Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

ten mój las , to straszny złodziej czasu jest ;) zapraszam , zapraszam - daleko nie masz , to jest TYLKO 28km ... czyli wg miary wiejskiej , tuż za płotem
Rozumiem , że u Was w Warszawie , sklep dalej niż obok w bloku , to już strasznie daleko :evil_lol:

też się tego nauczyłam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ale ja mówie z doswiadczenia :eviltong: Im więcej czasu i serducha sie poświęci tym potem bardziej żal sie rozstać dlatego mam 5 koni a nie 2 jak miało być ;)[/QUOTE]
To fakt, dobrze prawisz:)

[quote name='Vectra']ten mój las , to straszny złodziej czasu jest ;) zapraszam , zapraszam - daleko nie masz , to jest TYLKO 28km ... czyli wg miary wiejskiej , tuż za płotem
Rozumiem , że u Was w Warszawie , sklep dalej niż obok w bloku , to już strasznie daleko :evil_lol:
też się tego nauczyłam :diabloti:[/QUOTE]
No, kawałek jest, rowerem nie dama rady, ja juz nie taka młoda...

[quote name='Buszki']Buszki też szuka transportu :cool3:.[/QUOTE]
O, niedobrze... A gdzie kobiecy samochodzik? Ten ładny Fordzik Kuga, czy jak to się pisze...?

[quote name='Alicja']hahaha ....pogaduchy z Ewą i zakupy ...teraz już Asiaczek wie że to sięnie da :lol:[/QUOTE]
No nie da się. Dzisiaj z rama musiałam pomykac do Carrefoura i zakupy zrobione. Jeszcze tylko jakieś 2 zupki dokupić, może ze 3-4 bananki i mogę jechać. Prowiant jest:)

[quote name='Savannah']niestety Ewa do Opola nie jedzie..... hmmmm to z kim mam się zabrac, nie mam pojecia :([/QUOTE]
Niedobrze...

[quote name='Savannah']ale za to do Łodzi cacib, jade z Ewa to pewne, więc uroczyście ogłaszam wolne łapki dla ringówek ;-)[/QUOTE]
No to chociaz tyle dobrego:)

[quote name='jamnicze']Buuuuu, zdjęć nie porobiły, gaduły jedne !!!
To teraz musisz tam jechać jeszcze raz, ale z aparatem ;)[/QUOTE]
Wiesz, Vectra robi tak ładne fotki, że ja z moim refleksem ciotki na emeryturze, to raczej nie będę miała tam czego szukać...
No, chyba, że zasadzę się na jakiegoś mordercę i tylko tego jednego będe fotografować;)

[quote name='lourdnes']A gdzie nam tu Asiaczek zaginął ? Pora już właściwa na dogomanię;)[/QUOTE]
Miałam trochę ganiania po mieście i dopiero teraz mogę usiąść i coś skrobnąć:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cienka dasz radę. Od jazdy autkiem to głównie d... boli a potem nogi ;) Zanim mieliśmy szkodniki to ja z Panciem nieraz min 600 km dziennie trzaskałam a praca od poniedzialku do piatku to na weekend czuliśmy sie ujechani a tu zaraz znowu poniedzialek i bajka od nowa. Teraz Panciu sam jeździ a ja jak siedziałam na d.... tak siedzę z tym ,ze w domu :evil_lol: Jak nogi bolą to je podkurczaj, wyciągaj, kładz na szybę :evil_lol: Ja takie akrobacje robiłam jak mieliśmy kursy zagraniczne i trzeba było siedzieć w aucie od rana do nocy i nie było czasu na postoje - pomaga :lol:

To ja trzymam kciuki za wystawę :)

Link to comment
Share on other sites

Już jestem :)
Asiu to wątek naszego Znajdka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205559-Grodzisk-Maz-Milanówek-i-okolice-ZNALEZIONO-PSA-szukamy-właściciela-lub-domu[/URL]
i jak zwykle gorąca prośba do Ciebie i Twoich gości o pomoc.
Ot wystarczy nawet zajrzeć i podnieść wątek, żeby był widoczny w gąszczu innych.
Za co z góry wszystkim dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Już jestem :)
Asiu to wątek naszego Znajdka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205559-Grodzisk-Maz-Milanówek-i-okolice-ZNALEZIONO-PSA-szukamy-właściciela-lub-domu[/URL]
i jak zwykle gorąca prośba do Ciebie i Twoich gości o pomoc.
Ot wystarczy nawet zajrzeć i podnieść wątek, żeby był widoczny w gąszczu innych.
Za co z góry wszystkim dzięki[/QUOTE]

Poświatka :multi:
PodeślęVectrze ...wiem , ze Rafała sąsiad szukał psiaka do obejścia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Ja 800km moje nogi stanowczo by zaprotestowały. Teraz 12 jedziemy do Poznania na targi reklamy i nie wiem jak to przeżyje a właściwie jak one to przeżyją.[/QUOTE]
Ja w czasie jazdy czesto zmieniam pozycję, łącznie z taką, że nogi kłade na bagaże... Dla mnie to tez kawał drogi, ale.... mówi się trudno i jedzie się na nastepne wystawy;)

[quote name='deer_1987']Bedziemy trzymac kciuki![/QUOTE]
Super:)

[quote name='lourdnes']Cienka dasz radę. Od jazdy autkiem to głównie d... boli a potem nogi ;) Zanim mieliśmy szkodniki to ja z Panciem nieraz min 600 km dziennie trzaskałam a praca od poniedzialku do piatku to na weekend czuliśmy sie ujechani a tu zaraz znowu poniedzialek i bajka od nowa. Teraz Panciu sam jeździ a ja jak siedziałam na d.... tak siedzę z tym ,ze w domu :evil_lol: Jak nogi bolą to je podkurczaj, wyciągaj, kładz na szybę :evil_lol: Ja takie akrobacje robiłam jak mieliśmy kursy zagraniczne i trzeba było siedzieć w aucie od rana do nocy i nie było czasu na postoje - pomaga :lol:
To ja trzymam kciuki za wystawę :)[/QUOTE]
O, właśnie. dobre rady, lourdnes:)

[quote name='Cienka']Ale ja mam nogi na przedniej desce nawet jak jeździmy po mieście.[/QUOTE]
Hahaha, no to niektórzy mają zdziwko:)

[quote name='Poświata']Już jestem :)
Asiu to wątek naszego Znajdka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205559-Grodzisk-Maz-Milanówek-i-okolice-ZNALEZIONO-PSA-szukamy-właściciela-lub-domu[/URL]
i jak zwykle gorąca prośba do Ciebie i Twoich gości o pomoc.
Ot wystarczy nawet zajrzeć i podnieść wątek, żeby był widoczny w gąszczu innych.
Za co z góry wszystkim dzięki[/QUOTE]
Zaraz zajrzę:)
fotki widziałam juz na Fb, cudny jest ten misiek:)

[quote name='Alicja']Poświatka :multi:
PodeślęVectrze ...wiem , ze Rafała sąsiad szukał psiaka do obejścia .[/QUOTE]
Oj, może zacznę trzymac kciuki, co?

[quote name='Poświata']Podeślij, koniecznie!!!
Szukam Znajdkowi najwspanialszego domu na świecie, bo gdybym mogła to sama bym go przygarnęła. Jest cudny i mądry jak moja Lalka, a to nie byle jaki komplement dla niego, kto zna Lalcię ten wie, co mówię :eviltong::lol:[/QUOTE]
Fakt!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...