Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Shilomaniak']Nigdy nie zrozumiem kobiet:evil_lol:[/QUOTE]
Hahaha...

[quote name='Izabela124.']Witaj Asiaczku :)[/QUOTE]
Hejka:)


[quote name='Ania!']Szczeniaczki słodziaczki :loveu: Ciężko musi być, kiedy tak znikają z domu. Ale jaka przeogromna radość nowych właścicieli, że nareszcie już je mają i tulą. Też bym potuliła takie malusie, chyba muszę pomyśleć o jakimś szczeniaczku :evil_lol:
Pozdrawiam serdecznie :)[/QUOTE]
Szczeniaczki-przytulaczki = sama radość;)


[quote name='betel']Witaj Asiaczku, ciszę się, że Wszystko u Was dobrze, no i, że macie kolejne pokolenie cudnych maluchów. Pozdrawiam serdecznie i obiecuję, że będę do Was zaglądać.[/QUOTE]
Ale ja powoli wymiksowywuję się z DGM... Jestem bardziej na FB:(

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

- Natalia, jaką chcesz kawę?
- Chciałabym mocną, ale jednocześnie delikatną, która uczyniłaby
piękniejszym moje wnętrze. Przewróciłaby do góry nogami, by otworzyć dla mnie świat pokusy, czułości i niepohamowaną moc...
- A może ja ci po prostu wódki naleję?!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

Ale ja powoli wymiksowywuję się z DGM... Jestem bardziej na FB:(

Pzdr.[/QUOTE]

w sumie chyba większość , łatwość w dodawaniu fot w normalnym rozmiarze a nie miniaturek gdzie tracą kompletnie swój wyraz , łatwość w komunikowaniu sie a nie że pada serwer dogo ... wszystko to dziala na plus dla FB ...cóż FB bliżej cywilizacji ;)
ale mimo wszystko z sentymentu zaglądam każdego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']w sumie chyba większość , łatwość w dodawaniu fot w normalnym rozmiarze a nie miniaturek gdzie tracą kompletnie swój wyraz , łatwość w komunikowaniu sie a nie że pada serwer dogo ... wszystko to dziala na plus dla FB ...cóż FB bliżej cywilizacji ;)
ale mimo wszystko z sentymentu zaglądam każdego dnia :)[/QUOTE]
Przede wszystkim łatwość chyba we wszystkim...
Ja tutaj zaglądam co kilka dni, a na pewno, jak widze powiadomienie. Ale jakos tych powiadomień ostatnio nie widze. Wiesz, że nawet Twojego nie bylo w subskrypcji...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Przede wszystkim łatwość chyba we wszystkim...
Ja tutaj zaglądam co kilka dni, a na pewno, jak widze powiadomienie. Ale jakos tych powiadomień ostatnio nie widze. Wiesz, że nawet Twojego nie bylo w subskrypcji...?

pzdr.[/QUOTE]

po tych ICH porządkach to mi co chwilkę coś ginie z subskrybcji a juz całkiem przegięli jak wtedy ( zapewne było to na złosć zrobione , ponieważ była to jednorazowa akcja ) co wyczyścili skrzynki z PW , tłumacząc , ze serwer obciążały :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']po tych ICH porządkach to mi co chwilkę coś ginie z subskrybcji a juz całkiem przegięli jak wtedy ( zapewne było to na złosć zrobione , ponieważ była to jednorazowa akcja ) co wyczyścili skrzynki z PW , tłumacząc , ze serwer obciążały :roll:[/QUOTE]
Mnie to akurat nie odtkneło, ale wiem, że sporo osób przeklinało...

[quote name='Izabela124.']Witam Cię Asiaczku :)[/QUOTE]
Witaj:)

[quote name='Riven']Czy ja już mówiłam że chcę w przyszłości baska ?? ciekawe co moje rude na to...:placz:[/QUOTE]
Hahaha....
Najpierw przyjdź, to pogadamy. Potem ewent. mozna probowac oswajać te 2 rasy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Doginko, ja juz coraz rzadziej jestem na DGM, dlatego nawet nie wstawiłam info z NDM....
No, ale wywołana do tablicy - zaraz napisze wyniki:)
Serek- dosk.1, CWC, BOB, BOG2:)

Lalka - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, BOS.

Torinka - dosk.1, CWC.

Żelka - dosk.1, Naj.Weteran, BIS Weteranów 4:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Oj, ja juz prawie zupelnie zapomnialam o DGM... Jednak na Fb żyje sie lepiej;)

Ponieważ jednak mam zobowiązania finansowe w stos. do 4 psóiw - to przynajmniej raz w miesiacu wpadam:)

Pzdr.[/QUOTE]
ja wchodzę czasem słówko zamienić ze znajomymi , ale to już nie to co było ...na FB bywam , czytam , piszę , gram ... życie dało mi do wiwatu , ciężko mi wrócić do normalności

chyba w tym roku się nie spotkamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Alicja']ja wchodzę czasem słówko zamienić ze znajomymi , ale to już nie to co było ...na FB bywam , czytam , piszę , gram ... życie dało mi do wiwatu , ciężko mi wrócić do normalności
chyba w tym roku się nie spotkamy[/QUOTE]
Buuuuu......., szkoda......

[quote name='Korenia']A ja odwiedzam dogo regularnie :) Co prawda to nie to samo co dawniej, bo mniej ludzi itd. ale jednak tu na dogo to inni znajomi niż na FB ;)[/QUOTE]
Mnie po prostu zabrakło w pewnym momencie czasu. Musiałam z czegoś zrezygnować i.... wybrałam, niestety, DGM...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dawno mnie tutaj nie bylo i raczej nie będe wpadała tutaj sporadycznie 1-2 razy w miesiącu. Mam zobowiązania finansowe w stos. do 3 psów i chcę się z nich wywiązywać.
Jezeli ktoś mnie będzie szukal lub miał cos pilnego, to prosze szukac mnie na FB:[url]https://www.facebook.com/joanna.groszekszymanska[/url]
lub telefonicznie: 601 29 85 50.
No i został jeszcze mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Moja strona: [URL="http://www.basenji.pl"]www.basenji.pl[/URL]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...