Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika']Będzie to jedna z niewielu wystaw na których będę bez psa- jak się wtedy człowieck czuje??:roll:[/quote]
Jak sie czuje.....ze chcialby miec psa i go moc wystawic, wiem na wlasnym doswiadczeniu:roll:

Musialek mam pytanko czy wasz pokoj w hotelu jest full?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']U mnie też około 50, w tym yorki, więc mi się nie spieszy. Plus sama jestem, więc w razie czego jak się spóźnię, to będę błagać o ocenę jako ostatnia rasa na ringu:razz:[/quote]
Sajko ale zwrocilas uwage ze wyjatkowo malo tych yorkow?
w sumie w naszej calej grupie bedzie 71 psow wystawianych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']co do pytania Agabass o baski w Rzeszowie- jade tylko ja z Bibi`m w szczeniakach:) A cO??:evil_lol:[/quote]
A nic tak tylko z ciekawości zapytałam, bo interesują mnie baski. My do Rzeszowa nie jedziemy, ale bedziemy w Opolu to się zobaczymy no i na klubówce rzecz jasna, bo z tego co pamietam to się poznałyśmy w Nowym Dworze w grudniu
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]CZy mógłby ktos nas zabrac na wystawe w Rzeszowie- 2 osoby + yOrk? Do paliwa sie dorzucamy normalnie, mieszkamy w Zawierciu wiec okolice Katowic, Częstochowy by nam pasowały z dojazdem też. Mieliśmy jechac z alanowak, ale ona niestety nie da rady, wiec może ktoś inny???? Bardzo nam zależy na tej wystawie, a wszystkie źródła transportu nam odpadły :(:(:(:([/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos z Was wie jak wygladaja parkingi przy hali? Na odwrocie mapki, ktora dostalam z potwierdzeniem (swoja droga zupelnie nieczytelnej i do niczego sie nie nadajacej) jest napisane, ze organizator nie odpowiada za brak miejsc na parkingu - czy tam sa problemy z miejscem do zaparkowania?
Szczerze powiedziawszy jeszcze mi sie nie zdarzylo przyjechac na wystawe i nie miec gdzie zaparkowac, ale do Rzeszowa zamierzam przybyc okolo poludnia.

I druga sprawa: mam wolne miejsce w samochodzie dla kogos z Krakowa, ewentualnie Myslenic lub okolic. Nie bardzo wierze, ze ktos sie znajdzie ze wzgledu na nasz pozny wyjazd, ale moze akurat :)

Link to comment
Share on other sites

moment, moment - sorki ja tu nowa i niestety nie mam czasu na czytanie tematu od nowa :lol: czyli że dobrze zrozumiałam że Sajko z Dragulcem będą w Rzeszowie??? No to mam nadzieję że się spotkamy, bo w sumie to się znamy (oczywiście przez łącza:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Parking koło 10 jest już zwykle full jak i okoliczne uliczki, dolicz sobie czasu na szukanie miejsca do zaparkowania. A to nie wina organizatora, że parking za mały do hali :( Ogólnie możesz mieć duże problemy koło południa jak przyjdą zwiedzający. Ja w zeszłym roku jechałam koło 9:30 i miałam problemy spore z zaparkowaniem, ale ja miejscowa więc się jakoś udało. Nastaw się też na korki w okolicy hali.

Link to comment
Share on other sites

Uuu, to mnie zasmucilas :( Ale dziekuje za informacje :)
Jezeli nie bedzie chlapy to pol biedy, moge zaparkowac gdzies dalej i dojsc, gorzej jesli bedzie :mad:

Myslisz, ze w poludnie beda jeszcze korki w okolicach hali? Zaczynam sie w takim razie zastanawiac nad wczesniejszym wyjazdem, ale zeby to mialo sens, musialabym byc na miejscu przed 9 i potem kwitnac :roll:

Za zbyt maly parking nie winie organizatorow - zwlaszcza, ze "ostrzegaja" ;) no i jesli komus zalezy na najlepszych miejscach parkingowych, to niestety trzeba byc wczesnie. Bardzo wczesnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...