Jump to content
Dogomania

GALERIA SZCZENIAKÓW


Dag

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu:o rany , Zosiek w galerii:multi::multi::multi:ale ma zawadiacką minkę ;)[/B][/I]
[I][B][IMG]http://images3.fotosik.pl/138/ae0c33dba6030d6bmed.jpg[/IMG][/B][/I]
[/quote]


[SIZE=4][B]Kurcze Alu. muszę cię kiedyś poznać osobiście!!! Fajna cioteczka z Ciebie!!!:lol: :lol: :lol: [/B][/SIZE]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]A w sobotę jedziemy do ciotki Lapisowej!!!:eviltong: :p :eviltong: [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Giovanni- co Ty masz za telefon, że takie fajne fotki robi????:crazyeye:

[B]I prośba[/B]- wstawiaj po kilka fot do jednego posta, to wtedy nie będzie nam tak szybko ilość stron na galerii leciała i łatwiej będzie oglądać.

Jak ja kurka wodna żałuję, że nie miałam cyfrówki jak Chruma była mała... szczeniaczki-stafficzki są najfotogeniczniejsze na świecie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dag']Giovanni- co Ty masz za telefon, że takie fajne fotki robi????:crazyeye:

[B]I prośba[/B]- wstawiaj po kilka fot do jednego posta, to wtedy nie będzie nam tak szybko ilość stron na galerii leciała i łatwiej będzie oglądać.

Jak ja kurka wodna żałuję, że nie miałam cyfrówki jak Chruma była mała... szczeniaczki-stafficzki są najfotogeniczniejsze na świecie!!!![/quote]

A nie będzie to krypto-reklama jak walne nazwę?
oki, fotki pójdą w jednym poscie!sorki!
Ja też żałuję że nie mam cyfówki, ale może nie długo??:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']A nie będzie to krypto-reklama jak walne nazwę?
[/QUOTE]


Dopóki nie założysz specjalnego topiku o tytule [B]"super telefon XY, idealny do robinia fot faffikom"[/B]- nie będzie to reklama, tylko informacja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani'][SIZE=4][B]Kurcze Alu. muszę cię kiedyś poznać osobiście!!! Fajna cioteczka z Ciebie!!!:lol: :lol: :lol: [/B][/SIZE]

[B][SIZE=4]A w sobotę jedziemy do ciotki Lapisowej!!!:eviltong: :p :eviltong: [/SIZE][/B][/quote][I]Cieszkam niezmiernie :pJa Was wszystkich w realu chciałabym spotkać ;)póki co spotkałam już Martę Ch.;)i Chargerkową mamcię ;)Lapinia coś za daleko ode mnie mieszka :shake:...ale chyba blisko Was :razz:
Mam nadzieję ,ze kiedyś nam sie uda spotkać a ja wymiziam Zośkę ;)

Lapiniu ......ładuj na sobotę akumulatorki do aparatu:p
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Cooo?? I ja nic o tym nie wiem? O nie moi drodzy, spotkanko beze mnie? :mad:[/quote]

a ty Marta co awansowałaś z ciotki babyjagi na ciotkę przyzwoitkie:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no więc tak spotkać się spotkaliśmy

niestety spotkanie trwało chwilke (z mojej winy-mam straszny młyn)

zdjęć nie ma - nie miałam aparatu

więc Marta wszystko orzed Tobą

PS. Zośka jest aparatka ;) prawie zjadła Lapisa :evil_lol: a ja myślałam, że Gigi to aparatka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sorki ale fotek nie zdążyliśmy zrobić, mieliśmy dużo do pogadania!:lol: i mało czasu!
A poza tym maluchy były tak wrrr, zajęte sobą że musieliśmy im czasem;) poprzeszkadzć!!! Następnym razem będą fotki!:p
ps. boże Zośka to wampir !!! i cholera się niczego nie boi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...