Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Dusia3']I chciałam dumnie oznajmić, że:
po pierwsze zalogowałam się, po kilku ciężkich próbach:multi:
po drugie weszłam do grona wielbicieli rasy basenji :loveu:, raczej w odwrotnej kolejności, to znaczy najpierw stałam się wielbicielką rasy
po trzecie ten śliczny Maluszek, bez strzałki na czole, który nosi takie piękne imię LESSON OF LOVE Asiaczek będzie już niedługo członkiem mojej rodziny :lol:
pozdrawiam serdecznie Wszystkich, a w szczególności Panią Joasię[/quote]
Witamy w rodzinie basenji Asiaczków. Miałam przyjemność miachać wczoraj twojego chłopczyka, a mojego siostrzeńca. Jest cudny, reszta maluchów zresztą też. Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś na spacerkujak maluch podrośnie.
Pozdrawiam Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dusia3']I chciałam dumnie oznajmić, że:
po pierwsze zalogowałam się, po kilku ciężkich próbach:multi:
po drugie weszłam do grona wielbicieli rasy basenji :loveu:, raczej w odwrotnej kolejności, to znaczy najpierw stałam się wielbicielką rasy
po trzecie ten śliczny Maluszek, bez strzałki na czole, który nosi takie piękne imię LESSON OF LOVE Asiaczek będzie już niedługo członkiem mojej rodziny :lol:
pozdrawiam serdecznie Wszystkich, a w szczególności Panią Joasię[/quote]
Witaj [B]Dusia3[/B]! Jak się ciesze, że udało się logowania na dgm!!! Teraz informacje i fotki będą szybciej krążyły między nami...:lol:

[quote name='Cosmo'][COLOR=purple]witam :) jak tam przystojniak Dzezik??? zaraz nadrobie wszystkie zaleglosci, noc z Asiaczkami przede mna :) niestety Kielce mi nie wypalily :( ale ciagle wierze, ze kiedys uda mi sie zobaczyc cala kochana ferajne :p[/COLOR]

[COLOR=purple]pozdrawiam serdecznie :p[/COLOR][/quote]
[B]Cosmo[/B] - wieki całe!
Ale cudownie, że już jesteś!!!


Hanacku - Wam róniez wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]
to już Asi pytaj:diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
Maluszki, przynajmniej niektóre juz dawno miały zaklepany domek. Na przykład Jamnicze - czekała od ubiegłego roku, a Dusia3 - tez juz jakis czas temu zamówiła wstępnie chłopaka,prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj [B]AneQ[/B], dawno Cię nie słyszałam...
A jutro wieczorkiem będą nowe fotki Maluszków...
Pzdr.[/quote]

Mamy wreszcie i nareszcie naszą galeryjkę, zapraszamy! :lol:
A tak przy okazji, wybiera się Pani na wystawę do Katowic ( 28,29, 30 marca? ) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Do FB zaraz zajrzę, ale do Katowice to NIE. :lol: Bo V grupa jest w piatek, a tego dnia u mnie w pracy jest zwariowane lotnisko...
pzdr.[/quote]

No cóż, szkoda. Ale na pewno jeszcze będe miała okazję się z Panią spotkać na niejednej wystawie... :p
Ile maluszki juz mają??:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']dziewczyna zza granicy jest:
na zdjęciu nr 1 - po prawej na górze
na zdjęciu nr 2, 3 i 4 - pierwsza lewej stronie ;)

jak mi poszło?

a tak po za tym.. poszukuje [B]ALKOMATU[/B] - tzn czy ktoś z Warszawy ma alkomat, który mogłabym pożyczyć na sylwestra????? :roll:[/QUOTE]

Asiiuuuuu czemu Ty mi znowu nie odpowiadasz?? :shake::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AneQ']No cóż, szkoda. Ale na pewno jeszcze będe miała okazję się z Panią spotkać na niejednej wystawie... :p
Ile maluszki juz mają??:loveu:[/quote]
Już lada, lada dzien będa miały 4 tygodnie... To znaczy konkretnie 2 stycznia 2008 r. A jeszcze tak niedawno sie rodziły,prawda?:lol:

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]to jamniczka Asi(jamnicze), Lamia
[*] śliczna była:loveu:[/B][/COLOR]

[URL]http://img147.imageshack.us/img147/1919/lamiatx4.png[/URL][/quote]
Ładna!:loveu:
[B]Jamnicze[/B] - masz jakies jeszcze fotki Lamii?
[quote name='Savannah']Jamnicze i Dusia3 witam Was serdecznie w rodzinie Asiaczków!!! Ja co prawda nie mam (jeszcze) Asiaczka, ale dzięki naszej już paroletniej współpracy z Asiaczkiem, czuje się jak bym już do niej należała!!!:oops::lol:[/quote]
Bo należysz!:lol:

[quote name='Martya']Witamy wieczorkiem :)[/quote]
[B]Martya[/B] - witaj w FB Asiaczków! Zapraszamy częściej!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...