Jump to content
Dogomania

GALERIA SZCZENIAKÓW


Dag

Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol: jakbym czytała o Cartmanie :D język Loony szedł z nim już wiele razy :roll: ale ostatnie podskakiwanie do fafli niestety nie skończyło się zbyt dobrze i myślałam, że przestanie być tak natarczywy :mad: ale jednak znowu zamęczył dobka od kuzynki :mad:
[SIZE=1][COLOR=DimGray]powiem Wam w sekrecie - one mnie czasem przerażają[/COLOR][/SIZE] ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta Chmielewska']Waszym to lizanie migdałków przeszło? :mad: Bo mojej uwstecznionej nie :angryy: Co prawda teraz wylizuje wyłącznie wybrańcom (szczęściarze) ale lizać nie przestała.[/quote]

Ja tak do końca to nie wiem, czy Chrumie przeszło, bo manię takową przejawiała tylko do psów wielkości konika [SIZE="1"](no dobra, kilku boksiom też migdałki wylizała)[/SIZE]. Jakoś dawno gigantów nie spotykałyśmy na spacerach, a jeżeli już by jakiś przechodził, to Chruma ma swoje frisbee w ryju i zbyt zajęta jest...:p

[quote name='"M.Chmielewska"']Czasem zastanawiam się, czy one nie chcą przypadkiem w ten sposób opróżnić lizanemu żółądka:evil_lol:
Bleeeeeee....[/QUOTE]

Moim zdaniem one sprawdzają, czy psu nie zostały jakieś resztki z obiadku pomiędzy zębami :evil_lol:
Pamiętacie takie małe rybki, które czyszczą ząbki wielorybom?
No to staffik, to taka mała rybka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Waszym to lizanie migdałków przeszło? :mad: Bo mojej uwstecznionej nie :angryy: Co prawda teraz wylizuje wyłącznie wybrańcom (szczęściarze) ale lizać nie przestała. Czasem zastanawiam się, czy one nie chcą przypadkiem w ten sposób opróżnić lizanemu żółądka:evil_lol:
Bleeeeeee....
Giovani dziękuję :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]


a tym wybrancem jest moja malamutek Buck:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Giovani Kaszub[/I][/B]



[B]............................................Pani Lapisowa.[/B]



Zwracam się z uprzejmą prośbą o wstawienie kilku fotek z naszą Gigi!!!
Prośbę swą motywuję faktem iż zdjęcia w/w-nej od długiego czasu nie ukazywały się na łamach forum dodomanii.
Jednocześnie informuję Panią, iż swą prośbę uskuteczniać bedę konsekwentnie, co może spowodować niepotrzebne kurde zamieszanie.
Wszystkich zainteresowanych proszę o podpisanie się pod wnioskiem.


Pozostaję z poważaniem Andrzej Jarzyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani'][B][I]Giovani Kaszub[/I][/B]



[B]............................................Pani Lapisowa.[/B]



Zwracam się z uprzejmą prośbą o wstawienie kilku fotek z naszą Gigi!!!
Prośbę swą motywuję faktem iż zdjęcia w/w-nej od długiego czasu nie ukazywały się na łamach forum dodomanii.
Jednocześnie informuję Panią, iż swą prośbę uskuteczniać bedę konsekwentnie, co może spowodować niepotrzebne kurde zamieszanie.
Wszystkich zainteresowanych proszę o podpisanie się pod wnioskiem.


Pozostaję z poważaniem Andrzej Jarzyna.[/quote]

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Uprzejmie informuję, że z powodu awarii sprzętu nie jestem na razie w stanie cokolwiek wstawić.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po naprawieniu uszkodzeń postaram się poprawić :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]to mówiłam ja lapisowa :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani'][B][I]Giovani Kaszub[/I][/B]



[B]............................................Pani Lapisowa.[/B]



Zwracam się z uprzejmą prośbą o wstawienie kilku fotek z naszą Gigi!!!
Prośbę swą motywuję faktem iż zdjęcia w/w-nej od długiego czasu nie ukazywały się na łamach forum dodomanii.
Jednocześnie informuję Panią, iż swą prośbę uskuteczniać bedę konsekwentnie, co może spowodować niepotrzebne kurde zamieszanie.
Wszystkich zainteresowanych proszę o podpisanie się pod wnioskiem.


Pozostaję z poważaniem Andrzej Jarzyna.[/quote]:crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

no pięknie do czego to doszło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis'][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Uprzejmie informuję, że z powodu awarii sprzętu nie jestem na razie w stanie cokolwiek wstawić.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po naprawieniu uszkodzeń postaram się poprawić :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]to mówiłam ja lapisowa :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote]

Czekam z niecierpliwością.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani'][B][I]Giovani Kaszub[/I][/B]



[B]............................................Pani Lapisowa.[/B]



Zwracam się z uprzejmą prośbą o wstawienie kilku fotek z naszą Gigi!!!
Prośbę swą motywuję faktem iż zdjęcia w/w-nej od długiego czasu nie ukazywały się na łamach forum dodomanii.
Jednocześnie informuję Panią, iż swą prośbę uskuteczniać bedę konsekwentnie, co może spowodować niepotrzebne kurde zamieszanie.
Wszystkich zainteresowanych proszę o podpisanie się pod wnioskiem.


Pozostaję z poważaniem Andrzej Jarzyna.[/quote]

A my do prośby dołanczamy trzy znaczki skarbowe :lol: , co by podanie mocy urzędowej nabrało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']To ja mam prostsze wyjście, niech Lapisowa zaprosi Martusię na weekend z aparatem :cool3::razz:[/quote]:multi::multi::multi:[B][I]jestem za ....Lapiniu zaproś Martę z aparatem bo nam uciekają chwile dzieciństwa Gigi :razz:no i może Giovani by się przyturlał z Zoską :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']cudo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:siem zakochałam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/235637.jpg[/IMG][/quote]

No ładnie widzę, że Młode chłopaki Ci w głowie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...