Jump to content
Dogomania

Zimna zimna zimny snieg czyli UBIERZ MNIE ;)


dbsst

Recommended Posts

mam problem moja sunia jest zimorodkiem i lubi sie ubierac zima ;)

doslownie lubi sama daje lapeczki jak jej wkladam stary ciuch :D

wlasnie mamy stary ciuch i chcemy go zmienic

moze macie jakies sklepy gdzie jest jakis wybor :D

a moze sami szyjecie :D i wspomoglibyscie nas ;)

czekam na linki i adresy sklepow sklepikow

potrzebujemy czegos na zimna zime ;) oraz czegos na wiatr i deszcz ( bo jak jest wiatrowo-deszczowo to to moje nie chce z klatki nosa wystawic :evilbat: )

[url=http://www.mrdog.pl/index.php?str=sklep&lg=pl]naprzyklad cos takiego[/url]

[size=1]jak sie tego zbierze to bede mogla sobie i gustowni i cenowo dobrac cos fajnego

i oczywiscie jak i Wasze psy lubia sie ubierac ;) to tez i Wam sie moze przyda ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

dbsst
Ja tez Corisa kubraczkuje na zime 8) Ale mam doslownie 3 kubraki ze sklepow i [b]kazdy[/b] musial zostac przerobiony, zeby pies jako tako w nim i wygladal i sie czul :evil:
W koncu odpuscilam i zaczelam sama mu robic-ma obecnie dwa-jeden ze starego polaru, drugie ze starego golfa.
[img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/4399.jpg[/img]

Poszukam w sieci, bo wiem, ze ktos kiedys mi podawal adresik do niedrogich i swietnych kubrakow :)

Ja w zasadzie zmienialam przy szyciu z rzeczy tylko dlugosc (podszywalam calosc, zeby pasowala), natomiast "wiszaca" czesc w pasie psa nie zmienialam (ciezbo byloby mu to pozniej przewlec przez klate :lol: ) Tylko doczepialam pentelke na samym srodku i guzik na grzbiecie na ktory to zapinam.W kazdym razie jest to wygodne, bo mozna w ten sposob regulowac obwod w pasie :)

Link to comment
Share on other sites

Moje bydlątko chadza nagie, jak je Pan Bóg stworzył i, póki co, nie uskarża się na nadmierny chłód (a klimat mamy niezbyt ciepły ;)). I tak też być powinno, bo boksiu w kubraku... :roll: Stąd też moje pytanie - czy tego typu polarki nie przeszkadzają psom w spacerach, gonitwach po śniegu etc.?

Link to comment
Share on other sites

hohufka
Nawet w tarzaniu sie po ziemi nie przeszkadza 8) Ja ubieram kubrak tylko, jesli wieje naprawde silny, zimny wiatr/jest pochmurno i b.mrozno/wieczorem, kiedy wychodzimy na dluzszy spacer.Jesli zolty biega, to kaftana mu nie ubieram-rozgrzewa sie sam doskonale, ale jesli musimy przejsc 2km na smyczy i to krotkiej (ludzie maja odmienne ode mnie zdanie-Coris to baaardzo grozny pies...)do miejsca, gdzie go moge puscic, aby poszalal, to mu kubrak ubieram i dupsko mu nie marznie.

Poza tym wyznaje zasade, ktora mowi, ze na starosc pracuje sie w mlodosci-to odnosi sie do zywienia, pielegnacji i utrzymania.
Sa boksery, ktore niespecjalnie odczuwaja zimno, sa takie, ktore marzna, jesli pogoda jest niezbyt przyjemna a sa tez takie, ktore marzna praktycznie po spadku temperatury do +5 stopni.
Wole dmuchac na zimne, niz miec psa z chorymi korzonkami i silnymi zmianami reumatycznymi (wcale nie az takimi zadkimi u bokserow)-mialam raz-postaram sie wiecej nie miec.

W koncu to pies krotkowlosy bez podszerstka, ktory nie ma naturalnej ochrony przed zimnem a jedynym sposobem na obrone jest ruch, ktory nie zawsze mozna zapewnic tak, jakby sie chcialo niestety.

Link to comment
Share on other sites

powiem amen i podpisze sie pod slowami anastazji

ja potzrebuje ubranie na "przejscia" bo kiedy Szpila ma biegac ciuch jest sciagany i zakladany kiedy juz nie biega aby gwaltownie nie wychaldzac miesni. one tego baaaaaaaaaaardzo nie lubia ;)

zreszta tak jak wspomnialam moja suka sama daje lapy do ubrania a jak nie daje to jej nie zmuszam ;)

no chyba ze jest wiatr i nie mozemy przejsc kilku krokow bez kaszlu. a tak sie w zeszlym roku zdarzalo ;(

takze ponawiam prosbe o linki lub adresy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się zastanawiam nad tym ubrankiem [img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4508.jpg[/img].
Lub nad tym [img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_2144.jpg[/img]
Jest w Karusku
Mój się trzęsie w zimie jak osika :-? gdy np. czekamy na autobus więc ubranko w sam raz. Już mam dosyć tych oczów przechodni co myślą że znęcam sie nad psem ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, raczej nie nadają się na mrozy. A u mnie już śniegu trcohę ponad 5 cm napewno jest. Moja nawet jak biega w zimie to i tak się podziębi, dlatego będzie miała czas go na sobie. Właśnie mam starą kurtkę od spodu polarek, a na górze ortalion ;)

Anastazja a kubraczek od Corisa trzyma się cały czas, czy np. podczas chodzenia od tyłu się tak zwija?

Link to comment
Share on other sites

Sylwia-taki mi sie wlasnie podobaja! Biglowaty bylby w sam raz jesli chodzi o kroj dla zoltka, ale...No wlasnie dbsst-on dla suczki raczej sie nie nadaje, bo brzucho gole-dla faceta idelanie skrojone! Niestety nie moglam dostac odpowiedniego rozmaru na zoltego w tamtym roku-za szerokie chlopisko w klacie jesli dlugosc pasowala a jesli obwod byl dobry, to dlugosc nie ta :-? I znowu trzeba by bylo przerabiac, wiec dalam sobie luz.

Cimi-nie, nic sie nie roluje na potworze, jak biega a to dlatego, ze golf jest pomyslany jako dosc dlugi i bie przylagajacy na scisk (taki na bank by sie zawijal).Polar natomiast sprawuje sie chyba najlepiej no i jest na zamek pod szyja, wiec praktyczny do ubrania :D Musze zrobic zoltkowi foteczke w nim, bo wyglada twarzowo.

Link to comment
Share on other sites

Piotrek
Ja niestety nie dysponuje mniejszym ubrankiem, bo wszystkie pprzednie oddalam, ale pierwsze byly robione z rzeczy kupionych w zwyklym ciuchlandzie 8) Najpierw zwykly swetr dzieciecy (obciachalam tylko rekawy i doszylam guzik i petelke), pozniej dorwalam golf i to na jedna zime starczylo.Na kolejna byla powtorka, az w koncu pierwsze kuipone obranko gotowe (ktore i tak trzeba bylo przerabiac... :-? ).
Kup cos za grosze i sam przerob-do tego naprawde nie trzeba super zdolnosci krawieckich :D

Link to comment
Share on other sites

Fiona w swoim wdzianq, jak narazie zdjęcia z domu.

[img]http://img474.imageshack.us/img474/3189/wdzianko16sd.gif[/img]

Łeb trochę ucięty :oops:

[img]http://img472.imageshack.us/img472/4180/wdzianko28uq.gif[/img]

[img]http://img472.imageshack.us/img472/1160/wdzianko31ab.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ'][quote name='Cimi'][quote name='hohufka'][b]Cimi[/b], a przyjmujesz może zamówienia? ;)[/quote]

Nie ;). Nie lubię w takie coś się bawić :lol: ;)[/quote]

Nie bądź taka, dobrze zapłacimy :lol: ...[/quote]

Nie wypłaciłbyś się :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...