Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='PANGEA']a gdzie mieszkalas?? :placz:[/quote]

czy znasz rejon osiedli Wieczysta/Ugorek?

[quote name='Asiaczek'] niedziela ppłd. - jak najbardziej.
Pzdr.[/quote]

Co to znaczy ppłd? Widać za długo czekałam na telefon...ale pierwsze koty za płoty...
Pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

Przykro Asiaczku my mieszkamy trochę za daleko , ale , ale coś się szykuje. Mój TZ dodatkową robotę załatwia w stolicy, a moja siostra urodziła par dni temu swojego pierworodnego ( no i miłość się między nami przypomniała).Więc na razie nic z socjalizacji maluchów.
Może kiedyś zaglądnę.
A propo pączków mnie się przypomniały przepyszne rogale poznańskie. Trzy pudła do domu przywiozłam tych smakołyków. dodatek do światówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']
Co to znaczy ppłd? Widać za długo czekałam na telefon...ale pierwsze koty za płoty...
Pozdrawiam Ewa[/quote]
Ppłd. = po południu. Tak ok. 17:00...? Po 17:00...?

[quote name='Basenji']a FOTKI KOLEGI DOSTAŁAŚ?
zDRÓWKO:loveu:[/quote]
Dostałam, ale nawet nie mam czasu ich otworzyć. Jestem w trakcie szykowania dla siebie (no, i dla Was też) niespodziewajki... Może już w najbliższych dniach się okaże, co to jest...

[quote name='warg2003warg']Przykro Asiaczku my mieszkamy trochę za daleko , ale , ale coś się szykuje. Mój TZ dodatkową robotę załatwia w stolicy, a moja siostra urodziła par dni temu swojego pierworodnego ( no i miłość się między nami przypomniała).Więc na razie nic z socjalizacji maluchów.
Może kiedyś zaglądnę.
A propo pączków mnie się przypomniały przepyszne rogale poznańskie. Trzy pudła do domu przywiozłam tych smakołyków. dodatek do światówki.[/quote]
Wiem, że mieszkasz daleko... Szkoda. Chętnie bym z Tobą pogadała dłużej, bo te nasze pogaduszki wystawowe to - jak dla mnie - trochę krótkawe są...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']ale Przeciez szzczurki sa kochane:loveu::lol:[/QUOTE]
Nooo, faaaajneee sooom :lol::lol: ale tylko te domowe ihihi

[quote name='Asiaczek']Anetta, tak, tak, zmieniło się, ale na dobre!!! Powinnaś zaglądac tutaj częściej...Bajka skończyla się dobrze, bo cała czwórka jest w umaszczeniu trikolor! Moim ukochanym...:loveu:[/quote]
To baaarrdzo sie ciesze!!!!:Cool!::sweetCyb::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']Bedę w Warszawie dłuższy czas, ale dopiero w kwietniu. Niestety.[/quote]
Dlaczego niestety?
Bardzo się cieszę, że będziesz wW -wie. I rozumiem, że wpadniesz do nas, co? Maluszków może juz nie będzie (?), ale zawsze możesz wpaść ot, tak sobie. Na przykład na plotki...:lol:

Daj sygnał, kiedy będziesz, to ustalimy jakis termin.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Asiaczek :loveu:
No nie ma tych fotek i nie ma ale skoro dziś ma być cały dzień dla DGM to może coś sięuda wstawić :mad:
Jeja to już po malutku będziemy się żegnac z małymi basiorkami tzn Ty będziesz się żegnać a inni będą się witać nam pozostaje jedynie czekać na zdjęcia z nowych domów i życzyć maluchom żeby dobre domki znalazły i wrażliwych, dobrych i ciepłych właścicieli :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
sorki wielkie, ale nici z dzisiejszego miziania... Temperatura mnie połozyla na obie łopatki... do tego kaszel i cieknący nos...
Przepraszam za zamieszanie.
IDę do łóżka, obłozona kotami i psami. Odezwę się, jak juz będzie troche lepiej. A jutro na pewno z rana do lekarza po ukochany druczek L4.
Jesooo, jaki człowiek jest słaby...
Pzder.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kochani,
sorki wielkie, ale nici z dzisiejszego miziania... Temperatura mnie połozyla na obie łopatki... do tego kaszel i cieknący nos...
Przepraszam za zamieszanie.
IDę do łóżka, obłozona kotami i psami. Odezwę się, jak juz będzie troche lepiej. A jutro na pewno z rana do lekarza po ukochany druczek L4.
Jesooo, jaki człowiek jest słaby...
Pzder.[/quote]


kuruj sie i zdrowiej !!! ja od piatku mam dreszcze i podniesiona temperature :shake: ale jeszcze w miare sie trzymam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...