Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

[quote name='Mokka'][quote name='blaira']tylko co w czasie kolacji itp zrobimy z psami lepiej je miec przy sobie[/quote]

A czy nie mozna psów zostawić na chwilę samych w pokojach? Ja nie widzę problemu. Jesli będzie można zabrać je na stołówkę, to dobrze, a jeśli nie, to zostają w pokojach. Zwłaszcza, że pojedynczo, pewnie jest szansa, że poleżą spokojnie pod krzesłem, ale jeśli ich bedzie na stołówce 20-30 na raz, to raczej spokoju bym się nie spodziewała :wink: [/quote]

Ja też nie widzę problemu - można psy zostawić w pokojach, można je wziąć ze sobą, jeśli się zmieszczą. A co liczby psów i spokoju - na ostatnim zlocie belgomaniaków było bodajże 36 psów. Wszystkie były z nami w jadalni w czasie posiłków i był idealny spokój - nawet gdy podczas wydawania obiadu udko kurczaka spadło na podłogę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK']Gosp. agroturystyczne Z. Bedliński
Nowy Ciechocinek 24
0-54 283 39 04


Gosp. agroturystyczne J. Muzyka
Nowy Ciechocinek
0-54 283 65 89

W samym Nowym Ciechocinku sa jeszcze dwa gospodarstwa agroturystyczne[/quote]

CO DO GOSPODARSTW AGRO - to pierwszy to jest wlasnie ujeżdżalnia:)
I tam mamy juz wszystkie możliwe rezerwacje dokonane.
Natomiast drugi prawdopodobnie to pensjonat w krórym trwają rozmowy o nocleg z psami, [b]prosze wstrzymajcie się narazie z dzwonieniem :)[/b]
[b]To potrwa doslownie 2 -3 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]
CIERPLIWOŚCI .....
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'] CO DO GOSPODARSTW AGRO - to pierwszy to jest wlasnie ujeżdżalnia:)
I tam mamy juz wszystkie możliwe rezerwacje dokonane.
Natomiast drugi prawdopodobnie to pensjonat w krórym trwają rozmowy o nocleg z psami, [/quote]

Dokładnie ten :lol: Jutro wieczorkiem powinnam już coś wiedzieć.

Pozostałe pensjonaty/hotele są w samym Ciechocinku - a tam najlepiej dostać się samochodem lub taksówką. Pieszo jest ok 3 km :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a ja mam takie niesmiale pytanko....
[b]czy za debiuty beda pucharki?[/b] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Mysle, ze wiekszosc jedzie zeby sie dobrze bawic, a nie zeby dostawac pu charki :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Dago,[/b]

Swieta racja :-) Tez jakos sobie tego nie wyobrazam, ze bedzie podzial na tych z obiadem i bez ;) Gdyby to jeszcze byla pelnia lata, to grill moglby byc przyjemnoscia. A tak ... trudno cieszyc sie szybko stygnaca kielbacha, gdy musztarda zamarza w ulamku sekundy ;)
A co do sensu obiadu to ja widze i to ogromny :-) Po zmarznieciu i intensywnym wybieganiu bedzie to jedyna rzecz, ktorej sie z utesknieniem wyczekuje :D[/quote]

Potwierdzam,
święta racja!!! :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG'][quote name='Mokka'][quote name='blaira']tylko co w czasie kolacji itp zrobimy z psami lepiej je miec przy sobie[/quote]

A czy nie mozna psów zostawić na chwilę samych w pokojach? Ja nie widzę problemu. Jesli będzie można zabrać je na stołówkę, to dobrze, a jeśli nie, to zostają w pokojach. Zwłaszcza, że pojedynczo, pewnie jest szansa, że poleżą spokojnie pod krzesłem, ale jeśli ich bedzie na stołówce 20-30 na raz, to raczej spokoju bym się nie spodziewała :wink: [/quote]

Ja też nie widzę problemu - można psy zostawić w pokojach, można je wziąć ze sobą, jeśli się zmieszczą. A co liczby psów i spokoju - na ostatnim zlocie belgomaniaków było bodajże 36 psów. Wszystkie były z nami w jadalni w czasie posiłków i był idealny spokój - nawet gdy podczas wydawania obiadu udko kurczaka spadło na podłogę. :lol:[/quote]
No to sie bardzo ciesze ze nie bedzie zadnego problemu.... co do ejdzenia to poprostu padl pomysl...ale nie uwazam ze cala impreza jest droga (przynajmniej dla osob startujacych). Juz sie nie moge doczekac calej tej imprezy. belgunia ejzeli potrzebujesz jakos pomocy to daj znac napewno sa jeszcze inne osoby ktore chetnie tez pomoga.
Nadal jednak uwazam ze zawsze mozna cos dobrego z domu przywiezc zeby podjadac w miedzy czasie :)

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie Belgunia teraz ma nie lada wyzwanie ...trzeba bedzie obliczyc na co ile bedzie wydawane .... jezeli zostanie jakas skromna suma to moze uda sie chociasz rozetki zrobic(wiem ze na forum ktos robi wiec moze daloby taniej zrobic)....ale czy to jest najwazniejsze to waptie. Najwazniejsza jest dobra zabawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']sluchajcie Belgunia teraz ma nie lada wyzwanie ...trzeba bedzie obliczyc na co ile bedzie wydawane .... jezeli zostanie jakas skromna suma to moze uda sie chociasz rozetki zrobic(wiem ze na forum ktos robi wiec moze daloby taniej zrobic)....ale czy to jest najwazniejsze to waptie. Najwazniejsza jest dobra zabawa[/quote]

Popieram :klacz:
Precz z pucharkami :D Nie po to tam jedziemy. Zawody bedą tylko miłym dodatkiem do super zabawy. 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym proponowała dyplomy - jako dowód, że się na takich zawodach było (dyplom jest też chyba tańszy :wink: )

I zaproponuję jeszcze jeden konkurs dla dzieci - troszkę tego towaru będzie i je też można przegonić - będzie troszkę ciszej :wink: :evilbat:
Jak pomysł się przyjmie, ja mogę pożyczyć psa do przebiegu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Ja bym proponowała dyplomy - jako dowód, że się na takich zawodach było (dyplom jest też chyba tańszy :wink: )

I zaproponuję jeszcze jeden konkurs dla dzieci - troszkę tego towaru będzie i je też można przegonić - będzie troszkę ciszej :wink: :evilbat:
Jak pomysł się przyjmie, ja mogę pożyczyć psa do przebiegu. :lol:[/quote]

A które dziecko za twoimi pędziwiatrami nadąży :lol:.
To już prędzej Flaire Błyskawicę może wypożyczyć :wink:.

Bardzo prosze o info w jaki sposób dzieci będą liczone. Ja szczerze mówiąc dla dziecka obiadu nie potrzebuję. Zresztą łóżka też nie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[[b] belgunia [/b] jesli moge miec prosbe...
Przeslij mi prosze informacje na e-mail co i jak z cenami i wszystkie potrzebne info, bo ja nawet nie wiem gdzie mam to szukać..
Piszecie tyle, że na myśl o tym, że mam to wszystko przeglądać, padam 8)
Byłabym naprawde wdzieczna ;D

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, jak to?! Bez obiadu?! Matko i corko...

Ja na obozie, to non stop glodna chodzilam, bo jakos te posilki mi nie wystarczaly, a teraz mowicie cos zeby bez jedzenia zrobic?! Dzisssasss...

A na cholere nam puchary, zreszta Orsini, masz ich na pewno wiele, bo w koncu wystawiasz. :D
Mnie wystarcza zdecydowanie dyplomy, a wlasciwie... to jak najwieksza ilosc biegow mnie chyba najbardziej usatysfakcjonuje. No!

A czy sa jakies pokoje 4-kowe? < coby sie cala lodz dziewczeca zmiescila? >

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']Czy ktos mi powie,czy dobrze myślę z tymi cenami? :oops:[/quote]
[b]Jeśli chodzi o ceny noclegów i kosztów za imprezę dla dzieci:[/b]
Podane ceny pobytu uwzględniają osoby dorosłe, lub takie, które nie zmieszczą się do kojca dziecięcego:) [b]Małe dzieci[/b] mają nocleg i pobyt bezpłatny - ale dzieci, a nie np. mlodzież, która sypia samodzielnie w łóżku, bo się nigdzie indziej nie zmieści:)
Rozumiemy?:)

A wogóle to dajcie nam jeszcze troszkę czasu, być może noclegi, które znajdziemy będą o wiele tańsze, choć moze nie tak wygodne. Robimy co mozemy, naprawdę:)
Myślę, że jedną noc mozna spędzić w nieco mniej komfortowych za to tańszych pieleszach?
Znowu proszę o cierpliwość, wiem, jestem upierdliwa, ale cóż, chcecie taniej - poczekajcie:)

[b]MAM NATOMIAST PROŚBĘ DO WAS.
1. proszę wymysleć, zrobić projekt - pomysł na numerki startowe.
2. usiąść i pomyśleć w jakich kompletach chcecie spać, ilu osobowe mają być pokoje i jakie zestawy osób (imie i nazwisko) + kto będzie z dzieckiem (ile lat)[/b]
Proszę PEŁNE zestawy 6-cio, a nawet 8-osobowe przesyłać TYLKO na adres: [email][email protected][/email] Nie chcę otrzymywać niekomletnych zestawów!!!! :) Proszę się dogadać w klubach:)

[size=1]No, to może troszkę Was zajmę i przestaniecie wymyślać:)[/size]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...