Jump to content
Dogomania

Nodusiowa Galeryjka


Moniś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='PositiveThought']hello, hello, my tak o zaglądamy też :razz:

przystojniaka wyściskać, wytulić, ucałować :loveu:
[URL]http://images31.fotosik.pl/323/66a0514a92a1cdcb.jpg[/URL]

albo w jakąś puszkę wpakować i wysłać Odrą, buziaki dostraczymy osobiście :loveu:[/quote]

Witamy serdecznie :multi::razz::razz::razz:

w puszkę to sie Nodzisław nie zmieści, bo kawał z niego chłopa:evil_lol: Ale jak się pomyśli o większym środku lokomocji to kto wie...:cool3:
[B]


Tigrunia[/B], to Ty masz niemalże słodziutką pracę:lol:coś tam pewnie sobie podjadasz od czasu do czasu


My dzisiaj będziemy mieli grilla o ile nie będzie lało:mad: Jak się uda to porobimy foteczki:cool3: Narazie pogoda taka sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']A jakże mogło by być inaczej :razz: Dziś wziełam do domu torcik beza-czekolada :loveu:[/quote]

Ale masz dobrze:mdrmed: ja uwielbiam słodycze...jestem chyba uzależniona:lol: teraz bardzo staram sie wykluczyć słodycze bo w ciągu 2-3lat przytyłam 15kg:oops:

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny!!!!

Grill był, pogoda też i tona żarcia. Na drugi dzień zdychaliśmy z TZtem po tym grillu:evil_lol:
Dobrze macie,że sobie możecie jeść i nie widać tego po Was.. u mnie niestety nie ma tak słodko :shake: Chwila zapomnienia i już wyglądam jak słoń :roll: Co ja bym dala za taką przemianę materii... :lol::lol:

Fotki wstawię wieczorkiem, a przynajmniej sie postaram, bo ciągle nie mam na nic czasu..:-o

Link to comment
Share on other sites

Wstałam już dawno ;) Po 7 byliśmy z Nodim na spacerku, a potem malowałam ogrodzenie:razz:

[IMG]http://images25.fotosik.pl/252/37b473a2337d0c15.jpg[/IMG]


[IMG]http://images23.fotosik.pl/252/8df509aca1fd60aa.jpg[/IMG]



Pozdrawiamy i miłego dzionka życzymy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Noddy :loveu:

a gdzie on tam zagląda, coo? :razz:

pozdrawiamy środkowotygodniowo![/quote]

No jak to gdzie :evil_lol: Na stół po szaszłyka:evil_lol:

Dzięki Zuzia za komplement :loveu: Trochę już mu włoski odrosły, ale jeszcze wygląda nienajgorzej ;)

Dziewczyny, jutro idę do weta z Nodiego siuśkami na kontrol... Mam nadzieję, że będą lepsze wyniki niż te ostatnie. Już 7 dni bierze antybiotyk Enriobioflox, oby nie było potrzeby dalszego faszerowania go tymi tabletami..:shake:
Trzymajcie kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć kobietki!!

Wróciłam już z lecznicy, siuśki zbadane i Noddy jest już prawie zdrowy :multi:
Ostatnie wyniki były paskudne, a teraz już wszystko ładnie wróciło do normy :multi: Mamy brać jeszcze 6 dni antybiotyk, a potem przez 14 dni Urosept i po tych dwóch tygodniach ponownie siuśki do badania. Całe szczęście, że się polepszyło, bo sie martwiłam o Nodzisława:multi:

Pogoda u nas do kitu, nawet pospacerować sobie nie możemy ani pobiegać za piłką przed domem:angryy: Ciągle popaduje deszcz i wiatr po byku...

Miłego dnia z duża ilością słońca życzymy - nie to co u nas ;) Wrocław dziś blee;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Monia - no wreszcie sie odezwalas, Ty nie dobra no :-(:eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czy juz na stale wyjechalas do Wrocka, czy tylko na tymczas??[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Sliczny Noddus, zmeznial chlopak, ale z pysia nadal slodziachny, ajj :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Monia - no wreszcie sie odezwalas, Ty nie dobra no :-(:eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czy juz na stale wyjechalas do Wrocka, czy tylko na tymczas??[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Sliczny Noddus, zmeznial chlopak, ale z pysia nadal slodziachny, ajj :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Cześć Daguś, jestem już we Wrocku na stałe, za kilka dni zaczynam szukać pracy :roll: Na początku sierpnia jadę jeszcze na chwilę do siebie do domu zalatwić ostatnie sprawy i jak narazie zostaję tutaj. ;) Musisz wpaść mnie odwiedzić :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...