Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ten mój las , to straszny złodziej czasu jest ;) [/QUOTE]

las to cudowna sprawa... ten zapach :loveu:...ach, ja czasami żałuję, że my bliżej lasów nie jesteśmy - chociaż mamy do nich rzut beretem, ale wokół same pola i otwarta przestrzeń...aczkolwiek z drugiej strony lepsze pola niż dom bezpośrednio przy asfalcie, bo tam wariatów pełno :mad: jak po Roksanę do szkoły chodziłam (od poniedziałku chodzić znów będę :multi: ), to tylko uskakiwałam w pole na poboczu jak coś jechało :shake:


[B]Asiaczku[/B] - ciskamy palce za baski :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:
dużo palców :grins:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]Agnethka[/B] - dzięki. Ale palce to trzymajcie dopiero w sobotę - wystawa. Albo od piątku - bo jazda 800 km w jedną stronę to nie przelewki:)

Pzdr.[/QUOTE]

spoko, jak teraz poćwiczymy trzymanie, to potem będziemy ciskać profesjonalnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ja mam wyćwiczone od trzymania guzika na smyczy :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
Hahaha, podobnie jak ja;)

[quote name='agnethka']jestem na etapie zmian w różnych dziedzinach mojego życia ;)[/QUOTE]
Co niecoś poczytałam u Ciebie na wątku...

Pzdre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']ja to sobie zażyczyłam dwie pacynki (świnkę i żabę) by sobie na nogi założyć to będę zaczepiać ludzi na światłach. Ale jeszcze nie dostałam:angryy: choć Tomek obiecał:mad:[/QUOTE]


Jak już będziesz miała te pacynki,to koniecznie fotki wstaw.Tylko takie z samochodu :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku ... Przepraszam za offa ale u Ciebie dużo osobek zagląda .. i może ktoś pomoże

[B]Pilnie szukamy domu tymczasowego dla kotki z trzytygodniowymi kociętami. Kotka jest oswojona, towarzyska i dobrze wychowana. W miejscu w którym się teraz znajduje grozi niebezpieczeństwo i jej i maluchom ze strony ludzi. Fundacja pokryje koszty utrzymania i opieki nad kocią rodziną o ile ktoś zdecydowałby się ją przetrzymać do czasu znalezienia im domków. Dysponujemy także klatką do wypożyczenia i ewentualnym transportem do DT.
[url]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215367_180190562029159_132325090149040_450780_7455375_s.jpg[/url]
[url]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205740_180190602029155_132325090149040_450782_2736108_s.jpg[/url]

Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...