Jump to content
Dogomania

Ubranka,gumeczki,kokardki,spineczki-czyli Yorkowa rewia mody


nikusia

Czy warto uczyć psa sztuczek?  

497 members have voted

  1. 1. Czy warto uczyć psa sztuczek?

    • Tak, to dobra zabawa i miło spędzony czas razem
    • Nie, to głupie
      0
    • Jeśli ktoś chce i ma czas to może...


Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Fiolka_130']sorki ale dla mnie przebieranie psa w sukieneczki, czapeczki, i inne tego typu stroje jest grubą przesadą.
pies wygląda jak idiota.
rozumiem ciuchy dla ochrony aby psu było ciepło, kucyk też i nawet kokardki sa ok. ale to co tu zobaczyłam to jakas masakra :/
to nie lalki[/QUOTE]

Zgadzam sie w 100% :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Kochani, chciałam założyć nowy temat[B][U]. Komis psich ubranek[/U][/B] [B]/kupno-sprzedaż ciuszków używanych z których np. wyrosły nasze pociechy/[/B], ale nie chciałabym dublować tematów. Jest już może taki na forum? A jeśli nie, byłby ktoś zainteresowany? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dowi99']Kochani, chciałam założyć nowy temat[B][U]. Komis psich ubranek[/U][/B] [B]/kupno-sprzedaż ciuszków używanych z których np. wyrosły nasze pociechy/[/B], ale nie chciałabym dublować tematów. Jest już może taki na forum? A jeśli nie, byłby ktoś zainteresowany? :)[/QUOTE]

Nie istnieje taki temat i istnieć nie może, bo zabrania tego regulamin portalu. Nie można zamieszczać ofert kupna-sprzedaży z wyjątkiem działu Bazarek gdzie pieniądze ze sprzedaży rzeczy idą na konkretny cel (pomoc zwierzętom itp.) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dowi99']Kochani, chciałam założyć nowy temat[B][U]. Komis psich ubranek[/U][/B] [B]/kupno-sprzedaż ciuszków używanych z których np. wyrosły nasze pociechy/[/B], ale nie chciałabym dublować tematów. Jest już może taki na forum? A jeśli nie, byłby ktoś zainteresowany? :)[/QUOTE]

Jest taki wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209573-Sprzedam-oddam-kupi%C4%99-psie-akcesoria[/url]
Nie wiem czy zgodnie z regulaminem, ale istnieje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

kokardek ani gumen nie nosimy, bo mamy krotka fryzurke na stale :) ale ubranko zimowe i owszem :) i to 5 roznych :) zakupione tuz po zapaleniu oskrzeli ...

na niektórych fotkach wyglada jak zbity pies, ale to nie dlatego, ze mu zle (chwile potem skakal do pileczki ;)) - ona po prostu nie lubi byc fotografowany i zawsze robi taka mine do aparatu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...