Jump to content
Dogomania

wystawy a kopiowanie


kaukazy

Recommended Posts

[quote name='orsini']Ty tu nie zciemniaj a napisz DLACZEGO ROZSYLASZ glupkowata petycje po ludziach?
a jak juz to robisz [B]TO MIEJ ODWAGE CYWILNA i podpisz sie.[/B]
Mam Ci zacytowac konkretny akt prawny, ktory kaze anonimy wywalac do kosza (w przenosni z tym koszem).Polecam kpa-jak wol stoi co z anonimowymi "uprzejmie donosze" nalezy zrobic:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Rozsyłała bo tak chciała :evil_lol: . Każdy może.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Rozsyłała jednak [B]WZÓR PETYCJI[/B]. „Siedząc tyle w ustawach” powinnaś wiedzieć, że [B]WZÓR PETYCJI[/B] nie jest samym wystąpieniem, nie ma żadnej mocy sprawczej, jest po prostu ujednoliceniem tekstu istoty wystąpienia w sprawie czegoś tam - do wybranego adresata. [B]WZÓR PETYCJI[/B] może i powinien być udostępniony wielu osobom i zwykle tak bywa. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]PETYCJA[/B] zaś ma jednego adresata.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Moja PETYCJA przed wysłaniem do ADRESATA została przeze mnie podpisana. Polecam Kpa, może odkryjesz z jakiego powodu[/B] :p.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy to jest jasne :lol: ?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwia i boksery']Naprawdę szkoda,żeby przez kopiowanie uszu i ogonów wiele pięknych psów straciło możliwość pokazania się na Crufts.
Dla mnie-gdybym była zwolennikiem kopiowania-byłby to pierwszy poważny sygnał,żeby zacząć sie przyzwyczajać do wersji ekologicznych ;)[/quote]

Zaden pies z kopowanymi uszami nie moze ani nie mogl by wystawiany na wystawach angielskich jusz ponad sto lat. W Angli kopiowanie uszu uwazane jest jako barbarzynstwo.

Ogonki w peirszyxch dniach po urodzeniu to jeszcze psiarze uwazali za OK, ale niestety wladze in inni wygrali ta wojne.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[quote name='Barbelka']Zaden pies z kopowanymi uszami nie moze ani nie mogl by wystawiany na wystawach angielskich jusz ponad sto lat. W Angli kopiowanie uszu uwazane jest jako barbarzynstwo.

Ogonki w peirszyxch dniach po urodzeniu to jeszcze psiarze uwazali za OK, ale niestety wladze in inni wygrali ta wojne.[/quote]
[/QUOTE]

Dla poszerzenia Twojej i tak ogromnej wiedzy dodam tylko,ze zakaz kopiowania psow w Angli wszedl dopiero w zeszlym roku.Na ubieglorocznym Cruft byly wystawiane rowniez psy kopiowane..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Dla poszerzenia Twojej i tak ogromnej wiedzy dodam tylko,ze zakaz kopiowania psow w Angli wszedl dopiero w zeszlym roku.Na ubieglorocznym Cruft byly wystawiane rowniez psy kopiowane..[/quote]
A ja na podaniu o ATC miałam napisane, że psy z kopiowanymi [B]uszami[/B] nie mogą brać udziału w żadnych imprezach KC :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...