukcesów, jak na wczesniejszych wystawach w 2010 r. Ale swoje ugraliśmy:)
Za chwilę dam relację z wyjazdu:)

[quote name='deer_1987']Jak nie masz czasu zagladac do naszej galeri na naszym forum a chcesz wiedziec co u nas slychac i obejrzec zdjecia to zapraszam na moj blog [url]http://dirdib.blogspot.com/[/url][/QUOTE]
deer - ja nie mam na NIC czasu, wiecznie jestem w tzw. niedoczasie;) Wiec chętnie zajrze na Twój blog, ale nie mogę obiecac systematycznych wizyt...

[quote name='Błyskotka']Powodzenia :).
[B]deer_1987[/B] szkoda że nie chcesz założyć galerii na dogo :-(.[/QUOTE]
Juz możesz puścić kciuki:)
Deer - miała i chyba nadal ma Galerię na DGM, ale z różnych względów nie prowadzi jej.

[quote name='bianka19']Cześć Asiaczki. ;)
Co słychać ? :D[/QUOTE]
Właśnie wróciliśmy z Łotwy z wystawy.
Za chwilę dam relację.

[quote name='PANGEA']Mam nadzieje, ze Asia zdazy wrocic na swietowanie 3tys stronki swojej galerii :)[/QUOTE]
Już wróciłam!

[quote name='gosiaja']cały czas trzymamy[/QUOTE]
Rozumiem, że trzymasz kciuki za wystawe i za 3 tys. stronę, tak?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, to trzymanie Was w niepewności było niezamierzone... Po prostu czułam się "niedospana" i postanowiłam zrobić sobie lekka drzemkę, obudziłam się, space5ry z psami i dopiero teraz mogę cokolwiek napisać.

Droga do Daugavpils - bezproblemowa. Zarówno pod względem pogodowym, jak i prostoty. Organizatorzy postanowili jeszcze trasę ułatwić i było nawet oznakowanie dojazdowe. Brawo!

Sama wystawa - niecałe 360 psów - ulokowana w Polskiej Szkole Średniej w D. Wiecie, jak to było miło wejść do takiej Szkoły? A zaraz niedaleko - Polskie Gimnazjum im. J. Piłsudskiego... Polski Kościół... Eh, wszędzie nas pełno:)

Oceniała nas p. Elena Kuleshova z Rosji. Zgłoszonych 6 basków, w tym 5 moich:) I tak:
[COLOR=Lime][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - v.p.1, Best Puppy
JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CAC, CQ (drugi już wniosek na CH.LV), BOB.
Abotere's WAHZIRI (Wazi) - dosk.1, [/B][B]CAC.[/B][/COLOR]

[COLOR=Magenta][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka) - dosk.1, CAC, CQ (drugi juz wniosek na CH.LV).
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, CAC (pierwszy wniosek na Veteran Latvia Champion)[/B][/COLOR]

Na konkurencjach finałowych - niestety, baski nie zostały zauwazone. Generalnie przeważały psy duże, puchate, takie, które wywowywały aplauz publiczności...
Ale plan minimum został wykonany:)

Zdjęc mam bardzo mało. Za to mam gratisik w postaci pieknych zdjęć okolicy wystawowej - cerkwie, widoczki itp. Zaraz je wrzucę na kompa i postaram się jeszcze dzisiaj coś dla Was wstawić:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Oceniała nas p. Elena Kuleshova z Rosji. Zgłoszonych 6 basków, w tym 5 moich:) I tak:
[COLOR=Lime][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - v.p.1, Best Puppy
JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CAC, CQ (drugi już wniosek na CH.LV), BOB.
Abotere's WAHZIRI (Wazi) - dosk.1, [/B][B]CAC.[/B][/COLOR]

[COLOR=Magenta][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka) - dosk.1, CAC, CQ (drugi juz wniosek na CH.LV).
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, CAC (pierwszy wniosek na Veteran Latvia Champion)[/B][/COLOR]
[/QUOTE]

Asiaczku gratulacje !
Twoje baski jak zwykle super !


A powiedz jak się sprawuje nowy aparat ? Bo albo nic nie pisałaś, albo to ja przegapiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aparat jest super! Coraz bardziej mi się podoba:) Super lezy w ręce;)
Oczywiście, jeszcze nie wszystko w nim znam, ale tym to akurat się nie przejmuję, bo i poprzedni nie do końca rozpracowałam:)

Pzdr.[/QUOTE]

To świetnie ! Tak myśłam, bo jeszcze nie słyszałam zeby ktoś był niezadowolony z 40d :lol:
A co ze starym ? sprzedałaś ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, to trzymanie Was w niepewności było niezamierzone... Po prostu czułam się "niedospana" i postanowiłam zrobić sobie lekka drzemkę, obudziłam się, space5ry z psami i dopiero teraz mogę cokolwiek napisać.

Droga do Daugavpils - bezproblemowa. Zarówno pod względem pogodowym, jak i prostoty. Organizatorzy postanowili jeszcze trasę ułatwić i było nawet oznakowanie dojazdowe. Brawo!

Sama wystawa - niecałe 360 psów - ulokowana w Polskiej Szkole Średniej w D. Wiecie, jak to było miło wejść do takiej Szkoły? A zaraz niedaleko - Polskie Gimnazjum im. J. Piłsudskiego... Polski Kościół... Eh, wszędzie nas pełno:)

Oceniała nas p. Elena Kuleshova z Rosji. Zgłoszonych 6 basków, w tym 5 moich:) I tak:
[COLOR=Lime][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - v.p.1, Best Puppy
JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CAC, CQ (drugi już wniosek na CH.LV), BOB.
Abotere's WAHZIRI (Wazi) - dosk.1, [/B][B]CAC.[/B][/COLOR]

[COLOR=Magenta][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka) - dosk.1, CAC, CQ (drugi juz wniosek na CH.LV).
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, CAC (pierwszy wniosek na Veteran Latvia Champion)[/B][/COLOR]

Na konkurencjach finałowych - niestety, baski nie zostały zauwazone. Generalnie przeważały psy duże, puchate, takie, które wywowywały aplauz publiczności...
Ale plan minimum został wykonany:)

Zdjęc mam bardzo mało. Za to mam gratisik w postaci pieknych zdjęć okolicy wystawowej - cerkwie, widoczki itp. Zaraz je wrzucę na kompa i postaram się jeszcze dzisiaj coś dla Was wstawić:)

Pzdr.[/QUOTE]


U nas na finałach mniej więcej to samo.Tylko w klasie baby poszły same jakieś takie ozdobne.
Sama organizacja wystawy to porażka.Wiem gdzie już na pewno nigdy nie pojadę,chociaż blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']To świetnie ! Tak myśłam, bo jeszcze nie słyszałam zeby ktoś był niezadowolony z 40d :lol:
A co ze starym ? sprzedałaś ? ;)[/QUOTE]
Tak, stary aparat już został sprzedany osobie, która jako pierwsza do mnie się odezwała w tej sprawie.

[quote name='Buszki']U nas na finałach mniej więcej to samo.Tylko w klasie baby poszły same jakieś takie ozdobne.
Sama organizacja wystawy to porażka.Wiem gdzie już na pewno nigdy nie pojadę,chociaż blisko.[/QUOTE]
Oooo, tak bywa....
A u Was będa jakies foteczki? I co to za suczka z młodziezy?

Ale gratulować debiutu, czy nie? Jak Ola się zachowywała?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...