Jump to content
Dogomania

Karma z rybą


basia

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!
Rybka ładnie się przyjęła a jeśli chodzi o "bajerki" to:chondroityna 100mg/kg,glukozamina 400mg/kg dla porównania puppy large breed chondroityna138mg/kg glukozamina 248 mg/kg a de lux glukozamina 400mg/kg a chondroityna 230mg/kg.Oczywiście to trzy różne karmy , natomiast rybkę polecam i dorosłym i staruszkom bo jest świetnie przyswajana a przy tym nie ma mowy o uczuleniach i innych sensacjach-do tej pory nie słyszałam nic takiego:multi: .Pozdrawiam IKA

Link to comment
Share on other sites

Coco, mam pytanie o namiary do hurtownika, który dostarcza Purinę z łososiem. Nasza sucz musi przejść na dietę rybna z powodu silnej alergii i problemów skórnych. Nie ukrywam,że cena małego opakowania nieco nas powaliła, piesek jest duży, wcina Purinę aż jej sie uszy trzęsą. Cena którą cytowałas, jest troche niższa od oficjalnych. Proszę o pomoc. Podaję adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Dzieki, pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Znakomita jest Acana z łososiem. Spytaj o nią Iki07 - u niej możesz ją zapewne kupić i o wszystko w szczegółach zapytać. Wydaje mi się, że ma o niebo lepszy skład od Puriny i wsuwają ją psy, że się uszy trzęsą. No i jeśli to duży psiak, to im większe opakowanie, tym lepiej i taniej, a Acana to 20 kg. [/I][/B]
[B][I]Wybór należy do Ciebie ;) .[/I][/B]
[B][I]Pozdrawiam ![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Coco, dzięki za pomoc i przepraszam, że zwracałam się do Ciebie jako do kobitki, ale dla kobitki jak ja, Coco to tylko Chanell.
Do rzeczy zatem, pytam zatem Iki07, czy na ten sam adres, który podałam Coco , mogła bys przesłać informacje cenowe i jakościowe o Acanie z rybką oczywiście? Z góry dziękuję. Beata

Link to comment
Share on other sites

Samarodzina, wszystkie te informacje znajdziesz na stronie Acany, a namiary na stronę są w linkowni ;)
Ja sie własnie zastanawiam, czy się na tę Acanę nie skusić :hmmmm:
Szkoda tylko, że wciąz nie ma małych opakowań, żeby kuoic na próbę... Bo jak moim psom nie posmakuje, to co ja z całym workiem zrobię :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja karmie purina pro-plan z lososiem...nawet nie sprawdzalam czy ma ona glukozamine i chondroityne na stawy? i tak daje osobno dodatek na stawy bo zwykle w karmach sa to minimalne ilosci ale siersc super po rybce i zniknelo drapanie sie i li zanie lap
ja kupuje od hodowcy 20 kg worki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Acana z łososiem okazała sie istnym cudem dla naszej alergiczki. Nie dość ,że schudła, zrobiła sie spokojniejsza( przed tem cały czas pobudzona świądem skóry),to sierśc stała sie piekna i lśniąca. Troszkę mało chrupie, co zatem idzie słabo szoruje ząbki, a to ze względu na drobnoziarnistość karmy i wielkopyszczatość Samy, ale kostka od czasu do czasu + patyczki w lesie załatwiaja problem. Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Odgrzewam starocia :cool3:
Zrobiłam małą analizę rynku co dostępne itd. Jakoś najbardziej do mnie ptzemawia Ori oraz ToTW

[FONT=Arial][SIZE=2]Orijen 6 fish 268 zł za 13,5 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Taste of the Wild ok. 110 zł za 6 kilo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Fish for dogs ok. 210 za 12 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Timberwolf ocean blue 250/15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Solid Gold Holistique Blendz 212 za 15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Exclusion Fish & Potato 248 za 15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
Forza Every Day Bio mięso i ryba 212 zł za 15 kg
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Eukanuba sensitive skin 175 zł za 12 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Best Choice Fish & Rice 194/15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Brit Care Salmon & potato 148 za 12 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]NUTRA GOLD Salmon & Potato Adult Dog 15kg 199 zł[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
MASTERY PRO Adult Breed with Fish 13,5kg 205 zł

[FONT=Arial][SIZE=2]PPP Salmon & Rice 179 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Nutrience derma 177 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]RC Sensitivity controll 225 zł za 14 kilo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]RC Skin support 200 zł za 10 kilo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]HILL'S SP Canine Adult Tuna & Rice 15kg 189 zł[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Acana z łososiem 200 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Royal Canin Club Performance sensitive 202 zł/15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Cibau Fish & Rice 150 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Bosh Adult ryba i ziemniaki ok 160 /15 kg[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[SIZE=2]Almo Nature Holistic Large Diet Sensible 188 zł za 7,5 kg[/SIZE]

[SIZE=2]COTECAN OPTIMA FISH SALMON 20KG 120 zł[/SIZE]

CHICOPEE ADULT FISH RICE 15KG 140 zł

[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze do karm z rybą dorzucę :
Hill's PD Canine D/D Salmon & Rice :)

Dla mojej alergiczki świetna :) Po wielu próbach karm (m.in. TOTW, RC, PPP Salmon & Rice) mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego co wydala i ze stanu sierści (bardzo się poprawił, gdyż po TOTW dostała łupieżu :()

Polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Bosch ma tez rybna wersje dla alergikow. Moj maly to zajada, zanim przyjdzie TOTW;). Drapanie, lizanie, trzepanie uszami itd ustalo w sumie całkowicie. Od pierwszego dnia.Mimo iz Bosch jak wiekszosc karm zawiera tłuszcz z kurczaka. widocznie ten nie (albo jeszcze nie) uzaleznia jak sam kurczak

tak czy siak- Bosch idzie w odstawke od razu jak dostane TOTW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vidge']Czy ktoś coś może powiedzieć o karmie CoteCan? Na allegro jest 20 kg za 120 zł, jeżeli jest porównywalna z np Acaną, [/quote]

Wystarczy porównać składy. A tak prawdę mówiąc to nie ma co porównywać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vidge']Nie mam dostępu do składu szczegółowego,[/quote]

To w takim razie

Cotecan Optima Fish Salmon:

Świeże mięso ( min 5% niemrożone ), Łosoś, kukurydza, ryż, siekana jagnięcina, włókno buraków, sproszkowane całe jaja, drożdże piwne,sproszkowana serwatka, nasiona lnu, dekstroza, witaminy, makro i mikroelementy fruktooligosacharydy (FOS), naturalne przeciwutleniacze.
Białka 25% Tłuszcz 12%



Acana Salmon&Potato:

[FONT=Times New Roman][SIZE=2][COLOR=#000000]Mączka z łososia pacyficznego, mąka owsiana, otręby ryżowe, świeże drobne ryby z jezior, olej z łososia, canola i słonecznikowy (konserwowany mieszaniną tokoferoli, kwasu cytrynowego i ekstraktu z rozmarynu), mielone siemię lniane (naturalne źródło Omega 3), wysłodki buraczane (bez cukru), monooligosacharydy mannozy (MOS), inulina (FOS), MSM, parowane, całe ziemniaki russet, kultury drożdży (Saccharomyces Cerevisiae), yucca shidigera, ekstrakt z nagietka (źródło luteiny), ekstrakt z rozmarynu, cały czosnek, suszone algi atlantyckie, glukozamina (sproszkowane pancerze homarów), chlorek choliny, suplement witaminy A, octan DL alfa-tokoferolu (witamina E), kwas askorbinowy, lizyna, metionina, L-karnityna, suplement witaminy D3, *Bioplex™żelaza, *Bioplex™cynku, *Bioplex™manganu, biotyna, węglan kobaltu, jodan wapnia, *Bioplex™miedzi, niacyna, ryboflawina, jednoazotan tiaminy, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), witamina B12, kwas foliowy, *minerały chelatowane

[/COLOR][/SIZE][/FONT]Białko 28 % Tłuszcz15 %

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...