Jump to content
Dogomania

film o pitbullach - zobaczcie.


*anetta*

Recommended Posts

znalazłam go na stronie schroniska na Paluchu, w dziale o amstaffach...
zobaczcie...
na początku jest kilka zdjęć... pogryzionych psów, ale potem są zdjecia przekonujące, że pitbulle nie są agresywne (zdjęcia przy dzieciach itp.)

a tu link:
[url]http://www.pitbull.strefa.pl/movies/film_idba.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Smutny filmik, który niestety odzwierciedla rzeczywistość :( Do tego piękna muzyka w tle i optymistyczne zakończenie. A żeby nie brzmiało jak recenzja dodam iż w pełni się zgadzam że Pit Bulle nie muszą być agresywne, co wiem po psie mojego sąsiada, który jest milutkim i chyba najłagodniejszym psem na osiedlu :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']juz to gdzieś widziałam :-? :(
wiem ze te psy nie muszą być agresywne-ale są to psy bojowe ,one agresywnośc maja w genach!!!
swoja drogą ja osobiscie boje sie takich małych agresorków :evil: :evil:[/quote]

Były tworzone do walk z [b]psami [/b], a nie z ludzmi... a to jest roznica... zostaly skazane wszystkie (!) za to, ze dwa z zjechana psyhika wychowywane przez idiote zagryzly czlowieka...
Moim zdaniem powinno sie meic trudniejszy dostep do tych psow i tyle.. ale nie przesadzajmy, ten pies nie ma w oczach jakiegos szalenstwa...

Link to comment
Share on other sites

[b]ŻABA[/b]
ja takiego psa do niedawna miałam przez sciane(zreszta był do adopcji)
patrzył ci w oczy a ty nie wiesz czy on sie tobie rzuci do gardła czy zamerda ogonem :-?
był po walkach-uczony rzucać sie na hasło(niewazne na kogo)i w dodatku w rękach meneli-chodząca bomba zegarowa.
racja stworzone do walk psów ale ja nie wiem co takiemu zwierzakowi strzeli do głowy!
dlatego obawiam sie bullowatych choć wiem ze nie wszystkie takie są-ale lęk mam :(

Link to comment
Share on other sites

Jak to kiedyś powiedziała pewna pani w programie o walkach psów "Te psy są groźne ale nie są złe bo to człowiek nauczył je agresji"

Nie ma co tu winić psów. To tak samo jakby ktoś winił wyżły czy setery że zostały stworzone do polowań i mają tendencje do kłusownictwa. Temat walk psów i amstaffów był wielokrotnie wałkowany na tym forum i jak zawsze była strona twierdzonca że są to psy jak każde inne tylko wymagające ODPOWIEDZIALNYCH!! opiekunów no i strona która twierdzi, że są to psy które agresję mająw genach i są chodzącąbombą zegarową. Ja zaliczam sie do tej pierwszej grupy :wink: . Bo mam styczność z Amstaffem i to niewiadomego pochodzenia (został wykupiony od jakiegoś kryminalisty) a teraz bawi się z 3 letnim dzieckiem i jest potulny jak baranek... no tylko mnie nie lubi i mnie gryzie bo niestety jest zazdrosny o swojego pana :lol: Ale nie są to jakieś ataki agresji.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez uwazam ze taki pies jest bardzo niebezpieczny-nie wiedomo co sie z nim stało(obydwoje własciciele w kryminale)
u mnie na osiedlu jest ich sporo,wiekszosc niestety w rękach małolatów i dlatego jestem co do nich niepewna :(
na mokotowie organizują walki psów -nigdy nie wiem czy ten co idzie na przeciwko mnie(z małolatem) to nie jest zawodnik :-?
ale znam też dwa fajoskie psiaki-sa straszne przylepy,wiecznie merdajace ogonem i własnie to mnie podnosi na duchu :D
świat nie jest tak do końca zły!!

Link to comment
Share on other sites

Wiem!
ale wiesz jak to jest ,wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie wie dokladnie gdzie i kiedy :evil:
wiedza ktore to psy ale jak sie zapytasz czu to ten? to nikt nie jest pewien :evil:
nikt nie pójdzie z tym na policje bo tam raczej trzeba miec podstawy do oskarżenia a nie tylko domysły :-?
takie jest życie :(

Link to comment
Share on other sites

Psy ras bojowych zostaly stworzone do walk. To jest fakt niezaprzeczalny. Sa agresywne, bo tak zostaly stworzone... przez czlowieka. To sa psy do walk z innymi psami. Nie z ludzmi.
To jaki pies bedzie zalezy od tego jak wychowa je czlowiek (nie mowie tu o psach chorych psychicznie - takie niestety tez sie zdazaja).
A ludzie sa rozni. Pies rasy bojowej to swoista nobilitacja dla tepego, brutalnego czlowieczka, ktory ma niskie popedy.
Ciesze sie, ze nie rozumiem co dzieje sie w glowach ludzi, ktorych chcialabym rozstrzelac...
Uwazam, ze winnien jest czlowiek - tylko i wylacznie...
A placa za to psy... Czy pamietacie zdjecia sprzed kilku lat, po tym jak w Niemczech wprowadzono liste 11? Kontenery pelne zwlok psich, psy zabijane na ulicach na oczach bezsilnych wlascicieli???
Ja pamietam i jako czlowiek nie moge sie z tym pogodzic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']Wiem!
ale wiesz jak to jest ,wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie wie dokladnie gdzie i kiedy :evil:
wiedza ktore to psy ale jak sie zapytasz czu to ten? to nikt nie jest pewien :evil:
nikt nie pójdzie z tym na policje bo tam raczej trzeba miec podstawy do oskarżenia a nie tylko domysły :-?
takie jest życie :([/quote]
Podstaw do oskarzenia to niech policja szuka - od tego jest i za to im placimy z naszych podatkow.
Wiesz, ze taki proceder odbywa sie w twojej dzielnicy i nic z tym nie robisz?
Ekopatrol macie chyba w Wa-wie, moze warto ich zainteresowac?
Jesli nikt nic nie bedzie mowil, to oni w dalszym ciagu beda sie czuli bezkarni...
W Krakowie jest koles ktorego pies rozszarpywal koty. Robil to na komende swojego przewodnika. Fakt ten zglosily opiekunki bezdomnych kotow. Nie wiem na jakim etapie jest teraz postepowanie, ale ten stwor ktory jest wlascicielem psa zostal ukarany za wyprowadzanie psa bez smyczy, kaganca etc. a odpowiednie sluzby maja go na oku. Wiem ze to smieszna kara i absolutnie niewspolmierna do winy.
Gdyby odemnie to zalezalo, to ludzi ktorzy znecaja sie nad innymi ( nie ma znaczenia czy sa to zwierzeta, dzieci) rozstrzeliwano by na rynku...
Do istot o takiej moralnosci trafiaja tylko argumenty silowe...
Ale jesli nie bedziemy reagowali - oni beda bezkarni...

Link to comment
Share on other sites

[color=green]obejrzałam filmik.. i straszne sa zdjecia na ktorych te psy cierpiuą.. także uwazam ze zalezy od tego jak wychowamy psa.. widac na zdjeciach ze pit bull ptrafi byc kochajacy i opiekunczy.. oddany itp.. ale jesli czlowieek od malenstwa bedzie go szczuł i staral sie z robic z niego agreyswnego psa.. to źlee :( tyle... muzyczka w tle bardzo fajna heh :D [/color]

Link to comment
Share on other sites

To wszystko jest winą człowieka.. to człowiek stworzył taką rase, to człowiek taką rase wychowuje i tylko od człowieka zależy jaki pies będzie...To nie są psy złe.. to są poprostu psy, które wychowane źle atakują nie żeby pogryść a żeby zagryźć... Niestety coraz więcej ludzi chce iść za modą i kupuje te rasy nie wiedząc co się z tym wiąże..i co najgorsze jest więcej psów ras agresywnych nie z pożądnych hodowli gdzie psy ktróe chce się rozmnażać.. dobiera się charakterami, ale jest niestety więcej zwierząt z pseudohodowli, z taśmówek... Pseudohodowcy kożystają z mody i rozmnażają psy ile tylko można żeby tylko mieć z tego kase... Obłęd :roll: . A ludzie, ludzie którzy oglądają telewizje myślą, że to taka rasa, że to psy agresywne.. a po co im zagłębiać się w jakiekolwiek źródła przecież mają telewizje.. tam jest wszystko jasno i klarownie powiedziane.. że to pies jest zły... A tak naprawde agresywny jest jego właściciel który tworząc tą rase tworzył z myślą żeby zabijała...
Dzisiaj byłam z moimi psami na treningu w "nowym" lesie... Przejeżdżałam obok małego bardzo zaniedbanego domu.. aż nagle do ogrodzenia żócił się amstaff, qrcze myślałam że zawału dostane ze strachu :roll: dosłownie chciał rozwalić ogrodzenie, na pysku miał kilka blizn po ranach, a ile agresji...Jakby wydostał się zza tego ogrodzenia nie wiem co zostałoby po mnie i po moich psach :roll: i patrząc na tego psa widać było, że normalny człowiek go nie wychowywał...

A co do policji i walk... Oni doskonale wiedzą gdzie walki się odbywają tylko się zwyczajnie boją zareagować... Bo normalni pożądni ludzie takich walk nie organizują tylko sami kryminaliści, a i jakby chcieli to dowody też by znaleźli... Jakiś czas temu wypowiadała się policja na temat walk które organizują pod Opolem i nic nie zrobili żeby coś zmienić, a przecież sami mówili, ze wiedzą gdzie są te walki....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...