Jump to content
Dogomania

Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy


Monia70

Recommended Posts

Co mam powiedzieć???????????
Dziś o 1 w nocy minie 3 lata od chwili kiedy odeszło moje nadroższe sreduszko MELA.
JEDYNA WIELKA PRAWDZIWA MIŁOŚĆ.
Przyjaciólka, partnerka,opiekunka, suńka,przytulaczka.Jedyna.
3 lata ciągłej pamięci,wspomnień,łez,dotyku kosmyku sierści,rozrywającego bólu,pytań dlaczego.
Fałsz,że czas goi rany.
Nie goi.
Coś blokowało aby tu napisać a le też pchało do przodu,zeby jadnak to zrobić.
Wiem skarbie,że patrzysz teraz na mnie zza łąk tęczowego mostu.
Obiecuję,że niedługo napewno się spotkamy.
Wiem , że czekasz.
Ja też.
Teraz będę mogła tu pisać.
Dla Ciebie.
Dla nas.
Czekaj na mnie ukochane,umiłowane serduszko,przepiękna duszko, która tak szybko musiała przekroczyć tęczowy most.
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
To i tak za mało dla Ciebie, tak bardzo wyjatkowej.
Nie mogę juz pisać.
Łzy,płacz, szloch.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kochana Monisiu :calus:
Weszłam dziś na Tęczowy Most i zobaczyłam Twój post (nic mi nie powiedziałaś) i z drżeniem serca weszłam i przeczytałam.
Piękne słowa utkane samymi uczuciami.
Czytając czuje sie całą Twoja Wyjatkową Miłość do Meli.

Boże Monia jak bardzo mi Przykro, u mnie mijają dopiero miesiące (dzis jest dokładnie osiem m-cy) a ja czasem nie moge sobie z tymi uczuciami, żalem i tesknota poradzić i teraz wiem, że niegdy nie będzie łatwiej :cry:

Wiem, że ta data była dla Ciebie wyjatkowa i może to dodało Ci sił by napisać o Meluni.
Moniu kochanie... Ty wiesz :bigcry:
(Nigdy sie nie zmieniaj, masz cudowna wrażliwość dla Ludzi i zwierząt) :angel:

Dla Melusi [*] [*] [*]
Melusiu opiekuj się moim malutkim Oskarciem :lilangel:

Link to comment
Share on other sites

Elu :buzi: Jesteś moim dobrym duchem.Dajesz mi wielka siłę do trwania...Dziekuję.
Tu obok Meli jest miejsce dla Oskarka .Pisz prosze.
Będą obok siebie i przy nas nasze psiaki umiłowane :iloveyou:
A teraz urwisy najdroższe biegaja swobodnie :Dog_run: po zielonych, ciepłych łakach.
A ja i tak płaczę.

Link to comment
Share on other sites

Monisiu dziekuje za dobre słowa :buzi:

Dziękuje za pamięć o Moim Oskarinku, dzis płaczę razem z Tobą :placz:
Dziękuję za wszystko co robisz i czego mnie uczysz, za to że jesteś.

Dzięki Tobie tliła się we mnie nadzieja kiedy walczyłam o życie Oskarcia, dzięki Tobie przetrwałam najtrudniejszy okres w moim życiu po pożeganiu Mojego Skarbu :cry:
Do dzis uczysz mnie jak byc dobrym człowiekiem poprzez przykłady jakie mi dajesz, masz tyle siły i dobra w swoim drobnym ciele , serce masz olbrzymie :angel:

Moniu dla Ciebie i Meli wiersz który mi jest szczególnie bliski:

"Stoję przy Twoim łóżku, przyszłam chociaż zerknąć
widziałam jak płakałaś i ciężko Ci było zasnąć

zapiszczałam cichutko gdy ocierałaś łzę z policzka
"to ja" nie zostawiłam Cię, jestem tu i czuję się dobrze

byłam przy Tobie gdy jadłaś śniadanie, gdy nalewałaś herbatę
zamyślona sięgałaś dłonią w pustkę by mnie pogłaskać

byłam przy Tobie gdy stałaś nad moim grobem i delikatnie go pielęgnowałaś
chciałam Cię zapewnić, że ja tam nie leżę

teraz jest możliwe żebym była stale blisko
i mogę Cię zapewnić, że nigdzie nie odeszłam

siedziałaś bardzo cicho i nagle uśmiechnęłaś się jakbyś wiedziała
że tego cichego wieczoru jestem obok Ciebie

dzień się skończył, uśmiech znikł, ziewasz
dobranoc, zobaczymy się rano

kiedy przyjdzie czas i przekroczysz tęczowy most, spotkamy się po drugiej stronie
pobiegnę do Ciebie co sił w łapach i zawsze będziemy razem

chciałabym Ci pokazać tyle rzeczy, jest tyle miejsc do zobaczenia
bądź cierpliwa, dokończ swoją podróż, a potem wróć do mnie - do domu..."

Link to comment
Share on other sites

Dziś zimno na dworze, chlapa,wiatr.
A u Ciebie jak?
Ganiasz za piłką?Nie zginęła Ci???
Meluś najdroższa,tak bardzo chiciałabym Ci tą piłkę porzucać
Juz zapamniałam jaka byłaś upierdliwa :wink: gdy chodziło o tą szalona piłkę , o kilkanaście piłek w Twoim zyciu.
Boze, jak bardzo mi Cie brakuje.
Do dzis pamietam Twój zapach , oddech ,smierdzace łapki.
Choć jeszcze jeden raz Cie przytulić.Ale nie, ponownej Twej śmierci juz nie przezyję.
Tęsknię za Tobą moja śliczna.

Link to comment
Share on other sites

Monisiu
Codzinnie tak samo jak TY wracam myslami do wspólnych zabaw, do mizianek i głaskanem z moim Oskarciem. Czasem twarz zalewają łzy, czasem uśmiecham się do tych wspomień.
Niekiedy mam wrażenie, że wciąż czuję Jego zapach, ten zapach kiedy pierwszy raz wzięłam Go na ręce jako 7 tyg psiego dzidziusia, a niekiedy ten "zapaszek"psa dorosłego.
Niewiem czy przeżyła bym drugi raz pożegnanie mojego Maleństwa, ale bardzo chciałabym mieć blisko siebie Oskarcia i moją Fancie razem...
Monia znów pogłaskać tę ukochaną główkę, poczuć ten gorący jęzor na policzkach, wycałowac Jego nosek :cry:
Warto by było zaryzykowac ból za te chwile...
Monia :bigcry:
Dla Naszych Maluchów
[*]
[*]
[*]

P.S. Twoje słowa które wkleiłaś mi na gg rozkleiły mnie dzis, są takie piękne - dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Monisiu
Jak przeżyc pierwsze Święta bez Niego...:bigcry:
pierwsze od tylu lat, które spędzalismy zawsze razem. Oskarciu tak lubił opłatek, prezenty - zabawki i smakołyki pod choinką,.
Tak ciężko się z tym pogodzić, że w te święta będzie zupełnie inaczej...

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Bogu, że jest teraz ze mna Fancia, inaczej rozkleiłabym się totalnie :(
To dla Niej kupię świąteczne prezenty w tym roku. Dla Fanci to pierwsze Święta więc chcę, żeby były dla Niej wyjątkowe. A w myslach i w sercu będzie Oskarciu, zapalę dla Niego świeczuszkę.
Dusze Naszych pożegnanych Przyjaciół będą przy Nas!

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już po kolacji.
Nie było Ciebie.
Smutek i myśli krążące.
I znów pytanie, dlaczego Cie nie ma , dlaczego TY?
Mela, moja miłość.
Tak bardzo lubiłaś opłatek.
Dziś wsuwali go Dzeki, Korinek, Tosia i Malinka.
Smakował im, tak jak kiedys Tobie.
Zawsze będziesz ze mną.
Dziś nie mam słow pocieszenia.

Meluś weź kochanie Oskarka (bo to jego pierwsze święta bez Eli )i pomruczcie sobie na uszka, wspomnijcie nas, popatrzcie na nas z góry i czekajcie.
Tylko proszę, nie smucie się, wystarczy, że nas zalewa smutek.
Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Sa dni radosci i sa dni smutku - takie zycie - ale zobacz jakie to wszystko jest piekne!!!!Moi znajomi 2 dni temu kupili psiaka - taka czarne spanielice, dla nich to wesole cudowne swieta, dla nas, ktorzy starcili przyjaciela, to puste miejsce przy wigilijnym stole, to symbol pustki i bolu, ale takie zycie - i dlatego warto poznac jego smak.

Link to comment
Share on other sites

Monia
Bardzo Ci dziękuję za pamięć o Oskarku, po raz kolejny zreszta :buzi:
Pierwsze śWIĘTA bez Oskarka były zupełnie inne, wszystko bez Niego jest inne i tak już zostanie :(
Bardzo chciałabym i wierzę w to, że Oskarkowi jest dobrze bo ma tam swoich Przyjaciół, i może tak jak Nas połączyła miłość do piesków Nasze Skarby kochane też stały się Przyjaciółmi tam za Tęczowym Mostem...
Fancia wciąż jest na diecie więc pod :tree1: nie było uszek, ciastek ani kosteczek, dostała szelki, ale wiadomo, że nie o to Jej chodziło ;)
Dla Ciebie Moniu, Twojej Rodzinki i Całego stada Zwierzaków szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku :BIG: :drink1:

Dla Meluni i Oskarka :Dog_run: przesyłam same dobre myśli !!!
Oskarciu kocham Cię!!!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Monia!!!
Pozwoliłam sobie wstawić zdjęcie Meli, aby każdy tu zaglądający mógł spojrzeć w te wyjatkowe oczki w których była cała Wielka Psia miłość do Swojego Człowieka...

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3051/mela2bjpgnew2rh.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3945/mela3resizejpgnew6zc.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Boże !! Moja cudowna kruszynka:placz: [/COLOR]
[COLOR=black]Ela , DZIĘKUJĘ.Wiesz, że te zdjęcia bardzo mi pomogą, wiesz ,że codziennie o NIEJ myslę.Teraz i tu będzie ze mną, a i wszyscy przyjaciele zwierząt, którzy zabłądzą do nas będą mogli zobaczyć moją MIŁOŚĆ.[/COLOR]
[COLOR=black]Przyjaciele Ci mogą też oglądnąć moje 2 panny na wątku Amandy(w nowym domu)[/COLOR]
[COLOR=black]Sota36 wiesz ,że na miłość nie ma lekarstwa i pewnie te nasze cudne psiaki już dawno się ze sobą "skumały" .[/COLOR]
[COLOR=black]One wiedzą,że my tu na dogomani i w domach też nieustannie o nich mówimy ,że każdego kolejnego psiaczka, który odchodzi za TM oddajemy w ich opiekę.Więc nasze juz na bank się poznały i ganiają teraz szczęśliwe bez bólu, bez duszności, na 4 łapkach .[/COLOR]
[COLOR=black]Dla Meli, Oskarka, Atosa, Maxi
[*]
[*]
[*]
[*]i innych:Rose: :Rose: :Rose: niech łąk i kwiatków do wąchania im nie brakuje[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...