Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

[quote name='gogunia']***********DZISIAJ JEST ŻNIWO !!!
WSZYSCY DOSTAJĄ BANA, BIGOS RÓWNIEŻ, BO TEŻ WKLEJAŁA KARTKI Z PREZENTAMI:crazyeye: i to od samiuteńkiego rana:crazyeye:[/quote]I tak "sympatycznie'':mad: zaczął nam się ten mikołajkowy dzień :roll: :angryy: , szkoda!!!
Mimo wszystko, życzę spokojnego i miłego dnia :buzi: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][B]Wprawdzi humorki już nam dziś zepsuto z samego ranka .....mimo to życzę Wam spokojnego dnia:loveu:


[U]Modzie prosimy[/U] wszak czas oczekiwania na Świeta Bożego Narodzenia powinien być czasem radosnym dla Wszystkich a tu nie dośćze nam się sypią nieszczęśliwe wypadki to jeszcze Bany
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos'][SIZE=5][B]Bajanku...pamiętamy...['][']['][/B][/SIZE]

[URL]http://img169.imageshack.us/img169/5865/lilietj3.jpg[/URL]

[B][COLOR=Red]Moderator zmienil ilustracje na linka. Za duzy rozmiar ![/COLOR][/B][/quote]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/280/c695555b43379624.jpg[/IMG][/URL]

Bigosku :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][CENTER]Czy nie obrazicie się jak tutaj się pochwalę???

Traktuję tę galerię jak dom rodzinny i chciałam sie podzielić swoją radością, aby przerwać te smutne wieści o odchodzeniu naszych przyjacół za TM!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: [B][FONT=Comic Sans MS]KIEDYŚ INNI, DZISIAJ JA SIĘ CHWALĘ!!!![/FONT][/B]:multi: :multi: :multi: :multi:

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7348/certyfikatnachampionaplfk1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/quote]

Przyszłam się ze wszystkimi przywitać i zobaczyłam Taką Nowinę!
Najserdeczniej Wam Aniu gratuluję.
Pozdrawiam wszystkich Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gogunia']***********DZISIAJ JEST ŻNIWO !!!
WSZYSCY DOSTAJĄ BANA, BIGOS RÓWNIEŻ, BO TEŻ WKLEJAŁA KARTKI Z PREZENTAMI:crazyeye: i to od samiuteńkiego rana:crazyeye:[/quote]

[quote name='Poświata']I tak "sympatycznie'':mad: zaczął nam się ten mikołajkowy dzień :roll: :angryy: , szkoda!!!
Mimo wszystko, życzę spokojnego i miłego dnia :buzi: .[/quote]

[quote name='bea100']I ja też wpadłam rano by Wam kochani złożyć cieplutkie mikołajkowe zyczenia...a tu taki ,,bigos" :shake:


W końcu kartki to życzenia dające radość, może nasza surowa Mod przymknie oko...zwłaszcza, że Gogunia ma tylko 9 latek?
Mod- PROSIMY :loveu:[/quote]

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Wprawdzi humorki już nam dziś zepsuto z samego ranka .....mimo to życzę Wam spokojnego dnia:loveu:[/B][/I][/quote]

Witajcie
Powiem szczerze, że ja również nie rozumiem ... Ktoś, kto najpierw pracował nad taką kartką żeby zrobić przyjemność osobom, które lubi, zostaje za to ukarany...Ja też się czuję ukarana, bo nawet nie zdążyłam jej zobaczyć, a jedyną korzyścią jaką ktoś osiąga wysyłając tego "spama" jest radość osoby, która ją dostaje...
Przecież prościej byłoby gdyby osoby, które nie chcą tych kartek dostawać, napisałyby to w swoich galeriach...ja bym nie napisała.
Świąteczne kartki.... SPAMEM????? :shake:

Dziękuję tym osobom, które chciały nam taką przyjemność zrobić i przykro mi bardzo, a zwłaszcza z powodu goguni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='@NUL@']Witajcie KOCHANI, juz raz do Was zagladałam.
Tutaj są wszystkie kartki, również goguni i wykaz, kto dostał bana:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23013&page=7[/URL]
Przepraszam za OFF-a!!![/quote]

Dziękuję @NUL@. I ja sobie tę kartkę od goguni...odbieram. Święta Bożego Narodzenia były dla mnie zawsze najpiękniejszymi, bajkowymi świętami...W tym roku będą smutne i mogą dla mnie nie istnieć..., ale robi mi się cieplej w sercu kiedy patrzę na tą kartkę, zrobioną przez drobniutką, wrażliwą 9-cioletnią dziewczynkę, nawet jeśli wiem, że wysłała ją nie tylko do nas. Ważne, że o nas pamiętała.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/236/3215a99ef824a870.jpg[/IMG][/URL]

Dziękuję goguniu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Niech Mikołaj przyniesie Wam choc troche ukojenia...
p.s. p.s. Tu miala byc sliczna fota Gutka przerobiona przez Alke - ale podobno to SPAM!!! JESTEM OBURZONA!!!![/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Sienna][I][B]Nie popadajmy w spamowo banowy popłoch. Wzceśniej przytoczyłem z "wikipedii" co to jest "spam". Regulamin mówi, cytuję:[/B][/I][/COLOR][/FONT]"9. Dogomania spamu nie lubi. Spamodawco – spamuj się sam, a każdy swój post umieść na forum tylko jeden raz. Z forum spam będzie usuwany – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy – wraz z autorem."
[COLOR=Sienna][FONT=Arial][I][B]Z tego wynika, że post zawierający zdjęcie, własną przeróbkę artystyczną itp, którą zaopatrzycie w niepowtarzalną dedykację, to jest to post umieszczony "tylko jeden raz",(zadedykowany odbiorcy), a powtarzające się w postach jednakowe zdjęcie nie może byc uznawane za spam, czyli niechcianą wiadomość.
Zwracam sie w tej sprawie do moderatora, może ma swoją wykładnię, niekoniecznie odpowiadającą wykładni pojęcia i regulaminowi.
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekma'][FONT=Arial][COLOR=sienna][I][B]Nie popadajmy w spamowo banowy popłoch. Wzceśniej przytoczyłem z "wikipedii" co to jest "spam". Regulamin mówi, cytuję:[/B][/I][/COLOR][/FONT]"9. Dogomania spamu nie lubi. Spamodawco – spamuj się sam, a każdy swój post umieść na forum tylko jeden raz. Z forum spam będzie usuwany – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy – wraz z autorem."
[COLOR=sienna][FONT=Arial][I][B]Z tego wynika, że post zawierający zdjęcie, własną przeróbkę artystyczną itp, którą zaopatrzycie w niepowtarzalną dedykację, to jest to post umieszczony "tylko jeden raz",(zadedykowany odbiorcy), a powtarzające się w postach jednakowe zdjęcie nie może byc uznawane za spam, czyli niechcianą wiadomość. [/B][/I][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=sienna]Zwracam sie w tej sprawie do moderatora, może ma swoją wykładnię, niekoniecznie odpowiadającą wykładni pojęcia i regulaminowi.[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]
REGULAMIN MÓWI:
[SIZE=5][B][SIZE=3]w razie [COLOR=red]niesłabnącego uporu[/COLOR] spamodawcy – wraz z[/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=5][B][SIZE=3]autorem!!![/SIZE][/B][/SIZE]
A MNIE SIĘ PIERWSZY RAZ ZDARZYŁO WKLEIĆ KARTECZKI I OD RAZU DOSTAŁAM PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ, ŻE ZOSTAJĘ ZBANOWANA !!!
GDYBY NIE MAMA, NIE MOGŁABYM TERAZ PISAĆ:shake:
Panie MARKU, jak to wszystko zrozumieć, co można a czego nie, co jest spamem???
I DLACZEGO MODERATOR DZIAŁA TAK BEZ SERCA, TAK MECHANICZNIE!!!:placz: :angryy:
MOŻE NAJPIERW POWINNO BYĆ OSTRZEŻENIE- przecież ja nie jestem w stanie przeczytać wszystkich topików na forum- a o galerii spamów dowiedziałam się , gdy tam trafiłam, I inni również. Skoro nie jestem jedna to chyba coś jest niedobrze z regulaminem dogo!
Pani MAŁGOSIU, dziękuję za słowa pocieszenia i wklejenie mojej karteczki z prezentami od elfika CZADZIKA:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']
"Piękne prezenty"Moderatorzy dzis dali:roll: :cool1: .


POWIEM JEDNO JESTEM NA [B][U][I]NIE [/I][/U][/B]DLA BANA SAMOGRAJKI...[/quote]

Ja też jestem na [B]NIE dla bana Samograjki[/B] :p

Pamiętam dobrze jak było w zeszłym roku...Wszyscy, wszystkim wysyłali kartki, ja również. I jakoś żaden mod nie nie miał nic przeciwko temu, żaden mod nie stwierdzał, że ktokolwiek łamie prawo ani nikogo nie banował. Mimo, że regulamin forum był ten sam. Trwało to do momentu kiedy jedna z dogomaniaczek (i ja pamiętam dobrze, która) zirytowana napisała do moda, że wkurza ją oglądanie tych samych kartek w różnych galeriach i, że ona uważa to za spamowanie. Dlatego teraz , kiedy cofacie się do tyłu w galeriach, rzeczywiście widzicie mnóstwo kartek świątecznych, które wówczas przez MODÓW nie były uznane za SPAMY.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:shake:też mi się to nie podoba :cool3:za chwile nie będzie nawet można w galerii złożyć życzeń ani psu ani założycielowi galerii ...strach ogarnie dogo i smutek:cool3:[/B][/I][/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Nie tak dawno, bo w zeszłoroczne Święta wszyscy wzajemnie sobie wysyłali karteczki z życzeniami i nikt nie miał o to do nikogo ani pretensji, ani żalu, a wręcz przeciwnie, robiło sie cieplutko na serduszkach otrzymując takie karteczki z życzeniami, bo wtedy wiemy, że i inni o Nas myslą oraz dobrze Nam życzą.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ja rozumiem, ze są granicę, ale bez przesady ... przecież życzenie komuś wszytskiego dobrego to nie przętępstwo :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Witajcie Małgosiu i Marku w ten Mikołajkowy dzionek. Zaczął się niezbyt miło i ciekawie, za to życze wszytskim aby skończył się jak najlepej :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Ja też jestem na [B]NIE dla bana Samograjki[/B] :p

Pamiętam dobrze jak było w zeszłym roku...Wszyscy, wszystkim wysyłali kartki, ja również. I jakoś żaden mod nie nie miał nic przeciwko temu, żaden mod nie stwierdzał, że ktokolwiek łamie prawo ani nikogo nie banował. Mimo, że regulamin forum był ten sam. Trwało to do momentu kiedy jedna z dogomaniaczek [B](i ja pamiętam dobrze, która)[/B] zirytowana napisała do moda, że wkurza ją oglądanie tych samych kartek w różnych galeriach i, że ona uważa to za spamowanie. Dlatego teraz , kiedy cofacie się do tyłu w galeriach, rzeczywiście widzicie mnóstwo kartek świątecznych, które wówczas przez MODÓW nie były uznane za SPAMY.[/quote]Tak faktycznie było w zeszłym roku, i czuć było atmosferę świąt, ciepła i życzliwości....
A po dzisiejszym dniu sie odechciewa...
Ale cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, zmieniają się czasy i ludzie... a swoją drogą bardzo ciekawa jestem która była taka miła i poleciała z jęzorem do moda :mad: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Trwało to do momentu kiedy jedna z dogomaniaczek (i ja pamiętam dobrze, która) zirytowana napisała do moda, że wkurza ją oglądanie tych samych kartek w różnych galeriach i, że ona uważa to za spamowanie. [/quote]

Nie wiem, o kogo chodzi, ale nie sądzę by jedna osoba miała tak ogromną moc sprawczą, by pod jej wpływem mod zmienił zasady ;)

A teraz się Wam narażę (tylko nie bijcie! :cool3:) Każdy kij ma dwa końce. Wszyscy lubimy dostawać kartki na święta (w zeszłym roku sama byłam mile zaskoczna, gdy w mojej - wtedy jeszcze świeżutkiej galerii pojawiły się życzenia na Boże Narodzenie czy Nowy Rok :loveu:), ale kiedy podczas odwiedzania różnych galerii trzeba się przekopać przez kilka stron tych samych życzeń, naprawdę można się zniecierpliwić ;)
Co do banów nie wypowiadam się, ale skoro mod zamienił bana Goguni na bana dla Samograjki, to raczej nie jest bezdusznym automatem ;) (A swoją drogą nie musiał wiedzieć, że Gogunia to 9-letnie dziecko...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']
Ale cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, zmieniają się czasy i ludzie... a[B] swoją drogą bardzo ciekawa jestem która była taka miła i poleciała z jęzorem do moda :mad: .[/quote]

Zwróciła się do moda, ale na forum, a więc chyba nie tylko ja to pamiętam. Nie będę wymieniać kto, bo to chyba w tej chwili nie ma znaczenia. Chodziło mi tylko o wskazanie na różne ustosunkowanie się modów do faktu czy kartki świąteczne są spamami czy nie są. Więc w zeszłym roku nie były...w tym roku są.
Tylko jeśli dla samych modów (którzy oczywiście regulamin mają w małym paluszku) istnieją różne punkty widzenia, to na pewno mogą z tym mieć problemy zwykli użytkownicy dogo, a w szczególności nowi i dzieci.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gogunia']REGULAMIN MÓWI:
[SIZE=5][B][SIZE=3]w razie [COLOR=red]niesłabnącego uporu[/COLOR] spamodawcy – wraz z[/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=5][B][SIZE=3]autorem!!![/SIZE][/B][/SIZE]
A MNIE SIĘ PIERWSZY RAZ ZDARZYŁO WKLEIĆ KARTECZKI I OD RAZU DOSTAŁAM PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ, ŻE ZOSTAJĘ ZBANOWANA !!!
GDYBY NIE MAMA, NIE MOGŁABYM TERAZ PISAĆ:shake:
Panie MARKU, jak to wszystko zrozumieć, co można a czego nie, co jest spamem???
I DLACZEGO MODERATOR DZIAŁA TAK BEZ SERCA, TAK MECHANICZNIE!!!:placz: :angryy:
MOŻE NAJPIERW POWINNO BYĆ OSTRZEŻENIE- przecież ja nie jestem w stanie przeczytać wszystkich topików na forum- a o galerii spamów dowiedziałam się , gdy tam trafiłam, I inni również. Skoro nie jestem jedna to chyba coś jest niedobrze z regulaminem dogo!
Pani MAŁGOSIU, dziękuję za słowa pocieszenia i wklejenie mojej karteczki z prezentami od elfika CZADZIKA:loveu:[/quote]

[I][COLOR=Sienna][B]Goguniu kochana. Pytasz "[/B][/COLOR][/I] Panie MARKU, jak to wszystko zrozumieć, co można a czego nie, co jest spamem???" [COLOR=Sienna][I][B]Ja sięgnęłem do żródeł gdzie jest wykładnia pojęcia "spamu" i regulaminu. Aby uznać wiadomość za spam, muszą zostać spełnione wszystkie trzy warynki, co wynika z definicji:
[/B][/I][/COLOR] Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:[LIST=1]
[*]treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,
[*]odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,
[*]treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.[/LIST][COLOR=Sienna][I][B]Regulamin forum odwołuje się do pojęcia spamu, ale go nie doprecyzowywuje, co nie oznacza, że jest "coś niedobrze z regulaminem". Moderator ma daną tzw. władzę, ale może niekoniecznie umie ją wykorzystywać. Napisałem PW do moda z prośbą o wyjaśnienie, ale minęło kilka godzin i nie ma żadnej odpowiedzi, a chętnie bym z nią popolemizował na ten temat.
Każdy, zwłaszcze mający mniejsze doświadczenie może nieświadomie popełniać błędy, można komuś je wyjaśnić i uswiadomić go. Moderator mogła zwrócić uwagę, Tobie i innym, ale postąpiła tak jak widać. Czy słusznie? Moim zdaniem NIE!!!
Bardzo mi Ciebie i innych zbanowanych, szkoda. Na pocieszenie życzę Ci usmiechu i mikołajkowych prezentów.
To nie jest SPAM!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/280/2923ea2374c08df7.gif[/IMG][/URL]
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekma'][COLOR=sienna][I][B] Napisałem PW do moda z prośbą o wyjaśnienie, ale minęło kilka godzin i nie ma żadnej odpowiedzi, a chętnie bym z nią popolemizował na ten temat.[/B][/I][/COLOR][/quote]Nie wydaje mi się to możliwe, ponieważ ...
[quote]II. Moderatorzy
...
3. Moderator nie ma obowiązku:
- wdawać się w dyskusje na temat podjętych decyzji.
....[/quote]
... tak stoi w regulaminie.
W przeszłości bywały przypaki dyskusji z modami, które kończyły się albo zamykaniem topiców, albo banowaniem tych bardziej niepokornych.
Zasada generalna na Dogo jest taka : MOD MA ZAWSZE RACJE :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Skoro na dogo mogą logować się dzieci, bez zgody rodziców, bez konieczności potwierdzenia, czy rodzice wyrażają zgodę, regulamin powinien być czytelny dla nich również.
Wiem, że gogunia nie spamowała specjalnie, zrobiła to nieświadomie widząc multum różnych karteczek świątecznych w różnych galeriach i uznała, że to swoista tradycja dogomanii!!!
[I][COLOR=black][/COLOR][/I]
[I][COLOR=black][B]9. Dogomania spamu nie lubi. Spamodawco – spamuj się sam, a każdy swój post umieść na forum tylko jeden raz[/B]. [B]Z forum spam będzie usuwany – [COLOR=purple]w razie niesłabnącego uporu spamodawcy[/COLOR] – wraz z autorem.[/B]
[/COLOR][/I]
[B][COLOR=#800080]DLACZEGO MOD NIE PRZESTRZEGA REGULAMINU!!!
CZY GOGUNIA WYKAZAŁA NIESŁABNĄCY UPÓR SPAMODAWCY!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]JAK USERZY MAJĄ STOSOWAĆ REGULAMIN SKORO MODERATORZY GO NIE PRZESTRZEGAJĄ!!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]WSZYSCY ZBANOWANI DZISIAJ DOSTALI BANA NIEZGODNIE Z REGULAMINEM- NADGORLIWOŚĆ MODERATORA??? I TO W TAKIM DNIU, KIEDY OBDARZA SIĘ PREZENTAMI???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]OBRZYDLISTWO!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...