Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

Przypomnialo mi sie, ze Zelka miala rodzic i przekopalam z 15 stron zeby znalezc zdjecia kluseczek! I znalazlam! Cudne dziewczyny, koniecznie ucaluj je ode mnie! A moze i bym wpadla ucalowac osobiscie - kiedy masz czas Asiaczku? :)

I wielkie brawa dla Intera Ofika!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='*anusia&ajlu*']hahaha dziś widziałam 2 synusiów Boogiego :loveu: jeden łysy (Dexter) był 1 w stawce drugi puchaty (Dragon) był 2 w stawce z doskonałymi opisami i jestem cholernie dumna z nich :loveu: i proszę mi tu nie mówić że paskudne maluchy bo podjadę do tego Szczecina:mad:[/QUOTE]
No, dobra! i Dexter i Dragon sa cudni:)
I jeszcze raz gratuluje ocen i debiutu w NDM:)

[quote name='magdola']Asiaczku, muszę, bo zapesze, a mi sie tak ppodobają:loveu:... Uczulenie opanowane farmakologicznie, ale nie chciałabym ,aby psiak miał podobna historie do Albisi od jamnicze, więc sobie wmawiam ze paskudne paskudy....... Buuuuuuuuu.... Ale moj następny nabytek to będzie typowo wystawowy.... O ile znowu jakaś Łysa dupa nie będzie potrzebowała pomocy:diabloti:[/QUOTE]
No tak. życie...

[quote name='Agasia']Przypomnialo mi sie, ze Zelka miala rodzic i przekopalam z 15 stron zeby znalezc zdjecia kluseczek! I znalazlam! Cudne dziewczyny, koniecznie ucaluj je ode mnie! A moze i bym wpadla ucalowac osobiscie - kiedy masz czas Asiaczku? :)
I wielkie brawa dla Intera Ofika![/QUOTE]
Może jakos w przyszłym tygodniu? Wtorek i środa odpadają. Może czwartek?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ja niestety dalej odcięta od internetu jestem wiec nie mogę nawet poprawic tego zdjęcia. Dobrze, że chociaż telefon mnie jeszcze ratuje i mogłam sobie kluseczki maluszki pooglądać.[/QUOTE]
A co się dzieje z netem?

[quote name='magdola']Ale czy musi być tak okrutne???? :(:(:( to ja sobie kupię yorka "miniaturke" bez rodowodu :diabloti:[/QUOTE]
Oł jes! I rozmnożymy pannę jorkównę z jakimś ładnym baskiem, hahaha...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']


Oł jes! I rozmnożymy pannę jorkównę z jakimś ładnym baskiem, hahaha...

pzdr.[/QUOTE]
Oj, zapomniałam ze pisze sie jork:oops:, ale z baskiem? Super! Będzie basek z wlosem:diabloti:
hahahahah usmialam sie jak wyobrazilam sobie dlugowlosego basenji.... Śliczny byłby ;) hmmmmm to co Asiaczku:cool3: hohihi

Link to comment
Share on other sites

Jaka malinka :loveu:
[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9720a.jpg[/url]

[quote name='magdola']Asiaczku, muszę, bo zapesze, a mi sie tak ppodobają:loveu:... Uczulenie opanowane farmakologicznie, ale nie chciałabym ,aby psiak miał podobna historie do Albisi od jamnicze, więc sobie wmawiam ze paskudne paskudy....... Buuuuuuuuu.... Ale moj następny nabytek to będzie typowo wystawowy.... O ile znowu jakaś Łysa dupa nie będzie potrzebowała pomocy:diabloti:[/QUOTE]
Albisia już w nowym domku ze szczęśliwymi ludzikami :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Jaka malinka :loveu:
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9720a.jpg[/URL]


Albisia już w nowym domku ze szczęśliwymi ludzikami :p[/QUOTE]
Ja to wiem, ale nie chciałabym zeby jej historia sie powtórzyła,.... Wierząc w to, ze "moze nie będzie mńie uczulac" nie jest dobrym rozwiązaniem, co było widać :angryy: Ciesze sie, ze malutka juz w szczęśliwym domku..... Ironia losu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Korzystałyśmy z jakiejś sieci, która była niezabezpieczona, ale od jakiegoś czsu często znika dostęp do internetu i już mamy zamówiony nasz tylko jeszcze czekamy na montera.[/QUOTE]
OK, to czekamy na sugnał a potem na Wasze wpisy:)

[quote name='jamnicze']Jaka malinka :loveu:
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9720a.jpg[/URL]
Albisia już w nowym domku ze szczęśliwymi ludzikami :p[/QUOTE]
Malinki, to one wsie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj (8.12.2012) zakończylismy nasz sezon wystawowy 2012.
Oto nasze ostatnie w tym roku wyniki:
[COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS [/B][/COLOR]- dosk. 1, CAC, BOS.

[COLOR=#ff0000][B]SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAJC, Naj. Junior, przeszła pierwszą selekcję! [COLOR=#800080][B]Nowy [SIZE=4]Młodzieżowy Champion Polski!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI [/COLOR][/B]- dosk.1, CAC
[B]
[COLOR=#ff0000]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/COLOR][/B]- dosk.1, CAC, BOS, BOB!!!
[COLOR=#ff0000][B]
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Naj.Weteran.

Na finałach tylko Sue udało się "coś" zdziałać, tzn. wyszła z grupy, ale potem juz nie miała tyle szczęścia. Ja się ciesze, że sue coraz piękniej się pokazuje i przyciąga uwage sędziów. Ma dziewczyna to cos, co trudno nazwac....

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][COLOR=#a52a2a][SIZE=3]Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona.
Żona mówi:
- Puść mnie na chwilę, teraz ja sobie posurfuję po internecie!
A mąż na to:
- No kur*a mać! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?![/SIZE][/COLOR]

Pzdr.[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wczoraj (8.12.2012) zakończylismy nasz sezon wystawowy 2012.
Oto nasze ostatnie w tym roku wyniki:
[COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS [/B][/COLOR]- dosk. 1, CAC, BOS.

[COLOR=#ff0000][B]SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAJC, Naj. Junior, przeszła pierwszą selekcję! [COLOR=#800080][B]Nowy [SIZE=4]Młodzieżowy Champion Polski!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI [/COLOR][/B]- dosk.1, CAC
[B]
[COLOR=#ff0000]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/COLOR][/B]- dosk.1, CAC, BOS, BOB!!!
[COLOR=#ff0000][B]
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Naj.Weteran.

Na finałach tylko Sue udało się "coś" zdziałać, tzn. wyszła z grupy, ale potem juz nie miała tyle szczęścia. Ja się ciesze, że sue coraz piękniej się pokazuje i przyciąga uwage sędziów. Ma dziewczyna to cos, co trudno nazwac....

Pzdr.[/QUOTE]

Serek - niezawodny!
Su - nowa gwiazda Asiaczkowa rośnie!
Romka - super, bo dość dużej przerwie!
Erka - kosi jak zwykle!
Felka - jak zwykle w kondycji!

JEDNYM SŁOWEM!!! GRATULACJE!!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Cześć Asiaczki:)
Buziaki dla maleńtasów i mizianki dla kociąbrów!!![/QUOTE]
Zdążycie wpaść w tym roku czy dopiero w 2013...?:)

[quote name='Korenia']Wyniki piękne :)! Gratulacje :)[/QUOTE]
Dziękować:)

[quote name='*anusia&ajlu*']Serek - niezawodny!
Su - nowa gwiazda Asiaczkowa rośnie!
Romka - super, bo dość dużej przerwie!
Erka - kosi jak zwykle!
Felka - jak zwykle w kondycji!
JEDNYM SŁOWEM!!! GRATULACJE!!!!! :multi:[/QUOTE]
Zgadzam się z Tobą:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...