Jump to content
Dogomania

Wilk...sprawa chyba beznadziejna. A jednak znalazł przystań do końca swoich dni.


Aleksandra_B

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam info od eli:
ul.Poborzańska, Bródno , tel. - 22 811 30 06
Za dużego psa - 30 zł. płatne z góry za dwa tygodnie. To są wydzielone boksy w budynku, chyba w lecznicy, nie w mieszkaniu, ale jest ciepło. Karma kiepska, z Biedronki, więc pewnie trzeba będzie przywozić swoją lepszą. Prawdopodobnie są jeszcze miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie pieniążki teraz są przelewane na moje konto.

Rozliczenie przedstawie jutro bo zeszyt ze wszystkim mam w domu.
Pieniążki bardzo się przydadzą Hotelik to 30 zł + karma bo my będziemy kupować jedzenie. To bardzo duży koszt. Poza tym Wilk potrzebuje leków.
Jeśli ktoś może wpłacić jakieś pieniądze to bardzo bym prosiła.

Aleksandra Boczkowska
BZWBK
[B]10 1090 1014 0000 0000 0304 4583 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Czytajac watek o [B]Guziku-Kubie[/B] a teraz o [B]Wilku[/B] to ja osobiscie postawiłabym [B]czarna kropkę[/B] dla osoby prowadzacej hotel.:mad: :mad: :mad:
Jednego psiaka uśpic ,poniewaz jest agresywny ,drugi chory i stary to tez uśpic.:shake: :shake: :shake: :shake: .Żałosne.

Link to comment
Share on other sites

Olu, nie zdążyłam Ci odpisać (dopiero dziś) ale widzę że Ela już dała odpowiedź.:p Czyli Wilk pojechał na Bródno? Będziemy go z dziewczynami odwiedzać przy okazji odwiedzin u mafijnej rodzinki. Chciałam Cię jednak przestrzec - mamy raczej ostrożne zaufanie do tamtejszych wetów, jeśli masz możliwość wożenia Wilka na konsultacje do zaufanego weta to na pewno byłoby lepiej. Przepraszam, nie mam czasu czytać całego wątku więc nie wiem.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie mamy zaufanego weterynarza tak naprawdę. Ja chcę Wilka stamtąd jak najszybciej wziąść tylko nie mam gdzie :(
Warunki rzeczywiście nie są najlepsze :( Ciasne te boksiki :( Boże, znowu go zostawiłam za kratami :(
Podobał mi się Pan , który wychodzi na spacery, sprawiał wrażenie, że naprawdę lubi psy, myślę, że będzie ciepło rozmawiał z Wilkiem.

Dzisiaj zadzwonię jak on się miewa. A jutro jedziemy z przyjacielem_koni odwiedzić go.
Jak byście mogły pogadać z Nim trochę to byłabym wdzięczna. On jest w 5 boksie.

Moim marzeniem jest, żeby znalazła się osoba mająca dom, która wzięłaby Wilka na ten czas. On tak potrzebuje kontaktu z człowiekiem :(
Rany boskie...jak mi go żal....

Pomocy... Wilczek jej naprawdę potrzebuje, nie chcę, żeby umarł za kratami bez kochającego go człowieka obok...

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam rozliczenie:

[B]WPŁATY:[/B]
[B]30 zł - Maciej Robert M.[/B]
[B]30 zł- fidelek2[/B]
[B]25 zł - morisowa[/B]
[B]100 zł- paros[/B]
[B]100 zł - BasiaD[/B]
[B]1346,68- AFN[/B]
[B]______________________________[/B]
[B]1631,68[/B]


[B]WYDATKI:[/B]
[B]25 zł - Nizoral[/B]
[B]465 zł - hotelik[/B]
[B]330 zł - klatka + jej transport[/B]
[B]40 zł - weterynarz[/B]
[B]95,19 zł- igły, strzykawki, Nivalin[/B]
[B]70zł- metacam[/B]
[B]150 zł - smycz, szelki, karma[/B]
[B]350 zł - hotelik na Bródnie[/B]
[B]______________________________[/B]
[B]1525,19zł[/B]

[B]co daje:[/B]

[B]106,49 zł[/B]

Mam mieć dosłane 330 zł z poprzedniego hoteliku jako, że zapłaciłam za miesiąc z góry a Wilczek był tam tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...