Jump to content
Dogomania

Bieżnia


hasacz

Recommended Posts

Czy w tylko w kojcowej- nie powiedziałabym. Ja akurat znam przykład niewielkiej hodowli stosującej to urządzenie, a psiaki mają oprócz tego zapewnione wszystkie potrzeby tak jak każde inne :)

[quote]no Gosia, tu geniuszu #angel #angel [/quote]

No ba :D:D

Rower też przynosi niezłe efekty (sprawdzałam na posokowcach ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']Czy w tylko w kojcowej- nie powiedziałabym. Ja akurat znam przykład niewielkiej hodowli stosującej to urządzenie, a psiaki mają oprócz tego zapewnione wszystkie potrzeby tak jak każde inne :)

[quote]no Gosia, tu geniuszu #angel #angel [/quote]

No ba :D:D

Rower też przynosi niezłe efekty (sprawdzałam na posokowcach ;))[/quote]
no rower to też dobry trening :wink:

Link to comment
Share on other sites

No więc :D

bieżnia juz jest.
na poczatku przetestowalem ja na sobie...loonka siedziala krecac glowa i ze zdziwiona mina przygladala sie co ja robie ;]

potem puscilem bieznie..na najwolniejsze obroty..wzialem lunke na smycz..i spacerowalismy sobie :> szybko załapala o co w tym chodzi :D

mysle ze jej sie podoba...najpierw troche sie zsuwała ..bo nie wiedziala ze rownym tempem trzeba chodzic/biegac...a teraz bryka bez problemow :)
..chyba jej sie spodobalo...tzn..jak juz wylaczylem bierznie...wlazila na nia..i chciala dalej biegac ;D smiesznie to wygladalo bo zbiegala z bierzni w przód..(przez to ze mata sie nie obkrecała)..

Ba! zabawka spodobala sie tez mojej zonie(oglada sobie tv i biega) :D ...-tylko zeby sie dziewczyny o bieznie nie pokłóciły :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...