Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]ja do wieczora nie wytrzymam!!!!!!!![/quote]

Ja nie pentu, ale musze cos napisac, bo mna zatrzeslo.
Nie wytrzymasz, bo co? Czy to, ze poznasz stawke zmienia cos dla Ciebie? A tym bardziej zmieni sie cos, jezeli poczekasz jeszcze kilka godzin???

Trzeba sie cieszyc, ze Opole w ogole podaje spis wystawcow, nie musza tego robic.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bedzie wstawiony wykaz wystawcow wg nazwisk wraz z zgloszonym psem
ale o której godzinie trudno mi powiedziec.Wiem tylko ze na całej wysatwie jest 3300 psów.Na tydzien przed wystawa bedzie rozpiska ringow wraz z godzinami sedziowania poszegolnych ras.
Zaden odział nie ma obowiązku wstawiac info o przyjetych psach w tym roku Legionowo nawet zrezygnowało z tegoi ze względu na to ze ludzie nie przyjezdzaja jak zobacza konkurencje i nie wnosza opłat.

Link to comment
Share on other sites

Przy całej sympatii do Pentu i miłych Pań z biura Oddziału działania na stronach internetowych to jawny przykład totalnego lekceważenia nie tylko wystawców i innych członków wiązku, ale i wszystkich ludzi odwiedzających witrynę. Już lepiej nic nie pisać, a nie dawać obietnice bez pokrycia. Niestety, odium spada na cały Oddział, a - biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakim cieszą się opolskie wystawy za granicą - na cały nasz Związek. Gromy lecą na Poznań za organizację światówki, tymczasem inne Oddziały wcale są nie lepsze - i to, niestety, głównie organizatorzy międzynarodówek.

I jeszcze z innej beczki - opłaty na wystawie i "po terminie" - o ile rozumiem, że organizacja kasy na terenie wystawy wymaga nakładu pewnych środków, które Oddział rekompensuje sobie podwyższeniem opłat, o tyle żądanie przelewów po określonej dacie wyższych o 40 złotych to jawne zdzierstwo, żeby nie nazwać rzeczy gorzej. Czas już chyba na powołanie jakiegoś Komitetu Obrony Interesów Wystawców, bo sprawy coraz częściej przybierają obrót dla nas gorszy i gorszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote]Już lepiej nic nie pisać, a nie dawać obietnice bez pokrycia.[/quote]

Racja, obietnice bez pokrycia denerwuja nas wszystkich. Niewazne kto zawinil (webmaster?), informacja byla na stronie oddzialu i to oddzial jest niewiarygodny.
Stawek podawac nie musi, ale skoro obiecal to wypadaloby sie wywiazac.

[quote]o tyle żądanie przelewów po określonej dacie wyższych o 40 złotych to jawne zdzierstwo, żeby nie nazwać rzeczy gorzej[/quote]

Tu sie nie zgodze. Wszyscy planujemy wystawy z pewnym wyprzedzeniem, zakladam, ze mamy przeznaczone na nie pewne rezerwy finansowe. Jaki zatem problem w tym, zeby zaplacic przed uplywem okreslonego terminu? Czesc osob po poznaniu stawki rezygnuje z wystawy... i za nia nie placi. Na zagranicznych wystawach oplaty sa uzaleznione od terminu, w ktorym zglasza sie psa. Zglaszasz wczesniej - placisz mniej. Mnie to nie bulwersuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']
Czesc osob po poznaniu stawki rezygnuje z wystawy... i za nia nie placi. Na zagranicznych wystawach oplaty sa uzaleznione od terminu, w ktorym zglasza sie psa. Zglaszasz wczesniej - placisz mniej. Mnie to nie bulwersuje.[/quote]

Ale to jest wyskok jednorazowy!! przeciez dziś nie pojedziesz ale na nastepna okaże się że nie masz nikogo i co wtedy?? też nie pojedzie taki wystawca??

Wydaje mi się że powinno sie dla takich wystawców zrobić czarną listę i tam odpowiedznio z odsetkami traktowac :diabloti:

A niech inni przez nich nie cierpią :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...