Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Tradycyjnie, z rana, robiąc zakupy w moim sklepie, musiałam wypatrzec nastepna niekonsekwencje i niedbałość ze strony personelu tegoz sklepu.
Na małym podwyższeniu stoi pojemnik z bananami. Banany juz nie pierwszej świezości. Nad owocami napisana jest cena 4,99 zł, a na palecie na dużej kartce papieru - 2,50 zł.
Pytam sie, która z tych cen jest obowiązująca. Natychmiast pada odpowiedź, że 4,99 zł.
No więć pytam się, do jakich bananów odnosi sie ta druga cena, czyli 2,50 zł.
Odpowiedź: ta cena jest nieaktualna.....
Na to ja: No to dlaczego nie jest skreslona/wymazana/usunięta?
Odpowiedź: Bo nalezy patrzec na tę cenę na górze, a nie na dole.:mad:
No więc dalej drążę temat, przy czym, odpowiedzi udzialały mi juz 3 panie w tym kierowniczka (NIE właścicielka sklepu).
[B]- Jezeli jest JEDEN asortyment bananów, to dlaczego sa DWIE ceny?
- Przeciez to normalne, że patrzy sie na górną cenę, a nie na tę na dole....
Jak się wydaje, najwazniejszą sprawa w tej dyskusji był nie fakt, że byly DWIE ceny wypisane ręcznie, ale że ja źle patrzyłam....
[/B]
ręce mi opadły i chyba trzeba porozmawiac z włascicielka sklepu, ale tutaj prawdopodobnie moge napotkac na opór materii ludzkiej. Bo właścicielka to typowa blondi, jeżdżąca erenowym BMW, pięknie opalona w solarium, jeżdżąca po chodnikach i.... rzadko bywająca w sklepie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Ktoś tu mówi o pierogach ja nadal przeżywam te pyszne pierogi u Ciebie Asiu :eviltong:[/QUOTE]
Ja pisałam o pierogach:)
A to z tej przyczyny, ze zakupiłam elektryczna maszynke do mięsa (stara dała ciała totalnie...) i zamiaruję zrobic pierozki z mięsem. Nie przepadam za takim farszem, no, ale w ramach samodoskonalenia zrobie ten dobry uczynek.
Wstepnie na takie pierozki zaproszona jest Ajlu. Kto jeszcze/:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A dołozyłaś ciutke tłuszczyku?:)[/QUOTE]
Nawet więcej, bo była przysmażona cebulka i kiełbaska (żeby tak całkiem wegetariańsko nie było ;))
[quote name='*anusia&ajlu*']
jamnicze jakie było to wino co piliśmy? nie mogę sobie przypomnieć nazwy, a było dobre ;)[/QUOTE]
Nazwy, to ja też nie pamiętam, za to wiem na której półce stoi u mnie w Biedronce :evil_lol:, na dolnej :eviltong:.
Ale fakt, też je lubię, jest takie delikatne, lekko gazowane i dlatego stoi przy szampanach i ma taki jak one koszyczek na korku, może odnajdziesz :roll:

Widać, że malutka dobrze się czuje w nowym domku :)
[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2401_zps2b725119.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Nawet więcej, bo była przysmażona cebulka i kiełbaska (żeby tak całkiem wegetariańsko nie było ;))
Nazwy, to ja też nie pamiętam, za to wiem na której półce stoi u mnie w Biedronce :evil_lol:, na dolnej :eviltong:.
Ale fakt, też je lubię, jest takie delikatne, lekko gazowane i dlatego stoi przy szampanach i ma taki jak one koszyczek na korku, może odnajdziesz :roll:
Widać, że malutka dobrze się czuje w nowym domku :)[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2401_zps2b725119.jpg[/URL][/QUOTE]
To może, przy najblizszej Twojej bytności w Biedronce, zrób zdjęcie tego winka?:)
Teska apetyt ma, nie zawsze trafia z sikaniem. Ale jestem dobrej myśli:)

[quote name='M&S']Gratulacje dla Ofika!!!!![/QUOTE]
Moze Zuzka zajrzy to sama podziękuje:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Nazwy, to ja też nie pamiętam, za to wiem na której półce stoi u mnie w Biedronce :evil_lol:, na dolnej :eviltong:.
Ale fakt, też je lubię, jest takie delikatne, lekko gazowane i dlatego stoi przy szampanach i ma taki jak one koszyczek na korku, może odnajdziesz :roll:[/QUOTE]

jest jedno takie Lambrusco Emilia czy jakoś tak, półsłodkie? czy to te? byłam dziś specjalnie zobaczyć czy to takie ;) innego nie było z takim korkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']ja również gratuluje Ofikowi ! :) a maleństwo jaki mały gremiln w pościeli ]:->[/QUOTE]
Dziękować:)

[quote name='*anusia&ajlu*']jest jedno takie Lambrusco Emilia czy jakoś tak, półsłodkie? czy to te? byłam dziś specjalnie zobaczyć czy to takie ;) innego nie było z takim korkiem ;)[/QUOTE]
Cholibka, czemu ja nie spojrzałam na etykietke?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Tori i Tami były po raz pierwszy na spacerach. Pierwszy spacer był osobno; najpierw Tori a potem Tami. tori - dzielnie sobie radziła, szła przede mna, ale.... ani si ani ku ni ebyło. Tami - bardziej lekliwa, generalnie szła za mna, od czasu do czasu przyspieszając i wyprzedzając mnie:) Ale tez ani jednego ani drugiego nie było. No nic. Liczył sie spacer i poznanie terenu:)

Następny spacerek byl ok. 13-tej. Wzięłam obie dziewczyny z zaskoczenia i.... siku zaliczone!!!! Niestety, qu zostaly solidarnie doniesione do domu i jedna potem znalazła sie w kociej kuwecie, a druga w kojcu, na gazetach.
Ale tym razem Tami była ta przodująca, a Tori - zostawała w tyle;)

Sunie zmęczone chłodem i wrazeniami, ale generalnie szło nam sie dobrze. Dzisiaj ok. 21-ej spróbujemy tez wyjśc na dwór. Co prawda bedzie juz ciemno, ale może tym razem też uda sie "coś" pozostawić na dworze...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']jest jedno takie Lambrusco Emilia czy jakoś tak, półsłodkie? czy to te? byłam dziś specjalnie zobaczyć czy to takie ;) innego nie było z takim korkiem ;)[/QUOTE]
Chyba to to :), Ta nazwa taka dziwaczna, że jakoś nigdy nie próbowałam jej zapamiętać, ale coś mi sie wydaje, że to na L było ;)
Najlepiej kupić, spróbować i będzie wiadomo :lol:
[quote name='Asiaczek']Dzisiaj Tori i Tami były po raz pierwszy na spacerach. Pierwszy spacer był osobno; najpierw Tori a potem Tami. tori - dzielnie sobie radziła, szła przede mna, ale.... ani si ani ku ni ebyło. Tami - bardziej lekliwa, generalnie szła za mna, od czasu do czasu przyspieszając i wyprzedzając mnie:) Ale tez ani jednego ani drugiego nie było. No nic. Liczył sie spacer i poznanie terenu:)

Następny spacerek byl ok. 13-tej. Wzięłam obie dziewczyny z zaskoczenia i.... siku zaliczone!!!! Niestety, qu zostaly solidarnie doniesione do domu i jedna potem znalazła sie w kociej kuwecie, a druga w kojcu, na gazetach.
Ale tym razem Tami była ta przodująca, a Tori - zostawała w tyle;)

Sunie zmęczone chłodem i wrazeniami, ale generalnie szło nam sie dobrze. Dzisiaj ok. 21-ej spróbujemy tez wyjśc na dwór. Co prawda bedzie juz ciemno, ale może tym razem też uda sie "coś" pozostawić na dworze...?

pzdr.[/QUOTE]
Zuch dziewczynki i Asiaczek, której doszedł kolejny spacerniaczek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A oto "urobek" dzisiejszego dnia:
- 2x si
- 1xku (Torinka!)
I znowu torinka na przedzie, Tamisia - popiskiwała i szła z tyłu... Smazki smaczkami, ale chyba troche za wietrznie bylo dzisiaj rano...

Ale i tak się cieszę, że pierwsze oty za nami. Koty w postaci pierwszej ku;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ha, no to wklejam te fotki ze spaceru z 24.02.2013 - specjalnie dla Korenii:)

Żelka na drzewie...
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/IMG]

Żelka n asniegowym bałwanku i w otoczeniu pozostalych basków:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka2_zps7b8e91f4.jpg[/IMG]

Romka:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Roma1_zps7605fc63.jpg[/IMG]


Lans na drzewie i w pieknej stójce...
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Lans2_zps13f01ba2.jpg[/IMG]


Lans na śniegowym bałwanku:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Lans1_zps7c1cf6f6.jpg[/IMG]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ha, no to wklejam te fotki ze spaceru z 24.02.2013 - specjalnie dla Korenii:)
[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/url]
[/QUOTE]
Dziękuję za focie :D A co Żelka robiła na drzewie :D?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Dziękuję za focie :D A co Żelka robiła na drzewie :D?[/QUOTE]
Byla b.zaciekawiona, co tam jest. A tam jakieś ptaszki itp. badziewie.... No to ja postawilismy, hahaha...

[quote name='gosiaja']biedne psy na drzewa muszą wchodzić żeby w łapki nie marznąć ;-)[/QUOTE]
Racja!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...