Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

[quote name='agaBULL']czyli że dobrze zrozumiałam że Sajko z Dragulcem będą w Rzeszowie??? No to mam nadzieję że się spotkamy, bo w sumie to się znamy (oczywiście przez łącza:lol: )[/quote]

będą będą:lol: co prawda później niż o 10 bo nam się nie chce z rana jak na ring późno wchodzimy, ale będziemy (bo my w katalogu jako Seayess Hot Love Margins:cool1: ). Jak Was znaleźć?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymamy kciuki za Dragulca .

My czekamy na was w Katowicach.

P.S. Jakby ktos zatrzymał się w czasie oceny jedynego gp (suczka) obok 11 ringu i spisał ocenę i zawołanie tejże. Byłabym przeogromnie wdzięczna. Będzie tak wchodzić myslę 11:30-12:00

Link to comment
Share on other sites

Co do parkingów:

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Katowicach i nasilonymi kontrolami imprez masowych nie będzie można parkować w bezpośrednim sąsiedzywie hali (prawie pod drzwiami), tylko na parkingu poniżej. Ponieważ wszyscy na nim sie nie zmieszczą, można parkować przy Filharmonii, ul. Szopena i przy Urzędzie Skrabowym ul. Podwisłocze (drugi brzeg Wisłoka). Osobiśnie nie liczyłabym na miejsca do pakowania w pobliżu hali koło południa. Poza wystawcami będą jeszcze zwiedzający. Myślę, że parking zapełni się do godz. 8-9.
Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz sie nie moge doczekac, wprawdzie niufy wchodza na ring jako ostatnie(przed nimi 61 psów), ale ja bede juz ok 10 na miejscu...
Mamy nr 300, :-).
Parking rzeczywiscie zawsze jest na full zapchany.
My parkujemy przy ul.Czackiego, albo jakos tak:-)zobaczymy.

Oby nie bylo chlapy:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']będą będą:lol: co prawda później niż o 10 bo nam się nie chce z rana jak na ring późno wchodzimy, ale będziemy (bo my w katalogu jako Seayess Hot Love Margins:cool1: ). Jak Was znaleźć?[/quote]
My będziemy bez bulla ale odnajdziemy was poprzez Dragulca, jego to napewno rozpoznam;) .

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.softres.pl/zkwp/index2.php?page=bip.php&under=21&grp=2"]http://www.softres.pl/zkwp/index2.php?page=bip.php&under=21&grp=2[/URL] odnosze wrazenie że to sa jedyne informacje przedwystawowe udostępnione w internecie przez ZK Rzeszów. Na katalog juz nie ma czasu.

Link to comment
Share on other sites

Ja dostalam wczoraj poczta z Rzeszowa ze moj king jest cavalierem :evil_lol: , wiec nie sadze zeby katalog byl poprawiony. A wczesniej wyslalam mail do organizatora o bledzie, i w dostalam dosc arogancka odpowiedz, zeby skontaktowac sie z autorem tego przedwystawowego katalogu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek']łaskawie dopiero dzisiaj listonosz dostarczył mi potwierdzenie :mad:
ale niestety bez numerka :roll:[/QUOTE]
Wszyscy dostaja bez numerka - wystawa rzeszowska ma taki system, ze numerek wraz z teczka z dokumentami odbierasz przy wejsciu razem z katalogiem i sama niesiesz i wreczasz w ringu. W zeszlym roku kolejek nnie bylo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Wszyscy dostaja bez numerka - wystawa rzeszowska ma taki system, ze numerek wraz z teczka z dokumentami odbierasz przy wejsciu razem z katalogiem i sama niesiesz i wreczasz w ringu. W zeszlym roku kolejek nnie bylo.[/quote]
upssss a ja już zaczęłam psioczyć na oddział :p
dzieki Zeliika za info :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...