Jump to content
Dogomania

Wszystko co godne polecenia :) dla buldozka


Basia&Safi

Recommended Posts

ok dzięki.
a wracając jeszcze do tych uszu. jak Wy to wkraplacie Waszym psiakom? Nuczyłyście je jakoś? Bo ja z Vitem próbuję różnymi sposobami, ale nic mi nie wychodzi. Jak tylko widzi te krople to wyrywa się jak szalony. nie wiem czy robić to jakoś potajemnie, np jak śpi (chociaż i tak po pierwszym uchu się obudzi), czy przyzwyczajać go jakoś stopniowo.. Ale wydaje mi się, że jest to dla niego na tyle nieprzyjemne, że żadne smakołyki mu tego nie wynagrodzą..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']ok dzięki.
a wracając jeszcze do tych uszu. jak Wy to wkraplacie Waszym psiakom? Nuczyłyście je jakoś? Bo ja z Vitem próbuję różnymi sposobami, ale nic mi nie wychodzi. Jak tylko widzi te krople to wyrywa się jak szalony. nie wiem czy robić to jakoś potajemnie, np jak śpi (chociaż i tak po pierwszym uchu się obudzi), czy przyzwyczajać go jakoś stopniowo.. Ale wydaje mi się, że jest to dla niego na tyle nieprzyjemne, że żadne smakołyki mu tego nie wynagrodzą..[/quote]

Przyzwyczajać od początku bo później już tak łatwo nie będzie.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: I nagradzać oczywiście.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='aniao']to znowu ja :evil_lol:
kupiłam wczoraj ten borasol, który Viris poleciła mi do przemywania oczu. Ale tam w ulotce jest napisane, że to jest do przemywania skóry i żeby nie używać do oczu. Myślicie, że psich oczków to nie dotyczy?[/quote]


ja borasolem przemywam fałdki a nie oczy....

Link to comment
Share on other sites

Przemywać wokól oczu,miedzy fałdkami.Później wytrzeć do sucha,aby woda się nie zebrała i jakiś grzyb nie powstał.Ja tak robię.Zero zacieków u mojego japan china.Kupiłam go z zaciekami i próbowałam różnych preparatów z mniejszym lub większym skutkiem.Dopiero borasol zlikwidował całkowicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Coś mi się obiło o uszy, że borasol ma właściwości rakotwórcze.:crazyeye:[/quote]A możesz to sprawdzić i poprzeć konkretnym materiałem? Bo co jak co lek sprzedawany w aptece, bez recepty raczej nie może stanowić takiego zagrożenia. A jakoś wycofany z aptek nie jest:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Chyba Ci się Klaudia rzeczywiście pomyliło ;).Bo nie dość,ze nie jest wycofany...to dermatolodzy go przepisują.Nie dalej jak tydzień temu zrobiło mi sie koło nosa jakieś paskudztwo i właśnie oprócz maści dermatolog zaleciła mi 3 x dziennie 10-cio minutowe okłady z borasolu :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...