Jump to content
Dogomania

Kłopoty po trymowaniu sznaucerka miniaturki.


Ilik

Recommended Posts

Odebrałam sznaucerka po trymowaniu i na grzbiecie zauważyłam czerwone, zaognione podłużne, kilkucentymetrowe ślady (takie jakie czasami ma facet po goleniu na twarzy :lol:). Nie podobają się one ani mnie ani mojemu pupilkowi. Czy macie pomysł na to, jaka może być przyczyna tych śladów i czy powinnam się zmienić fryzjera???

Link to comment
Share on other sites

Radzilabym ci zmienic fryzjera i spróbuj sama trymowac. :Dog_run:

Na wystawach czasami mozesz dostac specjalne maszynki do trymowania. Trymerki maja ksztalt grabek, sa one co prawda drogie, ale po kilkukrotnym uzyciu na pewno zwróci sie ten wydatek. najlepsze trymerki sa z firmy MARS

Ja uzywam tej trymerki i jest to naprawde latwe w obsludze, poza tym nikt nie potrafil mi psa tak wytrymowac, jak ja sama.

Co do sladów na grzbiecie trudno powiedziec, moze zarazil sie czyms,

Drapie sie twój pies w tych miejscach? Czy sa to tylko strupki po skaleczeniu?

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam sznaucerka po trymowaniu i na grzbiecie zauważyłam czerwone, zaognione podłużne, kilkucentymetrowe ślady (takie jakie czasami ma facet po goleniu na twarzy :lol:). Nie podobają się one ani mnie ani mojemu pupilkowi. Czy macie pomysł na to, jaka może być przyczyna tych śladów i czy powinnam się zmienić fryzjera???

Jak najbardziej powinnaś zmienić fryzjera.

Niektórzy używają po trymowaniu - żyletki jak nie mogą sobie poradzić z skróceniem włosa lub...jak chcą przyspieszyć robotę bo np. psiur bardzo zapuszczony jest.

A jeżeli będziesz miała pewność, że fryzjer jest godny zaufania i co najważniejsze wie co robi, spokojnie możesz go zostawiać.

Najlepiej popytać wśród znajomych. Może coś polecą.

I należy pamiętać, że to co ZKWP poleca nie zawsze jest...ok ;) Ale to tak na marginesie :)

Aga i boby

http://republika.pl/psisalon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...