Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Czlowieka kilka miesiecy nie ma a tu zmiany szczeniaki nowe zwyciestwa fiu fiu.
Ciekawa jestem jak tam wyszedl kalendarz z Asiaczkami, pewnie robi wrazenie. Bede w Polsce w kwietniu mam nadzieje, ze uda mi sie wyrwac ciebie Asiu na spacerek z psami i pogaduchy. Pozdrawiam serdecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']Czlowieka kilka miesiecy nie ma a tu zmiany szczeniaki nowe zwyciestwa fiu fiu.
Ciekawa jestem jak tam wyszedl kalendarz z Asiaczkami, pewnie robi wrazenie. Bede w Polsce w kwietniu mam nadzieje, ze uda mi sie wyrwac ciebie Asiu na spacerek z psami i pogaduchy. Pozdrawiam serdecznie ;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Aga :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:...oki przetarłam :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']Czlowieka kilka miesiecy nie ma a tu zmiany szczeniaki nowe zwyciestwa fiu fiu.
Ciekawa jestem jak tam wyszedl kalendarz z Asiaczkami, pewnie robi wrazenie. Bede w Polsce w kwietniu mam nadzieje, ze uda mi sie wyrwac ciebie Asiu na spacerek z psami i pogaduchy. Pozdrawiam serdecznie ;)[/quote]
[COLOR=Red][B]Weszłam tylko na minutke, aby zameldować, że jeszcze zyję, a tu.... taka nowość!!!!!!!
Aga - super, że masz juz net i ze kontakt nawiązany!!! Bardzo nam Ciebie brakowało!!!:loveu:

Kalendarz nie wyszedł, bo... zabrakło mi fotek 3 psiaków.... sorki, ale Wasze foteczki będą do wykorzystania na 2010!
Całuje, całuję, całuję!!!! Liczę na kwiecień!!![/B][/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Aga :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:...oki przetarłam :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Czesc Alu stesknilam sie za Wami wszystkimi naprawde, ale jak zawsze nie mam na nic czasu. Jak narazie mieszkam i pracuje w Anglii. W skrucie przeprowadzalam sie klika razy i kiepsko bylo u mnie z posiadaniem netu, ale teraz juz jest i moze czesciej mi sie uda przebywac na forum. Wprawdzie durzo pracuje i jestem wiecznie zméczona. Nie moge sie doczekac moich psiakow juz ze mna. W kwietniu biore pierwszego, w lipcu nastepnego, choc wolalabym ich wziac razem, moze tak sie stanie, ale nie wiem tego na 100%. Nie zdecydowalam jeszcze czy pierwszy bedzie Gomez czy Dabli to zalezy od wagi Dablika hahah bo na garnuszku moich rodzicow moze byc juz mutantem, oby tak nie bylo. Mozna powiedziec ze moi chlopcy beda Angolami. Manio zostaje napewno w domu z moimi rodzicami, choc oni woleli by Gomeza, ale live is brutal hehe i nie zawsze mamy to czego chcemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][COLOR=red][B]Weszłam tylko na minutke, aby zameldować, że jeszcze zyję, a tu.... taka nowość!!!!!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]Aga - super, że masz juz net i ze kontakt nawiązany!!! Bardzo nam Ciebie brakowało!!!:loveu:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Kalendarz nie wyszedł, bo... zabrakło mi fotek 3 psiaków.... sorki, ale Wasze foteczki będą do wykorzystania na 2010![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Całuje, całuję, całuję!!!! Liczę na kwiecień!!![/COLOR][/B]

Pzdr.[/quote]
no to poczekamy do przyszlego roku co sie odwlwcze to nieuciecze hehe
Asiu rozumiem ze pregusa zostawilas sobie bo powiem szczerze ze nie zdolalam wszystkiego przeczytac przyznaje sie bez winy :oops:

Link to comment
Share on other sites

OGROMNE GRATULACJE dla Asiaczka :loveu::loveu::loveu: ( Dziekuje za Dżezika na eliminacjach JH:oops:).

P.S.
Przepraszam Asiaczku ze nie podbiegłam do Was sie pozeganc ale prosto z ringu leciałm do hotelu bo mnie juz gonili i czekali:-(:oops:Mam nadzeje ze nie jestes na mnie zła.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...