Jump to content
Dogomania

11-12.03 Vilno (Cacib)


Gosik71

Recommended Posts

My też się chwalimy:multi:
sobota CAC,BOS,BOB CACIB i zw Litwy
niedziela tak samo CAC,BOS,BOB,CACIB :multi:
Za rok pewnie się wybierzemy skończyć Championat Litwy.
Dziękujemy wszystkim za towarzystwo i pomoc na wystawie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 811
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkim malkontentom z Wilna, którzy "tylko Resa przywieźli", radzę zmienić nastawienie do świata - na naszym ringu byli m. in. Rosjanie - dwa tygodnie pociągiem do Moskwy, tam "na przekąskę" Zwycięstwo na Eurazji, a w Wilnie - no cóż, przyjechali Polacy i "wsio wziali".... Tylko białoruski nowofundland z węgierskiej hodowli wziął 2*ResA w suczkach... - no, ale oni tylko hop przez granicę...

Kurczę, chyba bym się pochlastał.... i ta perspektywa - 17 dni pociągiem....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Stawka sheltie z niedzieli:

[B]Psy kl. otwarta:[/B]
JON BON JOVI Ventora

[B]Psy kl. champ.[/B]
CATHANCE MUSIC MAKER
LAVELI ENDZHEL VASILEK
SI-SAID VELINGTON

[B]Suki kl. mł.[/B]
TYTYLAN VILHELMINA
[B]
Suki kl. pośrednia:[/B]
CARMYLIE TRIUMPH AT MEI DAN
SEFAIR TAZZEE TAFFETA

[B]Suki kl. champ.[/B]
DEEP ILLUSION'S GLIMMERLING STAR
PELTSUN DIZ-ROSEGARDEN
WOODMIST MY FINE MORNING MIST

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosik71']Stawka Rhodesian Ridgeback z niedzieli:

[B]Psy kl. champ.[/B]
EBRO PREGOWCE Z JASIENIA
ZAKI ZIMO FOLWARK ZWIERZECY

[B]Suki kl. mł.[/B]
NAITINGEILA MOKA FARASTERO SINBEST
NEILA SINBEST

[B]Suki kl. otwarta:[/B]
BENA GUERNICA[/quote]

Dzieki :buzi:
A moze ktos bylby jeszcze tak mily i podal mi stawke z soboty? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']tytul zw.litwy byl do zdobycia w niedziele czy w sobote ?[/quote]
W sobotę.

Ktoś pytał o stawkę bokserów... wnioskuję że po litewsku boksery to [B]bokseriu[/B]... niestety w niedzielnym katalogu ich nie znalazłam, albo jestem tak ślepa:shake:

Jeśli ktoś jest zaintereoswany to jest w katalogu info o klubówce bokserów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BalticStorm']Wszystkim malkontentom z Wilna, którzy "tylko Resa przywieźli", radzę zmienić nastawienie do świata[/quote]

Ja sie nie wsciekam, ze przywiozlam res-a, tylko dlatego, ze sedzina z pierwszej wystawy kazala nam zejsc z ringu i nie stawac do porownania, pomimo iz pies otrzymal doskonala i byl pierwszy w swojej klasie!!! A zgodnie z regulaminem FCI, powinien isc! I dlatego, ze nie mozna sie bylo ani z nia ani z asystentka dogadac ani o rosyjsku, ani po angielsku, ani po niemiecku :angryy: Kazaly na zejsc z ringu, BO TAK :diabloti:
Nie jestem bynajmniej zla z powodu ResCACIBA czy tylko jednego CAC z 2-giej wystawy, tylko dlatego, ze na tej pierwszej wystawie nie mielismy szansy w porownaniu z ich psami, bo nas po prostu wyproszono z ringu.

Link to comment
Share on other sites

Charcik włoski, stawka z niedzieli [B]Levretes

Psy kl. puppy[/B]
LUX LORAL CAMELOT GLORIOSO

[B]Psy kl. mł.[/B]
DRAGONHUNTER IT TAKES TWO TO TANGO
PAPARAZO BRAVO NOVELE

[B]Psy kl. otwarta[/B]
SOLTAR'S FIDELIO

[B]Suki kl. puppy[/B]
LUX LORAL CLEOPATRA VICTORIA

[B]Suki kl. mł.[/B]
ALBA EOLO ARFA

[B]Suki kl. pośrednia[/B]
CASABLANCA PUSTYNNY WIATR

[B]Suki kl. otwarta[/B]
ELEDI GRACE ERICCA GOTTO PICCOLO
LUX LORAL BLACK PEARL

[B]Suki kl. champ.[/B]
LUX LORAL BELLA PATRICIA

Link to comment
Share on other sites

Witam ...

ja juz odpoczełam po wyprawie ... heh nie było tak najgorzej jak sie obawiałam .
Transport bardzo w porządku (dzieki Pearl :cool3: ) ,hotel super (dzieki Anetka :cool3: ) - w ogóle bardzo dziekuje za bardzo miłe towarzystwo podrózy ..sorrki za wszelakie wpadki z mej strony :oops: :lol:

Wystawa jak wystawa ja tam narzekac za bardzo nie moge ,jedynie meczy mnie fakt "przespania" wejscia na czas na Klubowa Terrierów :p
A tam ...trudno sie mówi :diabloti: w sumie to moj staszeczek przywiózl [B]2xCAC CACIB Zw.Litwy BOB [/B] :loveu:

Gratuluje wszystkim moim WSPANIAŁYM konkurentom :multi: ..atmosfera byla fajna i nikt sie nie ..pobił ;) :mad: :mad: ...

Serdeczne POZDROWIENIA :cool3:

I do zobaczenia znowu gdzieś ... :eviltong:

Ps.Objechałam tyle kilometrów, Litwa zimna , śnieżna po kolana ,a wiecie gdzie umarzłam na sopel lodu :cool1: -- w Katowicach na dworcu po 1,5 godzinnym oczekiwaniu na transport z Krakowa :placz: w jakims nieogrzewanym holu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='staff-ka']Witam ...

ja juz odpoczełam po wyprawie ... heh nie było tak najgorzej jak sie obawiałam .
Transport bardzo w porządku (dzieki Pearl :cool3: ) ,hotel super (dzieki Anetka :cool3: ) - w ogóle bardzo dziekuje za bardzo miłe towarzystwo podrózy ..sorrki za wszelakie wpadki z mej strony :oops: :lol:
[/quote]

Cieszę się, że wszystko sprawnie wypaliło. Moge dodac, ze dzis rozmawiam z naszym kierowcą i włascicielem firmy przewozowej w jednym, który stwierdził ze też bardzo miło wspomina wyjazd, grupa była spoko i cieszyłby się, gdyby miał same takie wyprawy:lol: Na następny raz trzeba by było wziąść tylko osobna przyczepe na bagaże co dałoby wiecej miejsca. Wiec pytanie gdzie jedziemy teraz:cool3:


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...