Jump to content
Dogomania

Karma z rybą


basia

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b][i]Asher :D ! Dlaczego Ciebie jeszcze tu nie ma :D ? Przecież karmisz rybką :D ? No co ?! Tylko ja tu będę pisał ?!
Pochwal się, jak ta rybka smakuje i w ogóle :wink: . Moja Niunia ma właśnie wielką chęć na rybkę....... :fadein: [/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze za wczesnie na wnioski :wink: Ale moje boorki niejadki maja jakiś dziwny okres w życiu - chyba nawet trociny jadłyby z apetytem :roll: Dlatego kupiłam Purine z łososiem w ciemno, bo i tak wiadomo, że zeżrą :wink: Wrzuciłam im po garstce do miski, wchłonęły i chciały więcej :lol:

Póki co mogę napisac, że karma wonieje rybką. Mam najdzieję, że szybko dostanę szczelną puszkę :wink:

Kiedyms na pewno zakupimy Acanę z rybką :D

Link to comment
Share on other sites

[b][i]A propos :oops: ! Ile płaciłaś za 15 kg ? Cena jej troszkę ostatnio spadła, widziałem oferty tej najnowszej - sensitive za 174 zł + baniak gratis + przesyłka pod wycieraczkę gratis również :D . Ale o puszce mowy nie było :D .[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

Ja wam powiem, że jak jeszcze karmiłam Best Choicem i raz kupiłam właśnie z rybą to z ciekawości spróbowałam :oops: :oops: bo tak waniała, że chciałam sprawdzić czy smakuje jak ryba :lol: :lol:
No i smakowała :lol: :lol: jak ryba (co nie znaczy ,że mi smakowała :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Płaciłam sporo, 207 zł. Ale razem z puszką to sie opłaca, bo najtaniej widziałam tę karmę za 195 zł. A puszka na allegro ze trzy dychy kosztuje. Szczerze mówiąc przy zakupie karmy kierowałam sie opiniami... o puszce :lol: A te są świetne.

Arima, ale ześ mi smaka narobiła! Lecę skosztować! :lol:

Link to comment
Share on other sites

To teraz z Asher zapoczątkowałyśmy nowy skuteczny sposób na wybór odpowiedniej karmy dla psa :lol: Nikt już nas nie oszuka jakimś tam opisem na worku :evilbat: :lol: Ryba ma smakować jak ryba, a jagnięcinka jak jagnięcinka :lol:
Trzebaby jeszcze zapoznać sie ze smakiem piór i wszystko będzie jasne 8)

Link to comment
Share on other sites

[b][i]No tak - tyle tylko, że aby spróbować norweskiego łososia trzeba będzie emigrować do Norwegii, po amerykańskego bądź kanadyjskiego ŚWIEŻEGO :evilbat: kurczaka tamże, a po nowozelandzką jagnięcinkę pielgrzymować aż do Nowej Zelandii :lol: . Aż strach pomyśleć co będzie, jak postanowicie spróbować prawdziwego tuńczyka lub kelpu z oceanu :lol: !!! [/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

A ja nie widzę w tym nic dziwnego. Raz nawet specjalnie poprosiłam zagorzałego zwolennika pewnej karmy, żeby wobec tego sam ją zjadł jak taka cudowna. No niestety pan się nie dał przekonać i odszedł zniesmaczony moim chamstwem :lol: :lol: :lol: Mój brat kiedyś przeprowadził testy, miał do wypróbowania brzydziej pachnącego Royala i pięknie smakowicie pachnącego Hillsa. Royal mu posmakował Hillsa wypluł i potem sobie zęby mył. :lol:


A żeby nie byłol całkiem na temat karma rybna Cibau też nie jest najgorsza. Mój piesek ostatnio wcina i momentalnie skończyły się problemy, delikatnie mówiąc "bąkowe".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']A ja nie widzę w tym nic dziwnego.[/quote]Ja w sumie też nie. Mam takiego jednego kolegę, który notorycznie wyżera moim boorkom psie ciasteczka :evil: Jak go w gości zapraszam, to musze chowac psie smakołyki, bo tylko okruszki zostają 0X :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...