Jump to content
Dogomania

Witam Mam problem !Mam Siberiana Huskiego ma 1 rok ostatnio


baggi17

Recommended Posts

Witam Mam problem ! Mam Siberiana Huskiego ma 1 rok ostatnio chciałem go pokazac koledze i go wypuściłem Piesek obwąchał kolege i ruczył na niego z zębami więć go wziąłem na ręcei do kojca , Ostatnio znowu mój tata najpierw dał mu dużą kość z miesem i chciał ją wziąść zpowrotem a mój pies ją jadł i podsunął mu ręke koło pyska a on na niego zawarczał nie wiem czy by nie ugryzł czy to normalne ?? jak temu zaradzić ??

Link to comment
Share on other sites

Witam Mam problem ! Mam Siberiana Huskiego ma 1 rok ostatnio chciałem go pokazac koledze i go wypuściłem Piesek obwąchał kolege i ruszył na niego z zębami więć go wziąłem na ręce i do kojca , Ostatnio znowu mój tata najpierw dał mu dużą kość z miesem i chciał ją wziąść zpowrotem a mój pies ją jadł i podsunął mu ręke koło pyska a on na niego zawarczał nie wiem czy by nie ugryzł czy to normalne ?? jak temu zaradzić ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']Udało ci się znaleźć psa? Już się zaczynają problemy?[/quote]

Nie no te problemy to chyba są z psem który już był w domu. Bo tu mowa o psia a była poszukiwana suczka. :roll:

Najwyraźniej pies jest wogóle nie zdominowany i robi co chce. Nie każdy husky jest słodką maskotką. Nie można mu dawać wolnej ręki (a właściwie to łapy :lol: ) tym bardziej jeżeli to jest pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baggi17']Ostatnio znowu mój tata najpierw dał mu dużą kość z miesem i chciał ją wziąść z powrotem a mój pies ją jadł i podsunął mu ręke koło pyska a on na niego zawarczał nie wiem czy by nie ugryzł czy to normalne ?? [/quote]

raczej takie zachowanie nie jest normalne, że pies warczy na domowników. Baggi17 a pieska masz od maluszka czy teraz go od kogoś wzięłaś?

Ja wszystkie psiaki, które miałam od małego uczyłam, że jak podchodzę do miski to mogę zrobić co chce i one bez słowa oddawały jedzenie. To jest kwestia ustalenia hierarchii w stadzie.
Skoro pies warknął na twojego tatę oznacza to tyle, że uważa że jest ważej w hierarchii niż on.

[quote name='baggi17']jak temu zaradzić ??[/quote]

Na początek spróbowała bym zawsze podchodzić do miski gdy dajesz mu jedzenie; jak psiak zacznie warczeć "warknij" na niego. Pobaw się jedzeniem i później dopuść do miski.
Polecam poczytać parę książek odnośnie wychowania psa bo później możecie mieć spory problem z psiakiem

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmujesz się tym, że Twój pies jest nienormalny?? Bo u tej rasy agresja jest nienormalnym zachowaniem. Zresztą żaden pies nie powinnien być agresywny. Pies może być nieufny wobec obcych ale nie powinien się na nich rzucać. A jeżeli to jest dla Ciebie obojętne to gratuluję rozsądku. Módl się tylko, żeby w przyszłości nie stała się żadna tragedia.

Link to comment
Share on other sites

a potem sie dziwimy ze haszczak kogos pogryzl!!! zostaje pogratulowac niewychowanego psa! czlowieku wez sie za niego bo pies sie wezmie za ciebie! odbierz to jako dobra rade. ja mojego psa dominowalam nawet na spacerze nie przejmowalam sie ze ludzi dziwnie patrza na mnie bo lezalam na psie. ostrzegam ze poczatki sa trudne ale wkoncu pies zrozumie kto tu rzadzi. zycze cierpliwosci. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...