Jump to content
Dogomania

Seminarium w Gdańsku


zachraniarka

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Azir']A czemu temu pieskowi wystają łapy ? :wink:[/quote]

To czy wystaja, zalezy od tego gdzie jest czwarty pacholek ;) Bo jesli w lewym dolnym rogu, to nie wystaja. Jesli ta teoria jest sluszna, to pojawia sie kolejne pytanie. Czemu pies nie zostal wyslany na wprost kwadratu, tylko na ukos :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos przeczytal ww pozycje Pani I. Sjosten moze znajdzie czas i pokusi sie o osobista recenzje?

Bylabym bardzo wdzieczna, poniewaz dobrych pozycji o szkoleniu psow, mamy na rynku jak na lekarstwo i kazda rozsadanie rekomendowana ksiazka jest na wage zlota :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP'][quote name='Wind'] Czemu pies nie zostal wyslany na wprost kwadratu, tylko na ukos :lol: :lol: :lol: [/quote]
Oj dobrze, że to żart :lol: :lol: :lol: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]

My sobie tu smiechy urzadzamy, a tu chyba fajna pozycja sie pojawi i trzeba sobie edukacyjny prezent na Gwiazdke sprawic :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'] My sobie tu smiechy urzadzamy, a tu chyba fajna pozycja sie pojawi i trzeba sobie edukacyjny prezent na Gwiazdke sprawic :D :D :D [/quote]
No ja już ją sobie zamówiłam np. z okazji... :hmmmm: dzisiejszego Mikołaja :silly: :cunao: i mam nadzieję, że już w weekend ją sobie poczytam, bo ja czasem mały niecierpliwus jestem. :oops: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'][b]Wind[/b]
ja książki Inki w wersji angielskiej mam od kilku lat i często do nich wracam. Uważam, że są naprawdę godne polecenia, myślę, że na dzień dzisiejszy nie ma lepszej pozycji na rynku polskim.[/quote]

[b]zach,[/b]

Bardzo dziekuje Ci za rekomendacje :D :D :D Szczerze podziwiam to co robisz ze swoimi psami i Twoja opinia jest dla mnie bardzo wazna :-) Juz sie ciesze, ze ksiazka znajdzie sie w moich rekach :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='Azir']A czemu temu pieskowi wystają łapy ? :wink:[/quote]

To czy wystaja, zalezy od tego gdzie jest czwarty pacholek ;) [/quote]

Genialne! :D O tym nie pomyślałam :wink: .
Czyli wszystko zależy od punktu widzenia! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Chyba nie starczy!!!!
Wielu chce kupic dla znajomych, mysle ze wkrotce Galaktyka rzuci drugie wydanie do sklepow zoologicznych i ksiegarni internetowych.
Sama mam wersje angielska, oczywiscie poprosilam dziewczyny z Krakowa, ktore pojechaly do Gdanska o kupienie wydania polskiego, goraco polecam wszystkim, a jak ktos jeszcze kupi kasety - korzysc bedzie mial podwojna.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP'] No ja już ją sobie zamówiłam np. z okazji... :hmmmm: dzisiejszego Mikołaja :silly: :cunao: i mam nadzieję, że już w weekend ją sobie poczytam, bo ja czasem mały niecierpliwus jestem. :oops: :wink: [/quote]
Mam, mam, mam. :multi:
Dzisiaj, żeby zaspokoić pierwszą ciekawość tylko ją przekartkowałam, jutro się zabieram za poważne studiowanie. :P

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem brdzo zadowolona z seminarium.
Właśnie wróziłam ze spaceru, na którym mój :angel: wycioł mi numer i już dochodziałam do wniosku, że to mój :diabloti: ale po chwili pomyślałam no i rzeczywiście należało wziąć lusterko. Inki mówiła o wielu wydawałoby się oczywistych rzeczach, ale jak się okazuje nie zawsze są one takie oczywiste.
Dla oraganizatorów seminarium :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...