Jump to content
Dogomania

Seminarium w Gdańsku


zachraniarka

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]zach,[/b]

Nooo ... nareszcie ;) :D

A tak swoja droga, czy to o Ta Panią chodzi?
[url]http://www.sripublication.se/SRIWebEng/inkipres.htm[/url]

I jeszcze jedno, czy Ona startowala tez z innymi psami czy tylko ze swoimi, wymienionymi na tej stronie? :-)

Dzieki za odpowiedz :-)

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Luka']Wind - będziesz?? :D[/quote]

[b]Gosiu,[/b]

W Polsce takich seminariow jest jak na lekarstwo, wiec kazda inicjatywa w tym wzgledzie jest wspaniala i godna uwagi :D :D :D
Poki co szukam info o tej Pani, a w szczegolnosci jakis sladow, ze zdobyla trofea w obecnym tysiacleciu ;) na jakis Zawodach ... a moze nawet w innych krajach :-)

Link to comment
Share on other sites

[b]Wind[/b]
tak to ta pani.. w poszukiwaniu wyników zerknij w Szwedzkie Mistrzostwa, a z zagranicznych- Mistrzostwa Krajów Nordyckich..

Pani trochę miała do czynienia to tu to tam, również jeżeli chodzi o szwedzkich ludków startujących z powodzeniem na MŚ. Co niektórzy mówią o takich jak ona- światowa czołówka szkoleniowa, ja tam nie wiem.. ale jestem pod wrażeniem jej podejścia, metod, a co najważniejsze- efektów.

Link to comment
Share on other sites

Inki to czolowka swiatowa jesli chodzi o pedagogike obedience. Ona nie tylko ma wyniki sportowe, ale przede wszystkim niebywaly dar wyjasnienia jak czego uczyc. To na jej ksiazkach sie opieralam szykujac sie do prowadzonych przeze mnie seminarium. To na jej kasetach uczyli sie polscy sedziowie. Ja jade na w-end z Paryza, tylko po to zeby ja spotkac. :D :D :D
Jezeli mnie macie w tym czasie waznych spraw to naprawde BARDZO polecam
Do zobaczenia wiec
M+L

Link to comment
Share on other sites

zach, no niestety, ten termin koliduje z trzydniowym seminarium agility w Pradze, na które zapisałam Misię. Bardzo, bardzo żałuję.

Ale ponieważ będą to tylko zajęcia teoretyczne, czy jest możliwość sfilmowania tego wykładu i udostępnienia (odpłatnie) filmów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calessandra'] Sądzę, że spokojnie możecie się zgłaszać :) Miło będzie się spotkać :) [/quote]
No to jeśli Ty się Olu wybierasz, to może rzeczywiście przestanę się już zastanawiać? :hmmmm:
[size=2] [i] Tylko trochę mnie zniechęca podróż samemu tak daleko zimową nocną porą :oops:, a moja koleżanka ma ostatnio doła i nie chce ze mną jechać. :cry: [/i] [/size]

[quote name='zachraniarka'] Wkrótce będę podawać kolejne informacje, dotyczące seminarium, w tym dokładny harmonogram wykładów. [/quote]
Oooo, świetnie. :klacz: No to czekamy. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'] Na forum psysportowe.pl zamieściłam program seminarium. [/quote]
Dzięki za info. :P
Tak myślałam, że to się zacznie o tej godz. :wink: No i nie wiem, kusi, kusi to seminarium. :P


[quote name='Kiara'] A jak jedzisz Aniu? Ja pewnie bede szukala kogos, kto chcialby mnie wziac z Poznania (oczywiscie dorzucam sie do paliwa), chyba ze uda mi sie z Zielonej jechac... [/quote]
Beatko, z jednej strony wygodnie by było jechać ciuchcią, ale zawsze to ograniczenie czasowe, a po drugie jazda samemu PKP nocą... :hmmmm: Czyli więcej "za" przemawia za autkiem, ale nie wiem czy fizycznie dam radę. :oops: Pobudkę o 5-tej, jazdę 2-3 godzinki, potem zawody do 17-19-ej i powrót do 22-ej już zaliczałam, no ale teraz... pobudka o wiele wcześniej, jazda 5 godzin, potem seminarium, którego nie można przespać :wink: , no i powrót znowu 5 godzin, a do tego cała jazda po ciemku (czy te mgły nas kiedyś opuszczą? :( ). No i warunek, że muszę mieć conajmniej jednego pasażera, bo samej to się nie wypuszczam, więc jeśli się zdecyduję, to nie ma sprawy, miejsce masz zaklepane. :P

Link to comment
Share on other sites

[b]zach,[/b]

Mam nadzieje, ze nie bedzie nietaktem jesli przekopiuje tutaj harmonogram seminarium?


Przekopiowane z portalu psysportowe.pl

"Program na dzień – 10ty grudnia



9:00 Start

Wstęp

Budowanie dobrej relacji

Na temat anioła (pies) i lustra (przewodnik)

System nauczania – trening tworzenia obrazu pamięciowego (mental objective-oriented training)

Jak ćwiczyć komendy- sprawdzenie komend

Trening komend z podstawowego posłuszeństwa (dobrze, koniec, chodź, siad, waruj)

Trening w sytuacji bodźców rozpraszających

„Co jest powiedziane to jest obowiązkowe”- dominacja/bezpieczeństwo

Video z Podstawowym Posłuszeństwem (po angielsku)



13:00 Lunch



14:00 Ćwiczenia zmysłów dla każdego właściciela psa

- tropienie

- poszukiwanie przedmiotów

Ćwiczenia zmysłów dla bardziej zaangażowanych właścicieli

- poszukiwanie ludzi

- raportowanie- przenoszenie przesyłek pocztowych

Video z pracy węchowej



15:00 Prezentacja SRI: książki, plany pracy oraz filmy z treningiem tworzenia obrazu pamięciowego jako filozofii

Co budzi zainteresowanie w Polsce?

System kursów w przyszłości



16:00 Koniec"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z przyjemnoscia informuje, że wydawnictwo Galaktyka wydalo ksiazke Inki Sjosten o przygotowaniu psa do obedience miedzynarodowego. Ksiazke bedzie mozna zakupic podczas seminarium, informacje u Organizatorow. Cena ok. 15 zl.
[img]http://www.i-s.pl/~fish/a/petshop/img/ksiazki/obedience.jpg[/img]

Ksiazke mozna takze zamawiac wysylkowou u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...