Jump to content
Dogomania

Wystawa Psów nierasowych w Dąbrowie Górniczej


Guest bernulka

Recommended Posts

[b]bernulka[/b]----proszę o wiecej info: godzina, miejsce, co zabrać (książeczka zdrowia psa, zaświadczenie) itd. Mój Fafulos wyciągnięty z bytomskiego schroniska, więc też bez "pierścienia z herbem" :lol:
Proszę, napisz jeszcze jak dojechać z Katowic. Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

dokladnie przepisze co bylo w "Przeglądzie Dąbrowskim":

"19 listopada odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej II Dąbrowska Wystawa Psów Nierasowych. Wszystkich właścicieli wraz ze swoimi pupilami zapraszamy od godziny 9:00 na teren parkingu podziemnego. Wystawę organizuje dąbrowski oddział TOZ-u. Pieski będą oceniane w 4 kategoriach wiekowych: szczenięta do 12m-cy, od 12-24 m-cy, od 24 m-cy do 7 lat oraz seniorzy. Oceniany będzie ich wygląd oraz kondycja. Czworonogi będą mogły sprawdzić się także w konkurencjach: co mój pies potrafi oraz najpiękniejszy pies wystawy. Będą również kiermasze z karmą dla psów oraz stoisko ze smyczami. "


Byłam na takiej wystawie w zeszlym roku, przyznam ze nie bylo zbyt duzo ludzi, moze dlatego ze impreza byla slabo reklamowana, poza tym pogoda niezbyt dopisala. Ale ogólnie było fajnie. Bilet kosztował 2 zł i zyski przekazane zostały na potrzeby schronu. Muszę się pochwalić, że mój Hebanek zdobył złoty medal w kategorii młodzież :)
[url]http://www.dabrowa-gornicza.pl/?nodeid=529&_aph_tekst_glowny_stage=show&_aph_tekst_glowny_template=show&_aph_tekst_glowny_id=3890[/url]
Imprezę otwierał i zamykał prezydent miasta, pan Talkowski - w tym roku pewnie też będzie i pewnie będzie wspominał o poważnych planach budowy dąbrowskiego schroniska na os. Lipówka.

Wszystkich dogomaniaków serdecznie zapraszam, ja na 99% będę.

Aha, jeszsze jak dojechać z Katowic: autobusy odjeżają spod Empiku i trzeba bilet KZK GOP na 3 miasta. Linie: 801, 807, 811, 814, 831, wszystkie mają inne trasy więc nie podam na którym z kolei przystanku trzeba wysiąść bo to bez sensu. Powiem tylko że ten przystanek nazywa się "Dąbrowa Górnicza Aleja Róż" i to jest jeden przystanek za centrum. Jeśli w centrum wysiądziecie to też nie problem bo te dwa przystanki są blisko siebie. Szukając Hali warto kierować się namiarem na Aquapark Nemo - bo są one obok siebie, każdy wskaże drogę. Wszystkimi autobusami jedzie się ok. 50 min oprócz 801 i 831 - około 30 min. Podaję stronę z rozkładami jazdy gdzie można sobie sprawdzic godziny odjazdów (u góry po prawej w menu jest rozkład jazdy)
[url]http://www.kzkgop.pl/start/?type=html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Herka bedzie w klasie tej 24 mies. do 7 latek ;) Z kim będziemy? 8) Kurde ale my nie mamy szans :cry: Kondycja - Herka nam coś przytyła ostatnio po sterylce... i mamy teraz diete :evilbat: , ale do... (myślałam że jest 17 :o , 19 przeciez wypada w poniedziałek :o ....) wystawy to raczej zbytnio sie nie uda :lol: ale bede napewno :lol:

paździosziki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...