Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[B]Poświata[/B] - z pomocą na ringu jest b.różnie. Generalnie na "normalnej" oceny wystawiam sama psy. Natomiast, gdy masz 3-4-5 psów i wszystkie idą do tzw. porónań, to wtedy robi się problem. I dlatego czasami umawiam wcześniej, czasami idę na żywioł. I tak było tym razem. Miała z nami jechać Agasia, ale z różnych przyczyn nie mogła pojechać do Kowna. A liczyłam, że uda Jej się pomóc mi przede wszystkim w porównaniach. Ale w międzyczasie okazało się, że jest i Ofca (pomogła mi wystawić Gusia w ub.r. w Rydze), jest Gwiezdny Wysłannik (koleżanka z duzym doświadczeniem w prezentowaniu psiaków), była Pinkladies z siostrą, no i tuż przed sędziowaniem przyszła koleżanka z Rosji (Młody Prezenter), która sama zaproponowała, że może mi pomóc. . I tak na zdjęciach jest Maria prezentująca Dżezika (pięknie to zrobiła!). Prezentowała tez Wahzirka w porównaniu o Najlepszego Psa. I tez nie mam do Jej prezentacji żadnych zastrzeżeń.
Ot, i tak to wyszło.

A nawiasem mówiąc, teoretycznie, to ja każdego mojego psiaka mogę dać do pokazania obcej osobie. Fakt, przy niektórych wymaga to wstępnego treningu przed wejściem na ring, ale zdecyodwana większość psiaków nie wymaga takich ćwiczeń przedringowych... One po prostu doskonale wiedzą, co mają do zrobienia na ringu...:lol:

Jak juz będziesz miała malucha u siebie, to możemy same go troche podszkolić. Ale docelowo to na pewno znajdziemy osobę, która zajmie się sunią "wystawowo".

[B]Bonita[/B] - tym razem moim prywatnym fotografem była Zosia (siostra Pinkladies), Ola, Marta... Kto miał wolne ręce, ten robił zdjęcia.:lol:

[B]Donya [/B]- jakie mało!!! Ja uważam, że zdjęć jest całkiem sporo!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaaa, przeczytałam taką oto piękną, niezwykle trafną złota mysl:

[SIZE=3][COLOR=Indigo]"nie puszczone bąki idą do głowy
a tam powstają posrane pomysły..."
[/COLOR][/SIZE]
Pzdr.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]To jest myśl stulecia!! Pozwoliłam sobie się nią podzielić od razu :evil_lol:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6987/resizeofpict0045fd9.jpg[/IMG]
Żeleczka samotnie ale ja widze usmiech na jej pyszczku!:loveu:

[IMG]http://img400.imageshack.us/img400/5827/resizeofpict0183mw6.jpg[/IMG]
a Ten piesiek z tyłu Biały?
cóż to za rasa? bo Mi przypomina troche (z tułowia i tyłka:lol:) Billy albo Porcelaine...
Tomek podpowiada Dogh Argeństyński ale chyba troszke za chudy:evil_lol:


[quote name='Asiaczek']Aaaaa, przeczytałam taką oto piękną, niezwykle trafną złota mysl:

[SIZE=3][COLOR=Indigo]"nie puszczone bąki idą do głowy
a tam powstają posrane pomysły..."
[/COLOR][/SIZE]
Pzdr.[/quote]
och Mój Boże! :D:D:D:D to Już wiem czemu bąków nie puszczam :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Poświata[/B] - z pomocą na ringu jest b.różnie. Generalnie na "normalnej" oceny wystawiam sama psy. Natomiast, gdy masz 3-4-5 psów i wszystkie idą do tzw. porónań, to wtedy robi się problem. I dlatego czasami umawiam wcześniej, czasami idę na żywioł. I tak było tym razem. Miała z nami jechać Agasia, ale z różnych przyczyn nie mogła pojechać do Kowna. A liczyłam, że uda Jej się pomóc mi przede wszystkim w porównaniach. Ale w międzyczasie okazało się, że jest i Ofca (pomogła mi wystawić Gusia w ub.r. w Rydze), jest Gwiezdny Wysłannik (koleżanka z duzym doświadczeniem w prezentowaniu psiaków), była Pinkladies z siostrą, no i tuż przed sędziowaniem przyszła koleżanka z Rosji (Młody Prezenter), która sama zaproponowała, że może mi pomóc. . I tak na zdjęciach jest Maria prezentująca Dżezika (pięknie to zrobiła!). Prezentowała tez Wahzirka w porównaniu o Najlepszego Psa. I tez nie mam do Jej prezentacji żadnych zastrzeżeń.
Ot, i tak to wyszło.

A nawiasem mówiąc, teoretycznie, to ja każdego mojego psiaka mogę dać do pokazania obcej osobie. Fakt, przy niektórych wymaga to wstępnego treningu przed wejściem na ring, ale zdecyodwana większość psiaków nie wymaga takich ćwiczeń przedringowych... One po prostu doskonale wiedzą, co mają do zrobienia na ringu...:lol:

Jak juz będziesz miała malucha u siebie, to możemy same go troche podszkolić. Ale docelowo to na pewno znajdziemy osobę, która zajmie się sunią "wystawowo". [/quote]Dzięki Asiu, masz rację pomyślimy o wszystkim jak maluch już u nas bedzie :-D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek'][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6987/resizeofpict0045fd9.jpg[/IMG]
Żeleczka samotnie ale ja widze usmiech na jej pyszczku!:loveu:

[IMG]http://img400.imageshack.us/img400/5827/resizeofpict0183mw6.jpg[/IMG]
a Ten piesiek z tyłu Biały?
cóż to za rasa? bo Mi przypomina troche (z tułowia i tyłka:lol:) Billy albo Porcelaine...
Tomek podpowiada Dogh Argeństyński ale chyba troszke za chudy:evil_lol:
[/quote]
Ten piesek zasłonięty przeze mnie i Dżezika to Greyhound (chart angielski).

[quote name='Poświata']Dzięki Asiu, masz rację pomyślimy o wszystkim jak maluch już u nas bedzie :-D .[/quote]
A, i jeszcze jeden sposób "zdobycia" pomocy przy wystawianiu to taki, że czekam na I ruch Młodego Prezentera. Tzn. dziewczynka/chłopczyk podchodzi do mnie z pytaniem, czy mogę pożyczyć psa do tej konkurencji. Ja daję i jednoczesnie patrzę, jak młoda osoba z nim ćwiczy, czy docieraja do niej moje uwagi i wskazówki... No i potem jest konkurencja na ringu i tez widzę, jak mloda osóbka postepuje z psem podczas oceny (wiadomo, nerwy!) i albo utrzymuje kontakt albo nie. A czasami bywa i tak, że młodziak sam pisze do mnie maila z pytaniem, czy bedę tu i tu...

[quote name='sylrwia']A dzieciaki będa na zdjęciach?? Bo dawno nie było ich fotek:roll:[/quote]
Tak, jak napisałam: będa zdjęcia z konkurencji MP + spacerek w Kownie. I dzisiaj zrobię tez fotki maluchom (marzą mi sie "grupowe", na własnych psich nóżkach...). Ale nie wiem, czy zdążę je wstawić...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczek napisała:[/B]
"Hahaha, Matagi już chyba zapomniała, że ja pracuję nocami i właśnie wstawiam zdjęcia z Kowna.

Na poczatek "Nózki-śmierdziuszki". I też może z tego zdjęcia wyniknąć zagadka: czyje to takie piękne nózki?
[IMG]http://img459.imageshack.us/img459/5329/resizeofpict0005ub8.jpg[/IMG]

Matagi nie zapomniała żeś nocny marek:evil_lol: ;) ,ale chrapać musiała iść z powodu nocnego wstawania/o godz.8.00:angryy: / więc czekać już na foty nie miała jak:shake: .
A co do nóżek,to stawiam na nóżki.......GW!!!!Zgadłam?????:multi: ;) :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][B]Asiaczek napisała:[/B]
"Hahaha, Matagi już chyba zapomniała, że ja pracuję nocami i właśnie wstawiam zdjęcia z Kowna.

Na poczatek "Nózki-śmierdziuszki". I też może z tego zdjęcia wyniknąć zagadka: czyje to takie piękne nózki?
[IMG]http://img459.imageshack.us/img459/5329/resizeofpict0005ub8.jpg[/IMG]

Matagi nie zapomniała żeś nocny marek:evil_lol: ;) ,ale chrapać musiała iść z powodu nocnego wstawania/o godz.8.00:angryy: / więc czekać już na foty nie miała jak:shake: .
A co do nóżek,to stawiam na nóżki.......GW!!!!Zgadłam?????:multi: ;) :razz:[/quote]
Hihihi, ale GW czarne czy GW rude?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hihihi, ale GW czarne czy GW rude?
pzdr.[/quote]
Hmmmmm.....:roll: rude to GW,a czarne to flatowe,wystawiane przez GW!!!/ z sukcesem :multi: zresztą/.Zgadłam?????:lol:
[SIZE=1][COLOR=lime]ja tu wszystko czytam,tylko z pisaniem gorzej-czasu brak,przedszkole wszak mam w domu....:eviltong: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak Matagi. Tyś Mądra Kobitka!!!:lol:

I melduję posłusznie, że GW zawiadomiona, że my tutaj Jej nóżkami się zajmujemy... ciekawe, co powie, jak tutaj zaglądnie... Oj, będzie się działo!:evil_lol:
No to ja wychodzę. Wrócę za ok. godzinę (jak wytrzymam!).
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Co ja tu widzę, wystarczy chwila nieobecności a nóżki już obrobione! :) Ale w sumie to mieliśmy duże szczęście, że ostrzygliśmy nóżki, bo w innym wypadku moglibyśmy dostrzec sporą ilość kłaczków między paluszkami :lol: :diabloti:

Matagi - zgadłaś to Tajfunek Piotrka, znów nam się powiodło ;)

SuperGosia - my to mamy do pogadania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']
SuperGosia - my to mamy do pogadania :evil_lol:[/quote]

Witaj :multi: Dostalismy potwierdzenie CACIBa z Litwy, chwale sie wszystkim i wszedzie do znudzenia :megagrin: Drugiego trzeba by z Lodzi przywiezc ;)
Asia, a Ty jedziesz z baskami-bobaskami, czy jeszcze tak dalekiech i podstepnych planow nie masz??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...