Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj bedzie lac znowu caly dzien:( ktos chyba jakas klątwe na nas rzucil...a ja dzisiaj na dworze kilka godzin:placz: :-( :shake: ZAŁAMKA!!!:roll:
wczoraj nawet fajnie z Australian SIlky skonczyłam Championa Polski i res.Cacib i z cocerem CWC kolejne:) DO tego 2 na najlepszym reproduktorze na klubowej, najlepsza hodowla na klubowej, najlepsza suka hodowlana na klubowej z mopsikami;) wiec całkiem sporo:) do tego wystawiałam jeszcze cocerki na porownaniach i bishon frise na Bis juniorow ale bez wiekszych efektó do chwalenia sie;)
Zobaczymy jak dzisiaj pojdzie...ale ta pogoda...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']znamy :-) lece spac !

[FONT=Arial][COLOR=black][U][I][SIZE=2]pies - klasa szczeniąt,[/SIZE][/I][/U][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]Verso Virgo Vestalis[FONT=Arial] [B]WO[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2][I][U]pies - klasa młodzieży,[/U][/I] [/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]Comics My Trend OF Blue[FONT=Arial] [B]nb [/B] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2][I][U]pies - klasa otwarta,[/U][/I] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]Obi z Vlci Stepi[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial] [B]nb[/B] [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]O'flanagan Vice Versa[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial] [B]CWC, CACIB, BOB[/B] [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][I][U][SIZE=2]pies - klasa championów[/SIZE][/U][/I][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial]Alan ze Sidlau[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [B]CWC, resCACIB[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2][I][U]suka - klasa młodzieży,[/U][/I] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]ANDROMEDA Diamentowa Zagroda [B]ZW> ML[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]CAŁKA Black & White [B]bdb[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I][U]suka - [/U][/I][COLOR=black][I][U]klasa pośrednia[/U][/I] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]Compendio Vanta Verona [B]CWC, CACIB[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][I][U][SIZE=2]suka - klasa otwarta[/SIZE][/U][/I][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]Asta ze Sidlaku [B]CWC[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black]
[FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][I][U][SIZE=2]suka - klasa użytkowa[/SIZE][/U][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]Starworkers Dreamy Bluebell [B]CWC, resCACIB[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black]
[FONT=Arial][COLOR=black][I][U][SIZE=2]suka - klasa championów,[/SIZE][/U][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=2]REKLAMA Canes Beati [B]CWC[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/quote]
Dzięki! :buzi:
A czy masz zdjęcia Flacików? :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

A my się chwalimy:multi: :multi: w strugach deszczy wywalczylismy drugie miejsce na 3 :multi: :multi: Po raz pierwszy nie zamknęlismy ogonka:loveu:

wreszcie Blusik pokazał klasę i gdyby nie to że nienadzwyczajny ale pies sędziego był pierwszy to i my moglibysmy powalczyc o złoto bo na zdjęciach wygląda rewelacyjnie i w ruchu ponoc tez był najlepszy:razz:

Ale nic, widze że stac nas na więcej i dlatego do zobaczenia w Łodzi :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Jeeeeeju :(
Ziiimno :( leże w łóżku i już wiem że mósze to przechorować :(. Wczoraj rano zastanawiałam się, który święty mnie w dupe kopną że wstałam z łóżka. Potem doszłam do wniosku że to niemugł być święty. Święty to by mnie szczelniej w kołdre owiną.... Spałam 4h, 30min. jechałam spuźnionym autobusem, biegłam cąłą droge, prosiłam ludzi by mnie do biletu przepuścili. Potem niemogłam peronu znaleźć jakby mi niepomugł ktoś to bym znowu sie spuźniła. Wleciałam do już odjeżdżającego pociągu. Nastętnie autobusem do okrąglaka. Potem deszcz, ja już załamania, przez całą wystawe mokra byłam. Sandry szukałam i nieznalazłam (gdzieś się podziała?) Potem się znowu na pociąg spuźnilam(znowu autobus), na następny czekałam 60min. na dworcu ;/ . Jeno ;/ po co ja pojechałam? i tak nic niewystawiałam :(.
Ps. Moge prosić o stawke Dalmaśków? Bo niemiałam katalogu a jak biegały to się psem znajomych zajmowałam...
Pss. Acha wróciłam o 21 i padłam spać: obudziłam się chwile temu ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Marta Chmielewska']To teraz się weź za naukę ortografii i gramatyki bo cieńko z tym u ciebie ;)[/quote]
Dysortografia, dysleksja, dysgrafia i wogule jestem niedorobiona :evil_lol:
Ps. jak sobie naprawie worda, będzie lepiej ;P musicie przecierpieć

Link to comment
Share on other sites

informacja wystawowa - OPOLE, rasa: AKITA
[SIZE=3]BIMBO Yamamoto (wł.donya) - [B]CWC, CACIB, BOB[/B][/SIZE]!!!!
[SIZE=3]BU Yamamoto (wł.musha) - [B]CWC, CACIB[/B][/SIZE]!!!

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
rodzeństwo zawojowało ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj byłam na wystawie, ale dopiero dzisiaj wróciłam :) Jestem bardzo zadowolona bo miałam debiut na młodym z JRT mojej sis i poszło nam rewelacyjnie (cyt. własną siostrę) oraz nie popełniliśmy żadnego błędu. Miałam przyjemność poznać ziomalkę i ziomala ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']niech mi ktoś dobry poda staweczkę seterów gordonów (gr VII)..:modla:
bardzo mało tego jest[/quote]

psy
młodzież
NARIS Wiatr z Żurawiej Doliny

pośrednia
TODDY Klan Basów

otwarta
HARTROK Złotnicki Raj

championy
CYDR Klan Basów

suki
młodzież
BLUE MOON Shadow Dog

pośrednia
TELIANI Klan Basów

Link to comment
Share on other sites

ja sie poklucilam z sedzina i dostalam bdb bez lokaty (bylo na 7) ciekawe dlaczego w poprzedni weekend dostalam 2x cwc (a oba razy bylysmy we 3 w klasie) + NSwR (wygrlalam z finska ch.) a teraz nagle nawet dosk nie moglysmy dostac...:angryy: i nadodatek deszcz :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']a można stawkę borderów?[/quote]
PSY
kl.młodzieży
Alderaan SUMMER DREAM AT VANGELDIS
QUALIFIELD QUEST BLACK Energizer
SAPPHIRE HOT SHOTS BLACK Energizer
SHADOW OF THE MOON BLUE Energizer
SLAVIC HASHEESH BLUE Energizer
kl.pośrednia
BAYSHORE COUNT CHOCULA
I'M JUST YOURS GASKO PRIM
ONLY MY VIKING BLUE Energizer
Kl.otwarta
Q'Celitic DARDO DEL SOLE
ICY BLACK MAGIC Energizer
JUSTIN JEWEL BLUE Energizer
SUKI
kl.młodzieży
RIO BRAVO DE RHAPSODY BLACK Energizer
RIO GRANDE de SANTIAGO BLACK Energizer
Alderaan SALT'N'PEPA
TOBACCO TOFFI TAN Energizer
kl.pośrednia
ONLY MY DREAM BLUE Energizer
Kl.otwarta
ANNIE z Bengasu
HOLLY HAZE BLACK Energizer
IRISH WHISKY BLACK Energizer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...