Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='M&S']NEWS, NEWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[COLOR=#800000][B][SIZE=3]Dżezik - ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2012!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2]stawka 61 basków

Suuuuuper, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

Szczęka mi opadła!!!! Chociaż chyba nie powinna, z Asiaczkami wszystko możliwe :) OGROMNE GRATULACJE!!!!! :Rose:
I nadal trzymam kciuki :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']NEWS, NEWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[COLOR=#800000][B][SIZE=3]Dżezik - ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2012!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2]stawka 61 basków

Suuuuuper, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

ooo jaaaa cie, gratuluję! teraz Dżezik będzie dopiero sławny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']NEWS, NEWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[COLOR=#800000][B][SIZE=3]Dżezik - ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2012!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2]stawka 61 basków

Suuuuuper, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/SIZE][/QUOTE]


[IMG]http://forum.idg.pl/uploads/1149624602/gallery_107866_199_5909.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Kciuki zaciśnięte !!!! :):):) Przywieźcie BIS'a :D![/QUOTE]
Był blisko...

[quote name='*anusia&ajlu*']A dlaczego Roma nie pojechała? Ja kciuki 3mam mocno!!![/QUOTE]
Roma wymienia włos i wygląda tragicznie...

[quote name='Bogarka']Czy Asiaczki beda w tym roku na Wegrzech?[/QUOTE]
Tak, planujemy Debrecen w sierpniu:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na relację i mam pytanie (dla wielu z Was pewnie głupie :oops:). Chodzi o to, że ja nie do końca ogarniam te tytuły i oceny, a gdzieś na dogo czytałam, że Dżez uzyskał "Zwycięzca Świata i BOB". BOB, to jak się domyślam najlepszy w rasie, a co oznacza Zwyciężca Świata w takim razie? Bo myślałam, że BIS, ale pisałaś, że tego tytułu nie uzyskał. Czy Zwycięzca Świata, to to samo co BOB, no bo to w końcu najlepszy na świecie wśród basenji? :) Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Czekam na relację i mam pytanie (dla wielu z Was pewnie głupie :oops:). Chodzi o to, że ja nie do końca ogarniam te tytuły i oceny, a gdzieś na dogo czytałam, że Dżez uzyskał "Zwycięzca Świata i BOB". BOB, to jak się domyślam najlepszy w rasie, a co oznacza Zwyciężca Świata w takim razie? Bo myślałam, że BIS, ale pisałaś, że tego tytułu nie uzyskał. Czy Zwycięzca Świata, to to samo co BOB, no bo to w końcu najlepszy na świecie wśród basenji? :) Może mi to ktoś wytłumaczyć?[/QUOTE]
Zwycięzca świata jest przyznawany zarówno psu jak i suce, wiec nie jest to to samo co BOB. Można to porównać do BOSa, czyli najlepszego na płeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Zwycięzca świata jest przyznawany zarówno psu jak i suce, wiec nie jest to to samo co BOB. Można to porównać do BOSa, czyli najlepszego na płeć.[/QUOTE]

Czyli Dżez jest najlepszym psem (w sensie płci) na świecie? I tylko jakaś suka jest od niego lepsza, czyli BIS? :roll: Dalej - BOBa dostaje 1 pies na całą rasę, niezależnie od płci, a BOS, to najlepszy pies/suka w rasie?
Czyli w sumie Dżez ma BOBa i BOSa, tak? Dobrze, to zrozumiałam? :razz:

edit.
A BOS to tylko na rasę czy na całą wystawę?
Jest gdzieś jakaś rozpiska z tymi ocenami i tytułami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Czyli Dżez jest najlepszym psem (w sensie płci) na świecie? I tylko jakaś suka jest od niego lepsza, czyli BIS? :roll: Dalej - BOBa dostaje 1 pies na całą rasę, niezależnie od płci, a BOS, to najlepszy pies/suka w rasie?
Czyli w sumie Dżez ma BOBa i BOSa, tak? Dobrze, to zrozumiałam? :razz:

edit.
A BOS to tylko na rasę czy na całą wystawę?
Jest gdzieś jakaś rozpiska z tymi ocenami i tytułami?[/QUOTE]
Po części źle zrozumiałaś, po części dobrze :)
BOS - najlepszy w płci, dostaje suka i pies w swojej rasie. Dżezik ma ten tytuł i BOB'a.
BOB - najlepszy w rasie - wybierany z BOS suka i BOS pies

Następnie jest BOG czyli najlepszy w grupie, tam idzie tylko po jednym psie z rasy, ten który dostanie BOB'a.

I z tych psów, które dostaną BOG'a (10 psów z całej wystawy) wybierany jest BIS - czyli najpiękniejszy pies wystawy :) Mam nadzieję, że jasno napisałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Po części źle zrozumiałaś, po części dobrze :)
BOS - najlepszy w płci, dostaje suka i pies w swojej rasie. Dżezik ma ten tytuł i BOB'a.
BOB - najlepszy w rasie - wybierany z BOS suka i BOS pies

Następnie jest BOG czyli najlepszy w grupie, tam idzie tylko po jednym psie z rasy, ten który dostanie BOB'a.

I z tych psów, które dostaną BOG'a (10 psów z całej wystawy) wybierany jest BIS - czyli najpiękniejszy pies wystawy :) Mam nadzieję, że jasno napisałam ;)[/QUOTE]

Dzięki, zrozumiałam :)
Czyli Dżez ma BOBa i BOSa, z ten Zwycięzca Świata, to nie powinien być BIS? Bo czytałam, że Dżez to Zwycięzca Świata, ale teraz rozumiem, że pod tym tytułem mam rozumieć Zwycięzcę Świata w baskach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Dzięki, zrozumiałam :)
Czyli Dżez ma BOBa i BOSa, z ten Zwycięzca Świata, to nie powinien być BIS? Bo czytałam, że Dżez to Zwycięzca Świata, ale teraz rozumiem, że pod tym tytułem mam rozumieć Zwycięzcę Świata w baskach?[/QUOTE]


w każdej rasie jest dwóch dorosłych zwycięzców świata ;)

a BIS wybierany jest z zwycięzców grup (BOG), a BOGi wybierane są z psów które dostały BOBy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...