Jump to content
Dogomania

"Satu Mare - Rumunia"


Gosik71

Recommended Posts

W Satu Mare bez problemu dogadacie się po węgiersku, bo to stara stolica węgierskiego komitatu Szatmar, a Węgrów żyje tam bez liku :lol: W każdym sklepie i knajpie praktycznie ludziska są dwujęzyczne.
No i po francusku pewnie, bo od czorta jest tam frankońskich naleciałości, np. dziękuję po rumuńsku to "merci".
Ale uwaga na ruch drogowy - zero reguł, jak w Turcji, kto ma większe auto i głośniejszy klaskon ten ma pierwszeństwo :evil: Przejścia dla pieszych nie zwalniają od maksymalnej czujności - żaden Tumanescu w samochodzie nie uzna pierwszeństwa pieszego na pasach. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika'][quote name='orsini']jak to po nizszej??????
poszlo w gore juz?????
bo ja byc moze do Szwecji pojade z suka a tu bez p/cial ani rusz[/quote]

A tak i to chyba w lipcu - od pierwszego- już o jakieś 20 PLN w górę .[/quote]

Ja ostatnio robilam Gai badanie poziomu przeciwcial - [color=red]$$$[/color] 190PLN [color=red]$$$[/color] 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanetta']Ile razy bylam tyle razy byla tam kobitka z Austrii ze swoja ekipa irlandow (sztuk 6/7) a wystawial je mlody chlopak, wygrywaja pary i grupy hodowlane.[/quote]

Żanetko, a mogłabym prosić o stawki Seterów Irlandzkich? Czy to może ta babeczka...? :wink:

[url]http://www.irish-setter.net/bilder/treffen/alle_wuerfe_mi.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to nawet nie wiem jak ona wygladala bo z samochodu nawet nie wychodzila ale wydawalo mi sie ze troszke mlodsza :)
A stawke juz podaje:
CLUJ NAPOCA - pies kl posr 1
suka kl otw 1
kl ch 1
kl wet 1
na drugi dzien na krajowej bylo ich wiecej ale byly w dodatkowym aneksie i ja ich nie mam w katalogu
SATU MARE - pies kl ml 1
suka kl posr 1
kl otw 1
kl ch 1
BAIA MARE - pies kl ml 2
suka kl ml 1
kl posr 1
kl otw 1
kl ch 1
ORADEA CAC - pies kl posr 1
suka kl posr 1
kl otw 1 no i tu tez nie wiem czy tylko tyle bo w katalogu tylko ta 3 a w samochodzie bylo tego troche wiecej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...