Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

ja miałam przez tydzień drugiego psiaka, yorka to nieduży, ale jednak pies to pies i trochę zachodu z nim jest. I się poważnie zastanawiam czy w przyszłości poradziłabym sobie z dwoma. Tym bardziej podziwiam tych, którzy maja więcej niż 2 zwierze w domu. Bo same spacery kupe czasu zajmują, a gdzie praca/rodzina/czas dla siebie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Widzę, że się kogoś żarty trzymają :lol:[/QUOTE]
Hahaha...

[quote name='kornel'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg11/scaled.php?server=11&filename=tn802742230071114209310.jpg&res=landing[/URL] - o w życiu, jaki świetny.
[B]Asiaczek[/B], chodziło mi o tą kicię tricolor. No.. jak kropka w kropkę z pysia.[/QUOTE]
Taj, jeszcze zyje, chociaz ma juz kilkanascie lat.
ale jest chora na mocznice, więc tego zycia juz duzo nie ma, niestety...

[quote name='kaskaSz']ja miałam przez tydzień drugiego psiaka, yorka to nieduży, ale jednak pies to pies i trochę zachodu z nim jest. I się poważnie zastanawiam czy w przyszłości poradziłabym sobie z dwoma. Tym bardziej podziwiam tych, którzy maja więcej niż 2 zwierze w domu. Bo same spacery kupe czasu zajmują, a gdzie praca/rodzina/czas dla siebie?[/QUOTE]
Bo to jest czasami coś za coś:)

[quote name='Ptysiak'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/IMG_0695.jpg[/URL] jakie to słodkie :loveu:[/QUOTE]
Słodkie zagryzanko:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Niestety...po dawnych rozdziałach mojego życia do ktorych nie wracam niewiele mam pamiątek... kotka zostala sprzedana przez moją teściową (byłą) -nazywa się Lori Felicytypaw, mieszka w hodowli Walhalla...

znalazłam opis na stronie ale fot nie widzie

[COLOR=#CCCCCC][B][COLOR=red]Felicitypaw Lori[/COLOR] (Bengal n 22, SBT 020704039)- córka Ch Temujin of Felicitypaw and Ch Tiger Lili of Felicitypaw; kotka królowa, bardzo muskularna, z fantastyczną głową, perfekcyjną budową ciała i unikalnym marmurkowym wzorem na futrze; lśni się jak posypana złotem, a jej temperamentu nie powstydziłby sie dziki lampart; jest bardzo płodną kotką wspaniale opiekującą się dziećmi. Zdobyła tytuł wielkiego międzynarodowego championa (GIC) i była 7 razy nominowana do BIS, a [podczas ostatniej warszawskiej wystawy- sięgnęła po najwyższy tytuł ![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ściągnięte z FB:
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3161367128052&set=p.3161367128052&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s320x320/533109_3161367128052_1504751321_n.jpg[/IMG][/URL]
W wolnym tłumaczeniu: Mysl pozytywnie. Pozytywne mysli/rzeczy się zdarzą:)

pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']:loveu::loveu::loveu:

A może i Ragdoll się znajdzie z adopcji :D Moja koleżanka kilka miesięcy temu adoptowała kotkę Sfinksa ;) U nas w schronisku często zdarzają się rasowe koty.[/QUOTE]

dokładnie ...
Pysia w tej chwili ma jakieś persopodobnego u siebie ze schroniska na DT , ale jest to kocurek

Asiu , jak będzie potrzeba koteczka to wołaj , będziemy puchatej szukać bidy :)

Ja to oniemialam z zachwytu jak będąc u Andzi69 w Grzybowie spotkałam na spacerze Norweskiego Leśnego ...spcerował sobie sam , nieopodal mieli ludzie hodowlę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chein']Witamy się serdecznie i pozdrawiamy Asiaczkową gromadkę! :)[/QUOTE]
Witamy:)

[quote name='Foxowa']Witajcie Asiaczki. Jak tam Wam minął dzień? :)[/QUOTE]
Przedpołudnie - pracowite, popołudnie - mokre, ale juz na spokojnie:)

[quote name='Alicja']dokładnie ...
Pysia w tej chwili ma jakieś persopodobnego u siebie ze schroniska na DT , ale jest to kocurek Asiu , jak będzie potrzeba koteczka to wołaj , będziemy puchatej szukać bidy :)
Ja to oniemialam z zachwytu jak będąc u Andzi69 w Grzybowie spotkałam na spacerze Norweskiego Leśnego ...spcerował sobie sam , nieopodal mieli ludzie hodowlę[/QUOTE]
Wiesz, mnie jest obojętne czy to byłby kocur czy kotka. Wiek tez - generalnie - obojętny.
ale jak starszy kiciorek - to juz sterylizowany.
Czy to pers czy inny - eh, na FB takie cuda widze, że az żal d....pe sciska, że nie mogę obecnie nic nowego kociego do domu przytaskać...
Jedna kicia jest chora, a druga - nie wiem, jak by zareagowała na dorosłego kota. Moze w stosunku do maluchów byłaby bardziej spolegliwa...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

Wiesz, mnie jest obojętne czy to byłby kocur czy kotka. Wiek tez - generalnie - obojętny.
ale jak starszy kiciorek - to juz sterylizowany.
Czy to pers czy inny - eh, na FB takie cuda widze, że az żal d....pe sciska, że nie mogę obecnie nic nowego kociego do domu przytaskać...
Jedna kicia jest chora, a druga - nie wiem, jak by zareagowała na dorosłego kota. Moze w stosunku do maluchów byłaby bardziej spolegliwa...?

Pzdr.[/QUOTE]

w Zabrzu , w Szarej Przystani , ciągle mają maleństw , często oryginalnej urody ...bo te co u TZta w pracy się rodzą to zwykle dachowce

W tygodniu , jak już zalatwię ortopedę to musze przejść sie do weta i zapytać jak jest z tymi sterylkami które funduje miasto , no i czy mają klatke łapke , bo jak tu półdziką kotkę na zabieg dostarczyć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...