Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Wróciłam do domu po szwendaniu się z Serkiem w tym miejscu, gdzie Wazi był ostatnio widziany. Dodatkowo okrazyłam osiedle Marina... żadnej info. GDZIE ON MOŻE BYĆ...?
Jutro i pojutrze następne wycieczki z ogłoszeniami... i czekanie, obrzydliwe czekanie na jakikolwiek telefon, wiadomość....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Okropna sprawa...
Przekazałam koleżance z Warszawy oraz znajomym którzy mają znajomych w stolicy, aby przekazali. Może taka droga pantoflowa pomoże?
A może warto sprawdzić pobliskie pseudo i giełdy zwierząt? Nie daj Boże ktoś zwęszył interes...

Link to comment
Share on other sites

Asia, ja bym jeszcze obkleiła okolice Pól Mokotowskich, bo z osiedla Marina, to już rzut beretem. A skoro z psami tam chodziłaś, to kto wie...
Ja puściłam informację na drugą stronę Żwirek - Grójecka, Szczęśliwice...
Masz ogłoszenie do wydrukowania??
To podeślij mi, puszczę dalej i poproszę o rozklejenie w tamtej okolicy.
I bądź dobrej myśli,

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytanko - czy jest tu ktoś, kto potrafiłby zrobić ładny bannerek o Wazirku? Kręcimy się przecież po różnych forach, możemy umieścić go w podpisie i tam... z podlinkowaniem np. do wątku o jego zaginięciu albo tu albo w dziale psów,które zaginęły... czytać dogo może każdy, nie musi być zarejestrowany - może warto spróbować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Asia, ja bym jeszcze obkleiła okolice Pól Mokotowskich, bo z osiedla Marina, to już rzut beretem. A skoro z psami tam chodziłaś, to kto wie...
Ja puściłam informację na drugą stronę Żwirek - Grójecka, Szczęśliwice...
Masz ogłoszenie do wydrukowania??
To podeślij mi, puszczę dalej i poproszę o rozklejenie w tamtej okolicy.
I bądź dobrej myśli,[/QUOTE]
Zaraz wyślę.

[quote name='agnethka']a ja mam pytanko - czy jest tu ktoś, kto potrafiłby zrobić ładny bannerek o Wazirku? Kręcimy się przecież po różnych forach, możemy umieścić go w podpisie i tam... z podlinkowaniem np. do wątku o jego zaginięciu albo tu albo w dziale psów,które zaginęły... czytać dogo może każdy, nie musi być zarejestrowany - może warto spróbować?[/QUOTE]
Niestety, nie umiem robic bannerków ani ich linkować.

[quote name='Buszki']MMM podunęła mi pomysł,żeby może jakąś nagrodę wyznaczyć dla znalazcy(jeśli jeszcze nie jest wyznaczona).
A może info o zaginięciu do radia lokalnego i telewzji.[/QUOTE]
Lokalna telewizja nie zamieszcza tego typu ogłoszeń. Ogłasza tylko psy do adopcji i/lub znalezione.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Niestety, nie umiem robic bannerków ani ich linkować.

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu, no właśnie pytam o kogoś, kto ma wprawe w tego typu bannerkach ;)
A podlinkować - na dogo są dobre cioteczki modami, to pomogą - gdyby ktoś miał z tym problem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Ja mogę zrobić banner, przynajmniej spróbować.

Znajoma z Wa-wy podesłała maila z całą informacją o Wazirku do wszystkich z Wa-wy, których zna, ja dodatkowo wrzuciłam na forum MP ogłoszenie, są tam osoby z Wa-wy...[/QUOTE]
Polubek się nie odzywa to może zrób Ty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wazirek nie ma tatoo. Ma tylko chipa, bo urodził sie w Holandii.

Pzdr.[/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS]Do tego to mało znana rasa, ktoś mógł się nim zaopiekować. Czasami brak wiadomości to dobra wiadomość i tego trzeba się trzymać.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Zaraz sobie skopiuję jego zdjęcie i porozsyłam po znajomych, co prawda nie znam nikogo w Warszawie ale od znajomego do znajomego i kto wie.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Trzymam kciuki, niech szybko wraca do domu.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Coś takiego mam:

Banner:
[img]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/img]

I jeszcze takie coś, możną na stronki powstawiać, czy gdzieś. Ja zaraz na swoją wrzucę.
[img]http://img12.imageshack.us/img12/489/waziroglo.png[/img]

JAK LINKOWAĆ
[U] [ URL= " adres " ] [ IMG ] adres obrazka [ /IMG ][/URL ] [/U ]

tekst na 'adres' i 'adres obrazka' zamieniamy odpowiednimi linkami, kasujemy spacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Asiu, no właśnie pytam o kogoś, kto ma wprawe w tego typu bannerkach ;)
A podlinkować - na dogo są dobre cioteczki modami, to pomogą - gdyby ktoś miał z tym problem ;)[/QUOTE]
Widze, że juz bannerek gotowy. Pieknie wygląda i jest czytelny!


[quote name='Gioco']Asiu :-)
Już przebywam na wolności i oferuję pomoc przy poszukiwaniach.[/QUOTE]
A co myslisz o jutrzejszym dniu - niedziela?

[quote name='Kisses']Ja mogę zrobić banner, przynajmniej spróbować.
Znajoma z Wa-wy podesłała maila z całą informacją o Wazirku do wszystkich z Wa-wy, których zna, ja dodatkowo wrzuciłam na forum MP ogłoszenie, są tam osoby z Wa-wy...[/QUOTE]
Dzięki za super bannerek:)

[quote name='Alicja']na NK powklejałam ogłoszenie na profilach Warszawskim ...może ktoś sie zainteresuje[/QUOTE]
Dziękować!

[quote name='Agasia']Asiaczku pomyslalam, ze moze porozwieszam ogloszenia u mnie w szkole na sggw? Tam jest sporo psiarzy, moze ktos przygarnal i pojdzie z nim do kliniki do lekarza. Co Ty na to?[/QUOTE]
Agasia - świetny pomysł! Zrób tak,proszę:)

[quote name='jamnicze']Cały czas trzymam kciuki.
Powiadomiłam też znajomych z Żoliborza - wiem, że to daleko od Ciebie, ale w końcu nie trzymają się tylko swojej dzielnicy. Im więcej par oczu, tym lepiej.[/QUOTE]
Zgadzam się. Wazirek obecnie może być i na Żoliborzu...

[quote name='Alicja']może jakiś wasz znajomy pracuje w RADIO i mógłby odczytać APEL o pomoc w poszukiwaniach , nie raz już takie rzeczy robiono
kojarze że kiedyś Iza Szumilewicz pomogła w ten sposób komuś[/QUOTE]
Niestety, nie znam nikogo w Radio...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...