Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Nie ukrywam, że jestem poważnie zainteresowana udziałem w tej wystawie ;) Nigdy jednak nie miliśmy przyjemności być oceniani przez Panią Barbarę Larską. Będę wdzięczna za wszelkie info na temat jej sposobu oceniania. Na co zwraca szczególną uwagę? Jakie rasy są najbliższe jej sercu? itp...:lol:[/quote]

Ja zrobiłam już wcześniej małe śledztwo i odkryłam, że sędzia Larska sędziuje również m.in. jamniki, owczarki szetlandzkie, a na tegorocznej lutowej wystawie w Gdańsku całą grupę V. Czyli ma dość duży rozrzut rasowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']Ja zrobiłam już wcześniej małe śledztwo i odkryłam, że sędzia Larska sędziuje również m.in. jamniki, owczarki szetlandzkie, a na tegorocznej lutowej wystawie w Gdańsku całą grupę V. Czyli ma dość duży rozrzut rasowy.[/quote]

Miejmy nadzieję, że w Gdańsku wystąpi odpowiednia stawka akit, wówczas będziemy mogły wyrobić sobie (jako takie) zdanie na temat oceny tej rasy, przez Panią Larską :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam!
chciala bym sie zapytac czy ktos wie, (albo pamieta) jak bylo w zeszlym roku na wystawie zwyklej? jak byly porozmieszczane psy albo jak beda w tym roku? bo mam do wystawienia Belga w mlodzierzy i RRa w otwartej :] i nie wiem czy wyrobie.. wie ktos czy beda jakies info o ringach i planie sedziowania (godziny) przed wystawa?
pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...