Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']
Dzisiaj juz na spacerze porannym Erka piszczała i mocno ciągneła do domu. Śniadanie - nas minusie (ale tym akurat sie nie martwie...). Pierwszy skurcz zauważyłam ok. 8.45. [B]Potem o 9.27 pierwsza sunia tri i o 9.38 - druga... tez tri:smile: superowo!!!!!
[/B]
Pzdr.[/QUOTE]

Oj :multi: i następne klusie-baskusie :multi::multi::multi: Asiaczku- serdeczne gratulacje :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jakie kruszynki fajne :)
ile takie cuś waży ?
taka "prezentacja" to ciężki kawałek chleba , ile ja czasu walczę , by wije się nie wiły , tylko leżały 3 sekundy bez ruchu[/QUOTE]
Nie ważyłam ich- nie mam wagi w domu;)
Obecnie, to Słodyczki ciagle śpią, jeszcze mało sie przemieszczają...

[quote name='*anusia&ajlu*']1 chyba większa od 2?
ale oby dwie śliczne :loveu:[/QUOTE]
Tak, pierwsza jest mocniejsza:)

[quote name='Buszki']No proszę,ja sobie po wystawach hulam,a tu Ercia niespodziankę zrobiła. [B][COLOR=red]GRATULACJE !!![/COLOR][/B]
A jakie dziewczynki śliczne... :loveu::loveu:[/QUOTE]
Oj, śliczne, sliczne:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi:[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=black]śliczne dziewczynki:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]buziaki dla Erci!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja kupiłam taką wagę [url]http://allegro.pl/lcd-elektroniczna-waga-sklepowa-30kg-pl-napisy-i1953623961.html[/url]
cena zabójczo niska , do tego można wszystko zważyć ;)
więc polecam[/QUOTE]
Wiesz, wszystkie dotychczasowe szczeniaki i kociaki odchowałam bez wagi, więc chyba teraz raczej nie kupię....;)

[quote name='M&S']:multi::multi::multi::multi:[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=black]śliczne dziewczynki:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]buziaki dla Erci!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/QUOTE]
Dziękować:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cuuuudne dziewczynki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A sunia nr dwa prześlicznie malowana :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo ciekawy wzorek na szyi i faktycznie łapeczki bielusie po Serku. Nieodrodna córcia tatusia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Gratulaski dla Erci i Serka:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']małe słodkie baski :loveu: takie papiśki małe to rozkoszne są :)[/QUOTE]

[quote name='lourdnes']Cuuuudne dziewczynki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A sunia nr dwa prześlicznie malowana :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo ciekawy wzorek na szyi i faktycznie łapeczki bielusie po Serku. Nieodrodna córcia tatusia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Gratulaski dla Erci i Serka:multi::multi::multi:[/QUOTE]

[quote name='dagaa111']ale słodkie kruszynki :loveu:
gratulacje :multi:[/QUOTE]

[quote name='Gioco'][B]Gratulacje :-)[/B]

Cudne bobaski :loveu:[/QUOTE]

[quote name='AgataP']Asiaczku gratuluje zostania babcią po raz kolejny!!![/QUOTE]
Wszystkim hurtem dziękuję, bo pora juz późna i nie ma co się rozpisywac:)

Jestem mega zadowolona, siedząc przy kompie cały czas popatruję na maleństwa. Juz się nie mogę doczekać, kiedy będą bardziej kumate;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jakie kruszynki fajne :)
ile takie cuś waży ? [/QUOTE]
Przy urodzeniu ok. 200g :) Mój największy tłuścioch miał 220g, a najmniejszy 198g. I szybko przybierają, teraz tzn. po2 dniach klusia jako pierwsza przekroczyła 300 ;)
Ja mam taką wagę, za punkty w aptece :cool3:
[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/003-1.jpg[/IMG]

[quote name='Asiaczek']
Jestem mega zadowolona, siedząc przy kompie cały czas popatruję na maleństwa. Juz się nie mogę doczekać, kiedy będą bardziej kumate;)

pzdr.[/QUOTE]
Ja też ciągle biegam do moich maluszków, takie słodkie małe kreciki i nie mogę się powstrzymać aby co chwilę nie brać ich na ręce

Link to comment
Share on other sites

O, Saidi też puszcza bączki ;). I też śpię teraz z nią w pokoju, a raczej nie śpię, bo na każdy kwik się budzę, a ta ruda małpa jak tylko sie dorwie do cyca, to sie wydziera, co mnie zaraz zrywa na nogi i pędzę zobaczyć czy przypadkiem jakiegoś maluszka Saidi nie przygniotła, ale nie, to rudzielec ciumka

Link to comment
Share on other sites

Ledwo kilka dni wolnego od netu sobie człowiek zrobi a tu takie newsy,
zaroiło się znów na końcu roku od maluszków

[SIZE=4][COLOR=lime][B]:popcorn:GRATULACJE !!![/B][/COLOR][/SIZE]:popcorn:
:loveu:słodkie maluszki:loveu:

p.s.
fajne zdjęcia "wizytowe"
trochę po czasie, ale ogromnie się mi podoba kilka basenji w tej samej maści, a im jest ich więcej tym lepiej to dla mnie wygląda :cool3: tak więc grupka tri na kanapce suuuper się prezentuje choć to nie jest mój ulubiony kolorek :cool2:
no i Dżezik:iloveyou: w ciekawych pozach, on ciągle pozostaje moim faworytem w Twoim stadzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']O, Saidi też puszcza bączki ;). I też śpię teraz z nią w pokoju, a raczej nie śpię, bo na każdy kwik się budzę, a ta ruda małpa jak tylko sie dorwie do cyca, to sie wydziera, co mnie zaraz zrywa na nogi i pędzę zobaczyć czy przypadkiem jakiegoś maluszka Saidi nie przygniotła, ale nie, to rudzielec ciumka[/QUOTE]
Moje - odpukać! - nad podziw spokojne. Czasami, ale rzadko, któres piśnie...

[quote name='ewtos']Chwilę małą mnie nie było a tu się zabaskowiło:lol: . Gratulację! i zdrówka życzę.[/QUOTE]
Hej!witaj i cieszę się, że dotarłas w sam czas!

[quote name='Vectra']Ja mam komputer , obok maluszków , więc widzę i monitor i szczeniaki :D[/QUOTE]
Ja tez.Komputer i szczeniaki bliziutko. Jak wpadniesz to sama zobaczysz:) Bo przecież wpadniesz do sąsiadki,prawda?;)

[quote name='Czarna_Owieczka']Dzień dobry i udanego tygodnia! :)[/QUOTE]
I wzajemnie, Kochana:)

[quote name='Bundustar']Ledwo kilka dni wolnego od netu sobie człowiek zrobi a tu takie newsy,
zaroiło się znów na końcu roku od maluszków
[SIZE=4][COLOR=lime][B]:popcorn:GRATULACJE !!![/B][/COLOR][/SIZE]:popcorn::loveu:słodkie maluszki:loveu:
p.s.
fajne zdjęcia "wizytowe"
trochę po czasie, ale ogromnie się mi podoba kilka basenji w tej samej maści, a im jest ich więcej tym lepiej to dla mnie wygląda :cool3: tak więc grupka tri na kanapce suuuper się prezentuje choć to nie jest mój ulubiony kolorek :cool2:
no i Dżezik:iloveyou: w ciekawych pozach, on ciągle pozostaje moim faworytem w Twoim stadzie[/QUOTE]
Zgadzam się:) Im więcej basków w jednym umaszczeniu, tym ciekawiej taka grupka na fotkach wychodzi:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jedyne zastrzezenie mogę miec do Erki, bo takie bączki puszcza, że nie idzie wytrzymac. Balkonu nie otworze, bo maluszki zmarzną, a mam zamiar spać w duzympokoju, aby Erce nie było smutno w nocy...;)

pzdr.[/QUOTE]



Buszi też pierdziuchała,ale teraz już Jej przeszło (prawie :diabloti: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jedyne zastrzezenie mogę miec do Erki, bo takie bączki puszcza, że nie idzie wytrzymac. Balkonu nie otworze, bo maluszki zmarzną, a mam zamiar spać w duzympokoju, aby Erce nie było smutno w nocy...;)

pzdr.[/QUOTE]

Ha ha ale masz dodatkowe atrakcje :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Słodko ,ze juz mamy tyle forumowych szkodników :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Liczę na stałą sesję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Co do pierdzioszków to Mańki czasem jak dadzą czadu to z własnego łóżka czmycham w popłochu :diabloti:[/QUOTE]
Wydaje mi się, że jedna sesja w tygodniu jest OK. Tak było w przypadku miotu "R"; albo Artur albo ja robilismy foteczki:)

[quote name='bety']Ha ha ale masz dodatkowe atrakcje :)
Pzdr[/QUOTE]
No wiesz, nie maluszków, nie ma atrakcji. I odwrotnie;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...