Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']
Kradnę!:)
Sunia mieszka chyba w Gdańsku, jezeli dobrze pamiętam. A i druga sunia PEACH ANGEL Asiaczek FCi - tez jest mieszkanka Gdańska albo Gdyni...
pzdr.[/QUOTE]

ok kradnij na zdrowie

to trzeba będzie się na mieście rozejrzeć za baskami

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']Ja się przyszłam pochwalić i poreklamować ;) Asiaczku, mogę? Jakby co to usunę treść, ale może ktoś z odwiedzających Asiaczkowo się skusi na rozety na zamówienie?
Zapraszam do podpisu
Rozety jeszcze bez wykończonych środków :)
Jakby ktoś miał pytania - proszę na PW żeby Asiaczkowi nie zaśmiecać totalnie galerii :)[/QUOTE]
Reklamuj się! Ja sama parę razy zamawiałam rozety u naszej forumowej koleżanki - agnethki.

Mnie podoba się ta:
[url]http://img24.imageshack.us/img24/6430/wiele.jpg[/url]

[quote name='gosiaja']ok kradnij na zdrowie
to trzeba będzie się na mieście rozejrzeć za baskami[/QUOTE]
Nonono, 2 sunie przybyły na Pomorze:)

[quote name='Asiaczek']A skąd wiesz?
Pzdr.[/QUOTE]
Ja tez już wiem, ile będzie basków w Katowicach:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']alez slodkosci :loveu:
[url]http://img704.imageshack.us/img704/4786/dsc8998.jpg[/url][/QUOTE]
Uważaj na kolerie;)

[quote name='Florka_xyz']Nonono, 2 sunie przybyły na Pomorze
Super będę miała blisko do Asiaczków ;p
Witaj Asiaczku :)
Ja tez przyszłam z dobra wiadomoscia moj bouvier został tatusiem ślicznej 3 ( 2 chłopców i 1 dzewczynka) ;-)[/QUOTE]
Hohoho, to najpierw gratulacje dla bouvierka, babciu;)!!!

Pinacolada ma byc prezentowana na wystawach, a co do Brzoskwinki - to nie wiem. Zobaczymy, co czas przyniesie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Wraca maz ze szpitala , gdzie odwiedzal ciezko chora tesciowa i zly jak nieszczescie mowi do zony .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Twoja matka jest zdrowa jak kon , niedlugo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Nie rozumie-mowi zona-wczoraj lekarz powiedzial mi , ze mama jest umierajaca ![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Nie wiem co on tobie powiedzial , ale mnie kur.. radzil przygotowac sie na najgorsze.[/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Comic Sans MS]Mały Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem swojego siusiaka.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]- Mamo, czy to mój mózg?[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- Nie synku, jeszcze nie....[/FONT][/B]


[B][FONT=Comic Sans MS]Każdy Chińczyk powinien w życiu zrobić trzy rzeczy:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]- buty[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- dżinsy[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- magnetofon[/FONT][/B]


[B][FONT=Comic Sans MS]Przychodzi hipochondryk do lekarza i mówi:* *
[FONT=Comic Sans MS]- Panie doktorze, żona mnie zdradza, a nie rosną mi rogi.[/FONT][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- Proszę pana, z tymi rogami to tylko takie powiedzenie.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- Uff, a już myślałem, że mam niedobór wapnia.*[/FONT][/B]

[B][FONT=Comic Sans MS]Mała firma podupada finansowo. Szef przychodzi do swych kilku[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]pracowników.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- Wiecie, że nie wiedzie się nam ostatnio najlepiej. Niestety,[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]muszę kogoś zwolnić. Nie podjąłem jeszcze decyzji kogo. Może ktoś z[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Was dobrowolnie odejdzie? Zastanówcie się.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Wszyscy spojrzeli po sobie. Murzyn mówi:[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- Mnie nie możesz zwolnić. To byłby rasizm![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- Mnie też nie - mówi jedyna kobieta - to byłby seksizm![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]- Mnie tymbardziej - odzywa się kulawy dziadek - to byłaby[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]dyskryminacja niepełnosprawnych![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Spojrzenia wszystkich powędrowały w kierunku młodego, pracowitego[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]człowieka. - Hmmm - mówi powoli chłopaczek - coś mi się ostatnio[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]zdaje, że chyba jestem gejem...[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B]
[B]Pzdr.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']Jakie fajne. :D
Haha ! ;)
Cześć.! ;D[/QUOTE]
O, witaj, jak zawsze niezawodna:)

[quote name='Elitesse']dobre !!!![/QUOTE]
Mnie to się najbardziej podoba ten o mózgu...;)

[quote name='shirkan']Hej Asiaczku!
A zaglądam sobie czasami:-).
Baski od jakiegoś czasu wpadły mi w oko.Ja od zawsze kocham konie czystej krwi arabskiej i taka jakaś mała analogia mi się nasuwa.Szczególnie kiedy widzę "płynącego" po ringu basenji.[/QUOTE]
Bardzo dobre porównanie; cos w tym jest:)

[quote name='gosiaja']witamy się piątkowo
i życzymy mało śniegu (u nas znów pada to białe)[/QUOTE]
A u nas jakas ohydna mżawka.... br.....
dobrze, że ja dzisiaj wyjeżdżam na Łotwę. Myslę, że tam będzie jakaś zdecydowana pogoda...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirkan']Hej Asiaczku!
A zaglądam sobie czasami:-).
Baski od jakiegoś czasu wpadły mi w oko.Ja od zawsze kocham konie czystej krwi arabskiej i taka jakaś mała analogia mi się nasuwa.Szczególnie kiedy widzę "płynącego" po ringu basenji.[/QUOTE]
Coś w tym jest:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja rano wstaje a tu bialo za oknem :crazyeye: az przecieralam oczy ze zdumienia
ale mysle ze szybko stopnieje bo temperatura sie w ok zera ksztaltuje[/QUOTE]
... się odzwyczaiłaś od śniegu...;)

[quote name='Darianna']U nas nawet pogodnie na podkarpaciu :) Powodzenia na Łotwie![/QUOTE]
Tfu, tfu... jest 6 zgłoszonych basków, w tym 5 moich... Muszę jakoś dac radę:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Zajrzyjcie, proszę, do tego tematu. Wiecie, że moja pierwsza miłość to właśnie sznaucery olbrzymy...
Proszę![/B][/COLOR]

Gdybym mogła (tak, jak nie mogę!) to ten psiak juz byłby u mnie. A tak to mogę tylko pomóc finansowo i podrzucać temat. Czasu mało...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180952-PILNE-Szczeniak-w-typie-sznaucera-olb-znaleziony-na-drodze-k-Nadarzyna?p=14241844#post14241844[/url]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Reklamuj się! Ja sama parę razy zamawiałam rozety u naszej forumowej koleżanki - agnethki.

Mnie podoba się ta:
[url]http://img24.imageshack.us/img24/6430/wiele.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]


haha... nooo konkurencja do szycia rośnie wszędzie, a to jest jak nałóg :D

poza tym jak to mówię - nie ma monopolu na nic ;)
a im więcej osób szyje, tym więcej pomysłów i urozmaicenia ;)
bo jakby szyła tylko jedna... to przecież nudno by było ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A dlaczego nie? Zulika jest w 1/2 moja...

Pzdr.[/QUOTE]

Nie chodziło mi o to,że mam coś przeciwko,że nie powinny być, tylko jakos nie pamiętałam,że ona na współwłasnośc jest, dużo tych Asiaczkowych basków jest to i się trochu w tym gubię.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Sunia mieszka chyba w Gdańsku, jezeli dobrze pamiętam. A i druga sunia PEACH ANGEL Asiaczek FCi - tez jest mieszkanka Gdańska albo Gdyni...
pzdr.[/QUOTE]

Fajnie, będzie większe towarzycho na wspólne spacerki, może się dołączą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Nie chodziło mi o to,że mam coś przeciwko,że nie powinny być, tylko jakos nie pamiętałam,że ona na współwłasnośc jest, dużo tych Asiaczkowych basków jest to i się trochu w tym gubię.:oops:[/QUOTE]
A no sporo nas... kiedys to był 1 Asiaczek, potem dwa i tak poszło...:)

[quote name='jamnicze']Fajnie, będzie większe towarzycho na wspólne spacerki, może się dołączą ;)[/QUOTE]
Napiszę do jednych, a zielona - do drugich w tej sprawie. Niech no tylko zrobi się trochę cieplej....

[quote name='bety']Nie wiem czy jeszcze zajrzę dzisiaj na dogo - jakby nie to - POWODZENIA NA ŁOTWIE.
Pzdr[/QUOTE]
Tfu, tfu, tfu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...