Jump to content
Dogomania

niesocjalizowany ridgeback


Jureja

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jureja']Dwa psy raczej by się do auta nie zmieściły;)
Narazie koniec z zabawami z psami bo Raja stale się przewraca na śniegu i kuleje.Muszę uważać na stawy.[/quote]

A ja mowie o spacerku na nozkach;) Mi Deltka marznie w budzie, bo nie ma jej ocieplonej wiec spi w domu na noc;). Ja jak dzisiaj byłam na spacerze z Era i Sharon to Era nie wyrobila na zakrecie no i rowniez kulala, i chciala odrazu na rece, wiec od polanki caly czas ja nioslam:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Jureja']Moja psina nie ma ochoty na naukę:albo śpi i ciężko ją ruszyc z miejsca albo jak jesteśmy na spacerze to jest tak zaabsorbowana różnymi zapacham,że trudno utrzymać na dłużej jej uwagę:roll: myślę,ze jak jeszcze poćwicze to będzie O.K tylko teraz też mi się nie chce taki mróz...
[/quote]

ja zawsze miałam jeden sposób, żeby moja sunia miała cały świat pod ogonem i na spacerach widziała tylko mnie :p słoiczek po koncentracie pomidorowym a w środku paróweczki pokroje na maciupkie kawałki :p wystarczyło żebym cmoknęła i już przybiegała :p no i uznałam to za dobry sposób bo nawet podczas zabawy z psem przybiegała :p


i zawsze dostawała jakiś smakołyk jak weszłyśmy do klatki. widze mnóstwo właścicieli którzy stoją w drzwiach i proszą psy, żeby weszły ;) a dzięki malutkiemu przysmaczkowi podbiega pod klatkę jeszcze przede mną :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Ja mam odwrotnie.
Czasem tak bym chciala, zeby sucz zajela sie sama soba, pobawila z innym psem.....niestety :) ona gapi sie na mnmie wyczekujaco i prosi o jakas robote....[/quote]
No i jak tu takiej dogodzic??? Biedna Kenia, nie ma łatwego życia:cool1:
[quote name='PATIszon']Zainteresuje sie chyba tropieniem, moze to tez sie jej spodoba...[/quote]
Na pewno. My w tym roku tez sprobujemy, niech ten rodkowy nos na cos sie przyda w koncu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']My w tym roku tez sprobujemy, niech ten rodkowy nos na cos sie przyda w koncu.[/quote]

Wiesz, ale ja mam powazne watpliwosci, czy Kenia wogole ma wech :niewiem:
Ostatnio pileczka wpadla jej w snieg.
Chyba z 5 minut krazyla wokol niej, sznurek od pilki wystawal spod sniegu, a ona nic.

Weszy zawziecie, jak pies lawinowy, lata wokol tego wystajacego sznurka, ryje w sniegu nosem i nic...

Ja tam sie cieszylam , bo mialam ja na chwile z czaszki, ale w koncu szkoda mi sie jej zrobilo i jej troszke pomoglam, ale ciiii.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']ja zawsze miałam jeden sposób, żeby moja sunia miała cały świat pod ogonem i na spacerach widziała tylko mnie :p słoiczek po koncentracie pomidorowym a w środku paróweczki pokroje na maciupkie kawałki :p wystarczyło żebym cmoknęła i już przybiegała :p no i uznałam to za dobry sposób bo nawet podczas zabawy z psem przybiegała :p
[/quote]

u mnie to nie działa największą miłością Raji są 1inne psy 2bieganie za wszystkim co się rusza no i dopiero w trzeciej kolejności smakołyki...

Ciężko z tym szkoleniem.Chyba kompletnie nie mam do tego zdolności.Pewnie bez specjalisty się nie obejdzie.
Największą przeszkodą jest brak zainteresowania ludżmi ze strony Raji,ona po prostu potrafi nawiązać kontakt tylko z psami a z ludżmi jej to gorzej wychodzi:shake: w przeciwieństwie do spanielki,która przepada za ludzmi a psów z kolei nie cierpi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']
Zainteresuje sie chyba tropieniem, moze to tez sie jej spodoba...[/quote]

no Raji to by się na pewno spodobało;) ona nawet jak idzie przy nodze na ulicy to nos przy ziemi i nic nawet przejeżdżające ciężarówki,których tak się bała jej nie przeszkadzają.


Niedługo idę wyrobić jej rodowód,bo chcę ją wystawiać w klasie młodzieży(to dopiero będzie wstyd jak mi zwieje z ringu i zacznie bawić się z psami).
Dowiem się także czy nie ma coursingu,bo w tym podobno mogą brać udział wszystkie rasy,a niedaleko jest owalny tor dla chartów,więc może coursing też jest...Jesteście zainteresowane?

kiedy są najbliższe wystawy,bo chyba w Bydgoszczy jest jakoś na wiosnę?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zgłaszam sie po długim czasie wypełnionym pracą z nasza niesocjalizowaną wtórnie suczką rr Samą. Czy spotkania na polance Skórzewskiej jeszcze się odbywają? My cierpimy na brak towarzystwa do zabaw. Czy psiaki KaRa TC mogły by sie z nami spotkać? Może też młoda Raja? Nasza sucz, coraz bardziej przyjazna ludziom i psiakom ( oczywiście z małymi odpałami dominacyjnymi) na prózno w zimowe dni szuka psów po Marcelińskim Lasku, znudzona drepce nam przy nodze i ziewa.
W czasie ferii, jako że belframi jestesmy mamy trochę więcej czasu. Napiszcie o której się spotykacie, jeśli jeszcze podtrzymujecie zaproszenie, chętnie się stawimy. Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie,ze aktualne;) A kiedy bys chciala? ja moge zabrac moje trzy sunie chociaz nie wiem jak sie maluchy dogadaja Twojim wielkoludem bo sie boja troszke duzych psow. A moja bedzie Delta na lince bo ostatnio cos czeto ucieka ale linke ma dluga wiec pobawia dziewczyny ,moze inni psiarze wtedy wpadna bo tam najczesciej psiarze sa ok.15

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samarodzina']KaRa, sorrrrry, dzis dopiero wieczorem usiadłam przy kompie, możemy wpaść jutro ok. 15:30. Na wszelki wypadek gdybyśmy zabładzili, bo nie bardzo wiem jak tam dojechać np. od strony Junikowa podaję kontakt
maillowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jeśli możesz napisz.[/quote]

Mi i Jureji bardziej pasowalo o 13:30 tak bo o 16 mam wspolnego goscia;) Mam nadzieje,ze to zadnego klopotu by nie zrobilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Jureja']Ja mam swoją rodezjankę [COLOR=Green][usunięte[/COLOR]].To co mi się przydarzyło z moją sunia to jeszcze nic.Ostatnio dowiedziałam się,że hodowczyni [COLOR=Green][usunięte][/COLOR]sprzedała labradora ze schorzeniem układu pokarmowego,zreszta nie dziwie sie bo szczeniaki miały wzdęte brzuchy,jadły slome z kojców.Dog [COLOR=Green][usunięte][/COLOR] był ponoc tak agresywny,że nie wpuszczał jej córki do domu!
Taką 'hodowczynię' to tylko:2gunfire:
Ale właściwie to moja wina:angryy: bo uwierzyłam tej kobiecie,która pozornie była nie tylko miła ale wydawała się pasjanatką(twierdzi,że ona jako pierwsza sprowadziła rr-y)Teraz wiem,że doskonałe rr-y sa w Wawie i mogłam mieć psa,na warunkach hodowlanych,ktory dzis jest championem... za rzadne skarby nie pozbyłambym się Raji:lol:[/quote]

Teksty wypisywane przez użytkownika Jureja są pomówieniem i w związku z tym zmuszeni jesteśmy do wystąpienia na drogę prawną w celu obrony naszego dobrego imienia.

Hodowla
Niewierskie Łąki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...