Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

I dziś również donoszę.......


1. [B]OFIK [SIZE=3]- [COLOR=#A52A2A]DOSK. 2, R.CAC
[SIZE=2][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]2. SEREK - [SIZE=3][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#FF0000]CAC, CACIB, BOB..... I NOWY CHAMPION WĘGIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[SIZE=2][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]3. KIKA - [SIZE=3][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#0000CD]CAC, CACIB................I NOWA CHAMPIONKA WĘGIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]4. FELKA - [/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#008000][SIZE=3]DOSK. 1 BEST VETERAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#008000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]CZEKAJĄ NA FINAŁY

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

a NIECH TAM.....GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

I ponownie donoszę......:razz:


[SIZE=3][COLOR=#B22222][B]SERCIO, SEREK, TWAROŻEK - [SIZE=5][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=5][COLOR=#FF0000]BOG I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[SIZE=3][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#0000CD]
LANSIK - [SIZE=4]BOB [SIZE=2]W BIAŁYMSTOKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=#000000]:klacz::smilecol::smilecol::smilecol::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]M&S[/B] - dzięki za super szybka i kolorową obsługe prasowa:) Masz wprawę;)

jenis
dagaa111
gosiaja
Kaaasia
jamnicze
Korenia
agaciaaa
- bardzo Wam dziękuje za gratulacje!

co moge więcej powiedzieć - ten weekend należał do nas;)

W niedzielę mocno trzymałysmy kciuki za Lansa i Piotra w Białymstoku - udało się!!!!
RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB!!!!
A wiecie kto prezentował Lansa...? No? Piotr!!!
Więc i dla niego - ogromne brawa!!!!

W domu jestem juz od 6 z minutami. Szybkie spacerki z psami, ich sniadanie, moje sniadanie, rozpakowanie tobołków, ustawienie nowych nowych 7 pucharków na półeczkach (a co!), teraz komp (tak na szybko), prysznic i.... musze przygotować dojscie do telewizora, bo będą wymieniane kable do kablówki... a w międzyczasie i jeszcze potem - porzadkowanie i układanie rzeczy na balkonie. Ruszkotanie z mojej strony juz zdjęte, więc czas brac sie za 3-tygodniowy bałagan w domu:).

A, co bardzo wazne - widziałam przez chyba 2 minuty RED ROSE Asiaczek FCI (czyli Ruda Ryskę, czyli siostrę romki i Lansika) i....
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]JESTEM NIĄ ZAUROCZONA!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu:
Delikatna, sucza, soczyscie ruda, eh...... łza się w oku kreci, że takie cudo jest, no.... hm... moja wnuczką...:)

Ale mam wrazeń, nonono.... Adrenalina ciągle mnie trzyma, trzeba z tego korzystac i poprzenosic troche gór, prawda?;)

Relacja z wystawy i takie tam inne - później:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Uprzejmie donoszę, co następuje:
1. [B]OFIK - [SIZE=3][COLOR=#0000cd]CWC. R.CACIB
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2]2. [B]SEREK - [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=#b22222]CWC. CACIB. BOS, BOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#000000]3. [B]KIKA [/B]-[/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=#008000] CWC. CACIB. BOS nowy INTERCHAMPION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#008000][SIZE=2]4. [B]FELKA - [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][COLOR=#FF8C00][SIZE=3]Dosk. NAJ. WETERAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000CD][SIZE=3]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][COLOR=#FF8C00][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2]Czekają na finały[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='M&S'][B][COLOR=#A52A2A]SEREK - [/COLOR][COLOR=#FF0000][SIZE=4]BOG II :multi::multi::sweetCyb::bigcool::Cool!:[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]

[quote name='M&S']I dziś również donoszę.......
1. [B]OFIK [SIZE=3]- [COLOR=#A52A2A]DOSK. 2, R.CAC
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]2. SEREK - [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#FF0000]CAC, CACIB, BOB..... I NOWY CHAMPION WĘGIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]3. KIKA - [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#0000CD]CAC, CACIB................I NOWA CHAMPIONKA WĘGIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]4. FELKA - [/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#008000][SIZE=3]DOSK. 1 BEST VETERAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#000000]CZEKAJĄ NA FINAŁY
:multi::multi:
a NIECH TAM.....GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='M&S']I ponownie donoszę......:razz:
[SIZE=3][COLOR=#B22222][B]SERCIO, SEREK, TWAROŻEK - [/B][/COLOR][B][SIZE=5][COLOR=#FF0000]BOG I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][SIZE=3][COLOR=#0000CD]
LANSIK - [SIZE=4]BOB [SIZE=2]W BIAŁYMSTOKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=#000000]:klacz::smilecol::klacz::klacz::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
Aniu - super kolorowa relacja i ileż w niej Twoich emocji:)
Piękne dziękuję!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiu, nie ma sprawy. Było mi bardzo miło donosić o Waszych sukcesach....mówiłam, że będzie super:)

Mam tylko nadzieję, że donosicielstwo nie wejdzie mi w krew:evil_lol:

Ja będziesz miała chwilkę, to powiedz, czy były wilcze, proszę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']
1. [B]OFIK - [SIZE=3][COLOR=#0000cd]CWC. R.CACIB
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2]2. [B]SEREK - [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=#b22222]CWC. CACIB. BOS, BOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#000000]3. [B]KIKA [/B]-[/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=#008000] CWC. CACIB. BOS nowy INTERCHAMPION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#008000][SIZE=2]4. [B]FELKA - [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][COLOR=#FF8C00][SIZE=3]Dosk. NAJ. WETERAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000CD][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
[quote name='M&S'][B][COLOR=#A52A2A]SEREK - [/COLOR][COLOR=#FF0000][SIZE=4]BOG II
[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]
[quote name='M&S']
1. [B]OFIK [SIZE=3]- [COLOR=#A52A2A]DOSK. 2, R.CAC
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]2. SEREK - [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#FF0000]CAC, CACIB, BOB..... I NOWY CHAMPION WĘGIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]3. KIKA - [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#0000CD]CAC, CACIB................I NOWA CHAMPIONKA WĘGIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]4. FELKA - [/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#008000][SIZE=3]DOSK. 1 BEST VETERAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#000000]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
[quote name='M&S']
[SIZE=3][COLOR=#B22222][B]SERCIO, SEREK, TWAROŻEK - [/B][/COLOR][B][SIZE=5][COLOR=#FF0000]BOG I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][SIZE=3][COLOR=#0000CD]
LANSIK - [SIZE=4]BOB [SIZE=2]W BIAŁYMSTOKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
Wielkie gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Jasne, nie ma pośpiechu.
To może był Fritz?[/QUOTE]
Fritz Prothiwa...?

[quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje![/QUOTE]
Dziękowac, Kochana:) I juz z góry dziękuję za fotki z Białego. Piotr byl uprzejmy mi donieść, że cos tam porobiłas:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety'][COLOR=#ff0000][B]Gratulacje!!![/B][/COLOR]
A ja muszę podkablować Lansika :evil_lol: - robił sobie z panem na ringu co chciał. Obaj panowie muszą przed wejściem na ring więcej ćwiczyć.
Pzdr[/QUOTE]
O, a pani sedzia nie chciała, aby Lans byl ustawiany z ręki. Może to dlatego...? dopytam:)

[quote name='M&S']Tak, Nasz Fritz:)[/QUOTE]
No to juz wiesz, kto był z właścicieli. Zaraz wstawię u Was info o psach:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...