Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

Dla mnie jest to normalne i wcale nie dziwię sie Belguni, ze osoby młodociane potrzebuja opieki i zgody rodziców na takie imprezy, nie widze, żadnego problemu jeżeli z danego klubu zgłosiła się osoba nie mająca 18 lat, to potrzebna zgoda rdzica+osoba, która bedzie za taką małoletnia odpowiadać i juz po kłopocie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mi sie bardzo podoba propozycja nagrody, tyle ze nie dla przewodnika, a dla naszych czworonogow :grins: . Ile moze kosztowac zakupienie jakichs fajnych smakosikow, albo zabawek dla psiakow (nie mowie tu oczywiscie o nie wiadomo czym :wink: ), bo jesli nie jakies straszne kwoty, to ja bym mogla zasponsorowac. Mysle, ze nasze psiaki ucieszyly by sie z takiej nagrodki :wink: :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Ka-Vanga']A mi sie bardzo podoba propozycja zagrody, tyle ze nie dla przewodnika[/quote] :lol: :roflt: :lol: Zagroda dla przewodników niedrogo rozwiązałaby problem noclegowy! :lol:[/quote]
Juz poprawilam :P :evilbat: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Aniu, jutro szukamy dalej noclegów na miejscu. Nie jesteś dziwna chyba, ale zrobimy to za Ciebie, chyba nam jest łatwiej podjechać i poszukać niż Tobie dzwonić w ciemno do jakiegoś niewiadomo jakiego domu.
Jak narazie wiadomo, że jest sporo miejsc na strychu i tam można przespać 25 osób. W ujeżdżalni jest ok. 30 miejsc. mam wrażenie, ze tylko niektórym są potrzebne dwójki, czwórki ew. trójki. I to jutro jeszcze sprawdzimy, może coś da się zrobić.

Jeśli nie bedzie w pobliżu już innych możliwości to znajdziemy nieco dalej wygodne miejsca. Wszystko da sie załatwić Aniu.

Link to comment
Share on other sites

A ja pytanie, takie dla mnie dość głupie i się głupio jakoś czuję :oops:. Czy można startować z psem, który nie miał kontaktu z torem, a umie skakanie prze przeszkody, skok w dal i ćwiczemy koło w postaci koła, chodzimy po murku i może wkrótce tunel pozna, aczkolwiek jak to powiedziano to za 2-3 tygodnie zaczną się treningi. Czy można czy lepiej nie startować i nie robić z siebie goopków i odpuścić i spróbować następnym razem?

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooo

A jak to sie stało że mnie tu jeszcze nie ma??????????? i dopiero dzis tu trafiłam :puppydog:

Widać Cavano nie chce mnie zabrać :evil:

Dorotka juz wiem po co do mnie pisałas!!! oczywiście ze od poniedziałku ruszam do akcji.

A tak wogóle czy znajdzie sie jeszcze miejsce (nie ukrywam że najlepiej w 2-ce) dla mnie, Marcina Aresa i Blue???

Link to comment
Share on other sites

Tu macie stronkę Ciechocinka - jest tam spis kwater, hoteli, pensonatów itp.:
[url]http://www.ciechocinek.biz/kat5.php[/url]

A tu kilka innych stronek, na niektórych są zdjęcia pokoi:
[url]http://www.eholiday.pl/noclegi/Ciechocinek/Ciechocinek[/url]
[url]http://www.e-nocleg.pl/?regn=&typ=&city=ciechocinek&go=search[/url]
[url]http://nocleg.org/index.php?do=szukanie&wys=2[/url]

Belgunia nie będzie w stanie sprawdzić wszystkich... Za mało czau do Sylwestra :wink: i za dużo roboty z pozostałymi sprawami organizacyjnymi...
Jeśli ktoś chce pokój dwó - trzy osobowy, może lepiej, żeby sam poszukał...

Link to comment
Share on other sites

Kochani!!!!
Sytuacja zaczyna nam się klarować, co do noclegów i udziału w imprezie zgłoszonych osób.
Czasami zadajecie mi pytania, czy można się zaminić z kimś z innego pokoju.
Owszem mozna, nie mam przeciwszkazań:)
Tym bardzej, ze znacie swoje psy i wiecie, który z którym się dogaduje.
Ale narazie prosze w tej sprawie nie pisać już.
Zrobicie to na miejscu - po prostu dopasujecie się do łóżek:)
To tylko 1 noc!
Jeśli braknie nam miejsc w łóżkach w pensjonacie sa materace które mozna wykorzystać, lub wziąć własny ze śpiworem wpasowac się gdzieś do pokoju. Nie ma problemu!
W pensjonacie jak i w ujeżdżalni planowane jest śniadanko w Nowy Rok.
Cena noclegu w ujeżdżalni - 35 / osobę
Cena noclegu w pensjonacie - 25 / osobę, 20 na materacu i we własnym śpiworze.
Cena noclegu w Ciechocinku 25/osoby tam materace tez wchodzą w rachubę jakby nas było o wiele więcej:)

PROSZĘ PODAĆ MI CHĘTNYCH NA OBIAD W NOWY ROK!

I baaaardzo proszę jak wysyłacie emalie to podpisujcie ją imieniem i nazwiskiem:) Szczególnie te osoby, które mniej znam po niku i mam okropne trudności ze skojarzeniem danej osoby i nika, a do tego nazwiska itp... :o :D
Please.
i najlepiej tylko na adres: [email][email protected][/email]

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']A czy ktoś się orientuje jaki hotel bądź pensjonat bądź co innego, gdzie można z psem i znajduje się w miarę blisko ujeżdżalni ?

I czy jest ktoś, kto nie będzie noclegu w ujeżdżalni, tylko gdzie indziej ?[/quote]

My z Anulką nocujemy na ul. Narutowicza, ok. 2 km od ujeżdżalni. To są, o ile wiem, pokoje gościnne, 25 zł. od osoby. Tel kom.: 887 165 986

Link to comment
Share on other sites

Dorotko,

Z tego co zauwazylam w mailu, to nas umiescilas w 8ce, a my na pewno w takim skladzie w pokojach nie bedziemy. Przynajmniej bez Piotrka, bo on przyjezdza z rodzina < z zona najprawdopodobniej 8) > i oni beda osobno. Nie wiem rowniez jak z samcami, bo u nas nikt nie ma kennelka, a dwa psy na bank sie nie dogadaja < wiemy po obozie >
Ale w sumie to sie jeszcze ustali.

A tak BTW, nie chce nikt borderka? 3-letni z papierami, za 500 zlotych? Przepraszam, ze tutaj ale jest mi go okropnie zal, a tutaj zaglada duzo zawodnikow. Wiecej info na priv.

Link to comment
Share on other sites

Dojazd jest w miarę prosty :)

Jedzie się krajową "jedynką".
Na skrzyżowaniu ze światłami, skręca na Ciechocinek (tuż przy przejeździe przez tory)
Jakieś 100 metrów za skrzyżowaniem po lewej stronie stoi znak informacyjny "jazda konna, noclegi..." itp. Skręcamy w lewo.
To będzie jeszcze asfaltowa droga...
Następne 50 metrów za skrętem jest polna droga w prawo - skręcamy.
Jedziemy prosto, aż dalej się nie da :lol: na wprost będzie domek - gospodarstwo agroturystyczne p. Joli (tam część sób będzie spała)
Jak nie da się już prosto, to skręcamy w lewo i jedziemy jakieś 200 metrów dalej. I już jesteśmy na miejscu :D
Jest to ostatni domek po prawej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani zawodnicy i sylwestrowicze!
Nadszedł czas, aby deklaracje słowne poprzec czynem. Siadajcie więc do kompa, lub przebieżka na pocztę i wpłacajcie pieniądze na konto podane przez Belgunię, proszę. Trzeba przygotowac zawody, zrobić zakupy, to trochę trwa.

Przypominam, że w środę zamykamy listę startową.

Jeśli frykasy typu kaszaneczka z grila lub karkóweczka, szyneczka i nie wiem co jeszcze wam nie odpowiadają i wolicie jeść marchewę, kluchy, szpinak i kapuchę to zgłoscie to bezpośrednio do Belguni na adres [email][email protected][/email], bo gospodarze muszą to wydobyć z kopca, zanim zamarznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']Ponawiam-prośbę-pytanie:czy nie znalazłoby się miejsce u kogoś w samochodzie na 1 osobę+1 albo 2 małe szkoty?[/quote]

Wojenka,
ja bede jechac z Wawy tylko z Kenia, ale jest szansa, ze po Sylwestrze wroce juz prosto do Bydgoszczy.
Musialabys sobie znalezc transport powrotny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][quote name='Wojenka']Ponawiam-prośbę-pytanie:czy nie znalazłoby się miejsce u kogoś w samochodzie na 1 osobę+1 albo 2 małe szkoty?[/quote]

Wojenka,
ja bede jechac z Wawy tylko z Kenia, ale jest szansa, ze po Sylwestrze wroce juz prosto do Bydgoszczy.
Musialabys sobie znalezc transport powrotny.[/quote]

Może przez szczecin ? :lol:
Ja jadę sama :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...