Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Iza.']Ja to już mam wakacje od 29.04 nie ma to jak klasa maturalna haha[/QUOTE]
Ale za to masz inne zmartwienia;)

[quote name='Kisses']Asiaczku, nie ma tak dobrze :) U mnie jeszcze dwa spr będą + kilka rzeczy chce poprawić, konkretniej spr z matmy, no i nie było mnie jak pisali wypracowanie klasowe, taaak :roll:
Łee, to szkoda, no nic, może w PL się gdzieś spotkamy, bo z tych zagranicznych to nigdzie nie będę, jeszcze poczekam na takie wyprawy z Wombem, najpierw Ch.PL :)[/QUOTE]
Wierzę, że się spotkamy:) Może Chorzów?

[quote name='pati1033']ja jeszcze raz pogratuluje wynikow z Alytus :multi::multi:
bardzo milo bylo sie znowu spotkac- a rozki- przepyszne :loveu:[/QUOTE]
Dziękować. Fotki Tamisi ma Ania.

[quote name='jamnicze']Brawa dla ekipy!!! :) :) :)
Tyle się naczytałam o tych rożkach-pierożkach, że musowo musisz je zrobić na Sopot, bo inaczej pogonię ;)
Takie zdjęcia są najlepsze :) od razu widać radość z wygranej :)
[url]http://img560.imageshack.us/img560/2503/dsc00584z.jpg[/url][/QUOTE]
Tutaj Romcia to niczego nie wygrała; ona chyba się przeciągała albo może coś ode mnie chciała...?

[quote name='deer_1987']Ale Serek wydoroslal![/QUOTE]
Trochę mocnawy się zrobiła fakt. Musze uważać na jego jedzenie, bo jak on taki mocny, to trzeba go szczuplej trzymać;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='lourdnes']a chudzielce zapraszam do mnie hahahaha[/QUOTE]
Eeeee, takich u mnie nie ma;)

[quote name='Cienka']Asia to wyślij go do mnie jak się nałyka morskiego powietrza to zapomni o jedzeniu ;)[/QUOTE]
To może ja przyjadę w ramach wymiany, co?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Buuu wiem:( i sama nie wiem co trudniej- odchudzic czy przytyc .Zmniejszylam juz szkodnikom porcje o polowe i dostaja jesc 2 razy dziennie .Manius schudl bo Mania swoje doslownie połyka a potem jemu pomaga dokonczyc jego porcje dlatego jest grubsza

Link to comment
Share on other sites

Odchudzanie psów, to tak jak u ludzie. Mniej a częściej. I dlatego nie wydaje mi się, aby to byl dobry pomysł dawać im 2 razy dziennie. Ja moje karmię 3 razy dziennie, w stałych (w miare) godzinach i generalnie bardzo rzadko zdarza się, aby któreś było nie w formie. Ruch maja taki sam od zawsze. No i nie chodze codziennie na PM z nimi, bo... różne rzeczy mi stają na przeszkodzie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Odchudzanie psów, to tak jak u ludzie. Mniej a częściej. I dlatego nie wydaje mi się, aby to byl dobry pomysł dawać im 2 razy dziennie. Ja moje karmię 3 razy dziennie, w stałych (w miare) godzinach i generalnie bardzo rzadko zdarza się, aby któreś było nie w formie. Ruch maja taki sam od zawsze. No i nie chodze codziennie na PM z nimi, bo... różne rzeczy mi stają na przeszkodzie...

Pzdr.[/QUOTE]
Ja karmie rano i wieczorem a w poludnie maja cos do gryzienia i sucha karme ktorej nie jedza bo czekaja na miesko. Z gryzakow jedza swinskie uszy, kurze lapki, jakies suszone plucka czy przelyki. Zawsze cos tam im daje. Ostatnio za to na topie do gryzienia jest patyk przyniesiony z lasu i szyszki (na jedna siadlam goła...jak sie kladlam spac grrrrr)

Link to comment
Share on other sites

No to nie wiem, co jeszcze można podpowiedziec. Moze ciut mniej białkowa karmę podawać? Ila % białka i tłuszczów ma karmą, którą im dajesz? Jeżeli 2 posiłki maja mięsne, to ten środkowy posiłek może byc w postaci karmy light:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to nie wiem, co jeszcze można podpowiedziec. Moze ciut mniej białkowa karmę podawać? Ila % białka i tłuszczów ma karmą, którą im dajesz? Jeżeli 2 posiłki maja mięsne, to ten środkowy posiłek może byc w postaci karmy light:)

Pzdr.[/QUOTE]
Jedza prawie same mieso. Suchego prawie wogole nie ruszaja.Ale ja chyba je rozpiescilam :( Najwidoczniej nadal daje za duzo. Dzis dostana kazdy porcje wielkosci mojej piesci to moze teraz bedzie ok. Po tygodniu sie okaze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']A może spróbuj potrzymać ich na samej karmie, tylko że wtedy nie non stop w miskach a o określonych porach.[/QUOTE]
Wlanie chce tak powoli zrobic- zmniejszam im ilosc miesa w porcjach zeby nie tak drastycznie i suche w poludnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']A co to takiego?:)[/QUOTE]
[url]http://www.google.com/search?q=barf&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a[/url]

Mozna tez tak jak my tutaj mamy kupowac takie gotowe kostki z miesa i warzyw. Po prostu barf to naturalne jedzenie dla psa i latwo odchudzic albo utuczyc psa :) tak jak krolik nie dostaje mieszanki czy granulatu bo to jest sztuczne tak u psa najlepiej karmic barf jesli mozna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Wbijaj, mośkom od kiedy mamy zamknięty ogródek to zdarza się zapomnieć o jedzeniu :eviltong:[/QUOTE]


No patrz,a moje to o jedzeniu nigdy nie zapomną :diabloti:.Przychodzi pora,to Szepsi staje koło miski i czeka(Buszi się nie narzuca,obserwuje rozwój wypadków z kanapy).

Link to comment
Share on other sites

Jest już wykaz wystawców na NR i z tego co mi się udało rozszyfrować to będą 4 basenji w sobotę: FARO Old Legend's, Ofi i jakieś 2 psy od pana Pohlreicha Romana, nie wiem w jakich klasach, bo na razie nie ma planu. Podejrzewam, ze Faro może być z Ofim w klasie.
Bardzo się ciesze, że nie ocenia nas pan Jancik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']A może spróbuj potrzymać ich na samej karmie, tylko że wtedy nie non stop w miskach a o określonych porach.[/QUOTE]O, właśnie:)

[quote name='dagaa111']gratuluję wyników na wystawie :)[/QUOTE]
Dziękować!

[quote name='pati1033']szkoda, bo nie mam z P.Ania kontaktu... ale one sa w takiej formie ze mozna je na maila przeslac? to moze bym sprobowala gdzies adres do P.Ani znalezc :)[/QUOTE]
Namiary na Anię znajdziesz na FB.

[quote name='Zuza i Noddy']Jest już wykaz wystawców na NR i z tego co mi się udało rozszyfrować to będą 4 basenji w sobotę: FARO Old Legend's, Ofi i jakieś 2 psy od pana Pohlreicha Romana, nie wiem w jakich klasach, bo na razie nie ma planu. Podejrzewam, ze Faro może być z Ofim w klasie.
Bardzo się ciesze, że nie ocenia nas pan Jancik.[/QUOTE]
Faro był ostatnio prezentowany w Bratysławie, ale nie pamiętam w jakiej klasie... Na FB było jego zdjęcie. Postaram się poszukać.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Baaaardzo daaaaaawno nie widziany Facet:)
RICH BOY Asiaczek FCI vel Lansik;)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/21566021480155853060010.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8000/21566021480155853060010.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Na razie tylko jedno, ale jak nam się wszystko dobrze ułozy, to w sobotę/niedzielę widzimy się z Lansikiem na Polach Mokotowskich:) I na pewno fotek będzie zdecydowanie więcej!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...