Jump to content
Dogomania

frisbee


Kati

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czesc

Masajkowi fajnie idzie :) :p

My z Tosia tez cwiczymy po domowemu narazie.. ciagle nie moge i nie mam czasu wybrac sie na skzlenie, ani agility, ani frisbee, ani obi :roll:
moj caly cas wypelniala praca mgr, a 27 lutego juz mam obrone :) a za sportami i chdozeniem na zajecia tesknie nadal. ale juz nic nie obiecuje, bo nie wiem na ile i jak szybko cos z tego wyjdzie :p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czyli z 10 metrową linką mogę rzucać talerzyki, a z 2 metrową już nie?[/QUOTE]

Nie, z zadna nie mozna. Doczep sobie linke i na pelnej predkosci pokonaj jakis odcinek. Fajnie ?
Linka zepsuje Ci psa, w dodatku jest niebezpieczna. Pocwicz z psem odwolywalnosc. Najlepiej na ogrodzonym terenie. Rzucaj mu rollery, a pozniej wolaj, uciekajac w przeciwnym kierunku. Cwiczenie to dodatkowo przyspiesza psa podczas odnoszenia dysku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']A my się musimy pochwalić :razz:
Kodzia dzis nauczyła się sliczneeego łapania :loveu:
Wskakuje mi na plecy odbija się od pleców i łapie frisbee w powietrzu :loveu:
chora) [/quote]

My mamy zamiar sie podjac takiej ewolucji, narazie mamy zakaz ze wzgledow zdrowotnych, ale juz zastanawiam sie jak to zrobic...
Poprosze o fotki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']My mamy zamiar sie podjac takiej ewolucji, narazie mamy zakaz ze wzgledow zdrowotnych, ale juz zastanawiam sie jak to zrobic...
Poprosze o fotki!!![/QUOTE]
Wiesz ja to nawet z nią długo nie pracowałam nad tym, ona sama wiedziała co robić. Ale najpierw nauczyłyśmy się wskakiwać na plecy i ona dalej wiedziała co robić :razz: Jestem z niej dumna :loveu:

A i mam jeszcze pytanko. Wiedzie gdzie teraz są dostępne Competitiony? Bo na frisbee.net będą gdzieś tak za miesiąc :C

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...